Melek: Ojojoj to w grudniu 18, będzie pite:-) Dark: Dopóki śmierć nas nie rozłączy Kyrie: ciekawe, jak dlugo ludzie beda odwiedzali to forum Dark: E tam. Mi dopiero 11 lat w lipcu pykło. Rabittous: Przestańcie gadać o przeszłości bo troche przypał, że za dwa miesiące będziemy mieli 18 rocznice zakładania tutaj kont Dark: piotrek-mysza, wszystkiego najlepszego z okazji 32 urodzin Mimo tego że ostatni raz logowałeś się w wieku 20 lat Dark: A co to dzisiaj ze tyle userów ma urodziny xD Kyrie: tez fakt, fajnie wrocic sobie wspomnieniami do lat mlodosci Melek: czasy przeminęły? dla mnie umarły śmiercią naturalną, w idealnym momencie, co miało być zrobione, to było :-0 Melek: Stare ŚP to było coś? Czemu tak skromnie? :-) to była nasza młodość, co jakiś czas wchodzę zobaczyć czy Rabbi coś pisze na shoutboxie ot tak, dla rutyny, takie przywiązanie ;-p Melek: Donovan jaki był Twój poprzedni nick? Przepraszam, zapomniałem :S Kyrie: i nie wiem dlaczego, moze przez tego osta ktorego xilk mi dal na stale? Kyrie: nie moge dawac nic innym Rabittous: Nie masz dostępu do panelu administratora. Za to powiedz mi czy ty nie możesz dawać ostrzeżeń użytkownikom? Np 9 pkt karnych tym botom tak żeby dostały automatycznie bana? Kyrie: moge sobie usunac tego osta od xilka? xd Kyrie: to prawda, szkoda ze te czasy przeminely Donovan: Stare ŚP to było coś. Kyrie: tak, stare sp zostalo zastapione archolosem Ancoron: Tak, to kanał rabiego Melek: i czy https://www.youtube.com/c/kajetlive to kanał Rabbiego? :-) Melek: a mam takie pytanie, ŚP zostało całkowicie usunięte i zastąpione Archolosem, czy zostało ukryte? Kyrie: siemanko Donovan: O, siema Melek. No, niekiedy wpadam. Rabittous: Siema Melek, no czasem wpadam doglądać dobytku Melek: :-) Melek: Pozdro dla Rabbiego i Donovana, jeszcze tu jesteście Mika 123: Kurde, to uczucie, kiedy jest tylu użytkowników online i tylko ja nie jestem botem ;_; Donovan: @Kyrie otrzymał uprawnienia moderatora w działach o Gothicu (ogólne uniwersum). Dark: Smutas, przywołaj kolegę do porządku. Ancoron: A dlaczego forum nie zje kremówki? Rabittous: 5 botów i ja, boją się gdy ja jestem :-( Kyrie: 12 botow i ja, jest fajnie, foro zyje Dark: Ja żyje i rowniez pozdro Kyrie: pozdrawiam serdecznie Kyrie: o, ktos tu jeszcze zyje