Rabittous: Czeźć Mika 123: Witamy. Szkut!: Dzień dobry wszystkim Hudof: Hahaha Ancoron: *Adva Rabittous: Co nam Björna bezczynność wzięła, postem odbierzemy... GPP4: Jeszcze giees nie zginął, kiedy my żyjemy... Ancoron: "spoczywajmy w pokoju"? Kyrie: nie wiem co powiedziec Ancoron: Zaorales, rabi Rabittous: Przecież działa Kyrie: ale foro padlo juz Mika 123: No właśnie, przybywasz z gór. To źle. Bardzo źle. Szukają cię. Cała zgraja naprawdę złych ludzi. Kyrie: przybywam z gor Spykers: ile razy mam wam powtarzać żebyście nie przebiegali przez moją chatę Kyrie: podobno twoj ojciec zabawial sie z owcami Mika 123: No na górze strony. Odśwież parę razy, to może się na nią natkniesz. Ancoron: He? Mika 123: O kurde. Reklama Dudy na forum Ancoron: uwaga, uwaga, bede pisal kolejny fragment ostatniego marszu Mika 123: Bo były. Za to rządy III Rhobara, ta Banda Czworga... To jest obowiązek ojca zabić ku*wa tych ludzi. Ancoron: Za Gomeza były niższe podatki Mika 123: Kobiety i gnijące mumie przodem Ancoron: Sam bądź przeklęty pajacu Mika 123: Bądź przeklęty Kyrie: niewierny w domu pana Ancoron: 320 Rabittous: Eloooo Mika 123: Elo. Kyrie: e--e-e-e-e-e-e-e-ee-e-lo Hudof: No ale ty właśnie zamówiłeś ekskluzywne gówno Ancoron: Jak pójdziesz do ekskluzywnej restauracji, zamówisz danie za 2 stówy i przyniosą Ci na talerzu gówno z laurka: pieldol się, to też będziesz miał podejscie: to nie jedz? Spykers: To nie graj xd Co z tobą nie tak Ancoron: No ciężko żeby gadanie o tym, że elex ssie zmieniło fakt, że elex ssie xD Spykers: Ale to nic nie zmienia