Mika 123: "Gdy nadejdzie Czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu" ~ Webster Ancoron: I to żółty Hudof: Epikór kradnie śnieg Dark: Stary tu nie chodzi o to żeby sprawiać komuś przykrość lub „disować” kogoś. Nie chce mi się po prostu sensownie odpisywać na takie smęty. Loguje się tu regularnie od kilku dni - wymieniłem kilka zdań w Kantynie z Donem, Rabim, Smutasem... odpowiedzialem w kilku nowych wątkach a Ty mi tu piszesz że odpowiadamy sobie tylko na „hej” Ancoron: Teraz jest mi przykro. Bo napisałeś cos takiego. Hudof ma lepsze dissy xD Ba. Byłeś blisko poziomu smutasa Dark: Nie, nie wydaje mi się. Za to Ty chyba mylisz shoutbox z toaletą - bo to właśnie tam, a nie tutaj jest miejsce na Twoje wysrywy Ancoron: Nie, wydaje ci sie Dark: Jakoś widzę żeby ktoś tutaj ze sobą gadał, o czymś poza odpisywaniem na „hej”. Ancoron: Jakoś nie widzę żeby ktoś tutaj ze sobą gadał, chyba że wiadomość hej i odpowiedź hej to jest gadanie, a w to akurat mocno watpie Dark: *kiwa głową przytakując Rabiemu* Rabittous: Ty sie możesz nie logować, reszta lubi czasem ze sobą pogadać Ancoron: Czemu my się tutaj w ogóle jeszcze logujemy xD Donovan: Siema. Dark: Oho, sum się odezwał Siema Donovan: Leszcze z Was i tyle. Domas: Poczekaj, aż sam osiągniesz ten wiek :P Dark: O kuźwa. Madderin ma dzisiaj 34 urodziny Dark: Ok... ? X2 Ancoron: Brzmisz dosyć chłodnie, przyjacielu Dark: Ok... ? Ancoron: Ale ja jestem, byczku, dla ciebie zawsze xD Dark: To forum już od dawna jest rozkładającym się truchłem, ale teraz ewidentnie widzę że to już gnijące zwłoki. Od 24h zero postów... żadnego konkretnego usera... nawet kuźwa Smutas się dzisiaj nie zalogował ani razu... Ancoron: Wiesz ze jest źle, gdy melek14 ma 28 lat Dark: Siema, siema... "terezo", wszystkiego najlepszego z okazji 50 urodzin. Użytkownik który wiekiem prawie dogania naszego Smutasa Fureya: Hi Rabittous: Siema Hudof: Więc bug apki przy aktualizacji Rabittous: Nic nikomu nie wysyłałem Hudof: Mnie smucą Ancoron: Lajwy rabba z uporem mnie bawią xD najlepszy yber Hudof: @Rabbitous wysyłałeś mi jakieś zaproszenie na discorda? Randal Walles: Dziękuję, raz na... hm... kilka lat trzeba zajrzeć :} Webster: Łooo... któż to nas odwiedził wszystkiego najlepszego Randal Walles: czasem stara gwardia jeszcze zajrzy Ancoron: I w Y'Beriona