Hudof: Więc bug apki przy aktualizacji Rabittous: Nic nikomu nie wysyłałem Hudof: Mnie smucą Ancoron: Lajwy rabba z uporem mnie bawią xD najlepszy yber Hudof: @Rabbitous wysyłałeś mi jakieś zaproszenie na discorda? Randal Walles: Dziękuję, raz na... hm... kilka lat trzeba zajrzeć :} Webster: Łooo... któż to nas odwiedził wszystkiego najlepszego Randal Walles: czasem stara gwardia jeszcze zajrzy Ancoron: I w Y'Beriona  GuRt: Przez Y'Beriona, z Y'Berionem i w Y'Berionie. Mika 123: *Z Y'Berionem.  GuRt: Y'Beriona. Kyrie: iiiiiiii Webster: Noooo... Rabittous: Szok :O Webster: Widzę, że od ostatniej mojej wizyty rozmowy na SB daleko się nie posunęły :P Hudof: https://streamable.com/g51vwj xdd Mika 123: O, GuRt ma "A" przed nickiem :O  GuRt: *prrrrrt* Dark: Co słychać? Erkebrand: Siema Erkebrand: Dark: Erkebrand here!! Kyrie: nie wiedzialem, co to to rpgcenter, a tam cala gwardia gsa xd Ancoron: Tak i tak. Rpg center też zdechło, ale parę osób siedzi na discordzie i od czasu do czasu piszą ze soba Kyrie: tak Dark: Ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda ze starej gwardii poza Smutasem i Rabim? Tak mnie naszło na wspominki że aż sprawdzę czy RPG Center istnieje dalej xD Dark: Uja wiesz. Poznałem go w pubie na wakacjach w Radomiu. Ancoron: Nawet go nie poznałeś Dark: Wpadłem tylko, żeby życzyć użytkownikowi „grzyb” wszystkiego najlepszego z okazji 39 urodzin. Pozdrawiam. Dark: Y0 Ancoron: My jesteśmy ruchani przez polski rząd Hudof: Ty ru.... a my? Gregorius™: Siema Kyrie: xdxdxdxdxdxxdd