Ancoron: Ok, usuwaj, Rab Mika 123: Dzięki. GPP4: Wujek Google nie gryzie. Ale żeby nie było, że się czepiam - były polski DJ, u szczytu popularności mieszczący się w top 50 DJ-ów świata. Mika 123: A kim on jest? GPP4: Rozmawiałem z Tomem Swoonem, nie mając wcześniej bladego pojęcia, kim on w ogóle jest. Beka. Z mojej ignorancji, rzecz jasna. Rabittous: 200zł Demo315: Co to za złoDzieje khorinis? Ancoron: Rabe, ile musialby ci zaplacic za usuniecie mi tu konta? Mika 123: Wzoruję się na Epie Hassan1: przerąbane ma chłopak. Jakiś wirtualny gm decyduje czy ma zginąć czy nie ;c Mika 123: Monety wypadły na to, że napastnik jednak go trafił :/ Hassan1: Zabiłeś mi źródło informacji ;s Mika 123: Monety jednak zabiły knechta. Mika 123: Dębowa xD Hassan1: Mam nadzieję. W sumie wytrzymała ta laska xD Mika 123: Hassan, w sumie bardzo możliwe, że uratujesz tą dwójkę. Spodziewałem się raczej ich śmierci. Hassan1: Oki Mika 123: Napastnik w lewą rękę, ale typ walczy prawą. Hassan1: Knecht* Hassan1: Napastnik. Kneht w rękę, chyba napisałeś Mika 123: Knecht w ramię, a napastnik w lewą rękę. Mika 123: Knecht czy napastnik? Hassan1: ? Hassan1: Mika, gdzie on dostał tym bełtem Rabittous: Cześć Rex, witam po latach Ancoron: a w ryj chcesz? Mika 123: Nie wie, powiedz jej. Ancoron: jestem singlem, konfidencie GPP4: A Hela wie, że ją zdradzasz? Smutas: Epa laski po mordzie nawalają. Pewnie się o to jak daleko poleci. zakładają. Mika 123: Ja akurat nie muszę poprawiać ocen ^^ Ancoron: czy jak laska ci trzasnie w ryj, a ty jej instynktownie oddasz, to zle?
Walnela mnie pijana laska, to jej automatycznie sierpowego trzaslem. Z piskiem wrzasnela, ze na bagiety mnie poda ;-; Rex: Rabi milo Cie znow widziec Rex: Aloha : ) Ancoron: Tymczasem MIka: poprawienie oceny w szkole, pisanie gothic przeznaczenia i cykanie przed zagadaniem do panny