Rabittous: W porządku, a tam? Gregorius™: Jak tam Ancoron: mordeczki, polecam gothicawke i larp gothic. To sa toksyczniejsze miejsca nawet niz to Hudof: Się sprzeczają, a jeden u drugiego na zmianę pod biurkiem siedzi. *Ancoron byl za powrotem Smutasa, jak ten sie ogarnie, poprosi o dodanie do druzyny i obieca poprawe* Smutas: Mogą mnie do Archolos doppuścić. Ale boją się władzy z rąk wypuścić. Mika 123: Oficer jest gdzieś na terenie pracowni. Musi wszystkiego dopilnować. Hassan1: Mika, wyjasnij mi gdzie teraz jest oficer? Bo tak niezbyt mogę się zorientować. Poszedl czy gdzies tam stoi? Manicheusz: Szczęść Boże! Hudof: @$mutas a 2zl oddasz? Ancoron: Chimichanga! Kyrie: Smutas dawaj do ARCHOLOS, najlepsza koopa ludzi na świecie jodolejodoleihi! Demo315: Smutas je dziczyznę Smutas: Komu? Tobie? {Smutas pustą kieszeń skrobie} Hudof: Oddaj 500 tyś. Smutas: Wasze o mnioe pitolenie olewam, od razu się lepiej miewam. Mika 123: Ze swej strony mogę to tylko potwierdzić. Kyrie: P0ZDR0 GPP4: Tfu, konfident i Smutasowy kochanek. Ancoron: Smutas: GPP4 obrabia ci dupe na fb! GPP4: Bo jemu się nie należy. Zresztą, jak tak dalej pójdzie, to na to forum będą zaglądać już sami alkoholicy. Ancoron: I Dona. I Spykersa. I ogromnej ilosci innych userow. Ale nie twoja GPP4: Nie pisz, jak jesteś narąbany. To broszka Raba. Kyrie: pzodro ziomekczi ulalala Hudof: Suka blyat. Hassan1: Mówisz? Ja tam wole zaliczyć najpierw Nordmar, a dopiero potem Varant Ancoron: Co wy wiecie o majowce? Ja z majowki wracam po pietnastym xD. Obecnie gnije nad morzem, a potem w gory Mika 123: Napisał, że w sobotę odpisze, bo jest teraz poza domem. Hassan1: Kyrie chyba długą majówkę sobie zrobił, skoro tyle już go nie ma. Zaginął czy coś Hudof: https://www.youtube.com/watch?v=W6iBOfgKUic Ancoron: ok Hudof: Precz do szkoły bachory Mika 123: Do rodzinnej wspólnoty euro... znaczy forumowej. Mika 123: To dołącz do nas. Ancoron: Lol, nope, tym razem nie macie mnie xD