Dark: Smutny, serio???? Smutas: Szkut, nie rzucaj radami gdy tak żadko jesteś tu z nami. Szkut!: Weź się Smutas! Smutas: Sami się pozamykajcie a forum spokój dajcie! Szkut!: Potwierdzam. Zamknąć. Dark: No ale co zrobisz. Tak jak pisaliśmy w Kantynie - fora internetowe powolutku ustępują miejsca grupom facebookowym, które przejmują ich rolę. Dark: Kiedyś pamiętam była taka akcja że forum nie działało przez jakiś czas... kuźwa kiedy to było Chyba jeszcze przed powstaniem Archolos. Już wtedy gałgany krakały że forum jest martwe - a w porównaniu do tego co dzisiaj, to było miejsce tętniące życiem Rabittous: ZAMKNONĆ FORUM!!! Donovan: Od x lat. Szkut!: Hej hej, po co to forum jeszcze istnieje? Smutas: W karczmie wyprawa - niezła tam zabawa. Dark: Haha, hihi, hejże... hol-e ?? Rabittous: Tańce, hulanki, swawole Kyrie: dzieje sie cos jeszcze tutaj? Kyrie: no elo Mika 123: Dzień dobry Szkut!: Chciałem się przywitać. Dzień dobry. Mika 123: Nawzajem Rabittous: Wesołych! Dark: Nie. Zawsze mam doła że to koniec weekendu i trzeba wrócić do obowiązków Smutas: Co, muszisz chodzić do kościoła a tam ksiądz na tacę woła? Dark: Nie cierpię niedzieli :[ Smutas: Mam już orzechówkę, śliwowicę, czystą Orkisza i z Sierakowa. Jeszcze ze dwie smakowe i niech reszta świata się chowa!!! Rabittous: Tez bym obie kupił Smutas: Dylemat, co na święta kupić: Czysta czy jarzębiaczek... Kupię dwie flaszki bo na obie mam smaczek. Dark: Hahahah!!! Smutas się odpalił i masakruje niczym Bezimienny kopaczy w V rozdziale!!! 5:0 Epikur Smutas: Zresztą co to za ozdoba dziwaczna... Moje dwa brylanty i jakaś morda pokraczna. Smutas: Jak jajo kolibra przy strusich, a to dlatego właśnie że on ma małą głowę i żadna większa myśl w nią nie trzaśnie. Rabittous: Myślę że głowa Epikura by dobrze wyglądała przy twoich jajach Smutas: Nie wiem czy sobie jajka pomalować czy kraszanki zrobić? Poradźcie, jak mam sobie jajca przyozdobić? Rabittous: FATALITY Kyrie: 3:0. dziekuje, dobranoc Smutas: DAjcie spokój, to nie mecz, to pogrom całkowity. ZOstawcie Epa w spokoju, on przez życie jest bity... Dark: Smutas 2:0 Epikur Rabittous: HAHAHAHA zmasakrowany, dobrze Smutas!!!