Spykers: Mika, znasz dwa takie słowa, które się rymują, ale jednocześnie nie? To masz: "read" i "lead", fajna ciekawostka nie? Jak tam szkoła? Już wiesz kim chcesz zostać w przyszłości? Spykers: A poza tym mogłeś napisać "Wywalam cię ze stada" - zawsze głosem Sida to czytam Spykers: Bo na pewno byś się o tym dowiedział, zaraz po tym, jak zrobiłbym kawę i wyłożył na stół ciastka xD Ancoron: W sumie smiechnalbym, gdyby Spyk wpadl GPP4: Mika, tak bardzo propsujesz PiS, że już życzysz Spykowi zostania ojcem? Mika 123: "A ma pan w swojej ofercie sandały z koziej pały?" Hudof interesuje się penisami kozłów :v Mika 123: Chyba w szmuli. Ancoron: w sztumie skonczysz, czaisz? Ancoron: No, Spyk, z*ebales. Usuwam cie z grupy Spykers: Kurr nie to konto kapitan: hahahaha, jebać was nolive, nigdy nie zależało mi na archolos. Ancoron: "W 2019 będę człowiekiem miłym - Kyrie weźmie udział" Co ten Kyrie? Hudof: Https://www.youtube.com/watch?v=KxlsiWNVqAE Ancoron: no wiec o co ci chodzi? Hudof: Sacred i po komu gnicie na forum. Ancoron: twd, heavy rain, a teraz darksiders. Po co komu gnicie na forum? xD Hudof: pfu jak jeszcze rok temu Hudof: Ze złamaną girą powinieneś gnić tu 20h na dobę jak za dawnych czasów. Ancoron: Co wam ten biedny Mika zrobil? To jest nekanie, znieslawienie i podpada pod paragraf. Hudof: jjj Majonez_Majesa: Mało płacą w straży i nie stać go na Czerwoną Latarnię. Hudof: Zgadzam się. Majonez_Majesa: Tak. Hudof: Właśnie. Majonez_Majesa: Dokładnie. Hudof: Majonez_Majesa: "Myślę, że więcej w tym temacie może wiedzieć @Mika123, On baraszkuje wyłącznie w Khorinis." Hudof: O nic nie pytałeś rumcajsie. Rabittous: Nie pytałem o to Hudof: Działa bez problemu na win10 x64, nawet wyższą rozdzielczość dzięki jednemu programowi można wybrać. Rabittous: Jeśli mam to na starym kompie, teraz giercuje na lapku Hudof: @Rabittous Masz jeszcze tego Sacreda zainstalowanego? Na jakim poziomie skończyłeś? Ja tam teraz wybieram się na pustynię, 23lvl chyba, magiem wody gram, wcześniej tylko Krasnoludem grałem tak naprawdę. Hudof: Ja nie skakałem, a tym samym nóżki nie złamałem, hahaha. Ancoron: no chyba ty Hudof: http://einstsuesseheimat.com/img/194749.jpg