Mika 123: Ja pisałem o toporze, jak tym urzekasz to spoko xD Kyrie: EL DO RA DO KOLEDZYYYYYYYY SYMPATYCZNIIIII!!!!! Smutas: Mika, Smutas nie narzeka, swym "machadłem" tylko kobiety urzeka. :-) Webster: Mam nadzieje, że forum się utrzyma do czasu, gdy moje konto będzie już pełnoletnie Rabittous: Gratki Web, mi 17-ty rok leci, na pełnoletność trzeba chyba zwijać grajdołek Mika 123: A, i dzień dobry. Mika 123: 100 lat, Webster! Webster: 12 lat na forum dzisiaj mi stuknęło! 100 lat Łukasz! Dzień dobry tak swoją drogą. Ancoron: Gregorius, kyrie, nawet mi was nie szkoda. Przelewacie frustracje z waszych marnych zywotow xD Kyrie: ten raz dałbym grześkowi lajka pod odpowiedzią xddd Mika 123: A co ze Smutasem? Wciąż wymachuje swym... toporkiem? Rabittous: "Nie mogę gadać, jestem w Czerwonej Latarni" Smutas: Widzę że tu po staremu się dzieje. Ep bierze w dupsko a nad resztą wiatr smutny wieje... Hudof: Epikór uprawia seks płatny w Gothic. Gregorius™: Czas wyłączyć gta xD Ancoron: Nie ma to jak skonczyc z laska, a dzien pozniej, gdy do ciebie dzwoni, zeby sprobowac jeszcze raz, powiedziec, ze nie mozesz gadac, bo jestes na randce :v. Chyba zaczynam rozumiec, czemu ludzie nazywaja mnie ch*jem Kyrie: ihaaaa Hudof: Olek cienki fiolek GPP4: Olek, jesteś pijany, idź do domu. Kyrie: O O O O O O O O O K O O O O Y O O O O O R O O O O O O O O O O O O O I O O O O O O O O O O E O O O O O O O GPP4: Tak było, potwierdzam. Hudof: Somżeś to z multi napisoł Mika 123: Ale forum żyje. Oto jaki ciekawy temat został dzisiaj utworzony http://forum.gothic.phx.pl/showthrea...174#post935174. Smutas: Co tam w Archolos się dziać raczy? Już umarło, bo coś cicho. o cvzym to świadczyć raczy? Ancoron: Zebraniu dotyczacym żebrania o reklame Hassan1: Jakim zebraniu? Mika 123: W zebraniu? Ancoron: oferujemy w zamian reklame twojego kanalu :v Ancoron: Mika, Hassan, dolaczcie sie w zebraniu Demo315: Moje własne multi mnie wyprzedziło Demo315: Ej, Rabbitmouse, mogę coś zareklamować? Ancoron: Rabe, mozna gothic reklame na gieesie i forum, skoro i tak forum zdechlo? Nie zaszkodzi wam Hudof: kakajet, poczytaj wpierw wiadomości pomiędzy tobą a smutasem Mika 123: W sensie zgodziłem się z Hassanem, nie ze Smutasem Mika 123: Dokładnie.