Rabittous: Siema siema, apropo statych wyjadaczy, Drone aka Raziel ma dziś urodziny jak się rejestrowałem to był moderatorem Mag Cypek: Takie Siema z pozdrowieniami bardziej, dla starych wyjadaczy co tu jeszcze zaglądają Tak sobie przypomniałem i wpadłem looknąć Ancoron: A cyberpunk? Rabittous: Nie wiem, może w tym roku Dark: Rabeusz kiedy return, kurła doczekać się nie mogę Hudof: Pytania z cyklu kiedy stream bez czapki? Rabittous: Mi wystarczy, że po pracy wejdę na mojego discorda i mam kilkaset wiadomości do nadrobienia bo widzowie to aktywne bestie Ancoron: Ok Rab, zamiast gonic nas, sam idź na wyprawę, daj przykład xD Rabittous: U Smutasa jest jakaś akcja, nie trzeba Mistrza Gry Mika 123: Rab, ale nie ma Mistrzów Gry ;-; Dark: Smuuutassss... gejowskie BDSM!? To ja chyba serio zostawiam was tutaj i ruszam na jakiegoś tripa... Hudof: Seksowna atmosfera na czacie zaiste Rabittous: Zamiast pitolić głupoty w shoutboxie to byście na wyprawę ruszyli Smutas: Dla ciebie to podryw jak cię w dupsko traktują z kopa? Rany, nie widziałem większego jełopa.... Dark: No i właśnie o tym mówię... Smutas: Nie schlebiajcie sobie chłoptasie, idźcie posmyrać się po kutasie... Dark: No widzisz, ja też i to całe życie... mimo to Smutny nadal po tylu latach stara się mnie podrywać Ancoron: Bartek, bo ja akurat jestem hetero :c Hudof: Nie powiemy o tym proboszczowi twojej parafii Hudof: Smutas, kiedy coming out z szafy zrobisz Dark: Ale dlaczego wy nie możecie dać sobie buzi, jak to na porządnych mężczyzn (w świecie Smutasa) przystało, tylko non stop jakieś zgrzyty... Ancoron: I już zgryzota go chyba dopada, bo nie jestem zainteresowany Hudof: Chłop po prostu od kilku lat usiłuje cie zbolcować Smutas: Ep, a z tobą tylko tu ludzie rozmawiają, bo w realu cię nie znają. A kto zna cię naocznie, ten spluwać z obrzydzenia nie spocznie. Ancoron: Wyobraźcie sobie życie smutasa. Forum jest martwe od kilku lat. Nic się nie dzieje. A tu nagle epikur coś napisze i on od razu hurr durr xD smutne w sumie Rabittous: Siema Mort_pp, 13 lat cie nie widziałem Dark: Elo, to jeszcze żyje. Mort_pp: Elo, to jeszcze żyje? Hudof: Beka z Epikura Smutas: JAk śmierdzi to wietrzę z przykrego zapachu. A ty wciąż capisz, jak kotka w rui na dachu. Ancoron: Ale ty mnie kurka nienawidzisz xD Smutas: Ep, onanista to nie signiel, znaj słow znaczenie poprawne, bo inaczej twoje wynurzenia są nader zabawne. Ancoron: Od dwóch lat jestem singlem. Tak, to totalnie przez ciebie. A tak w ogóle to kim ty jesteś? Spykers: Już z tobą zerwała? W takim razie musiała myśleć tylko o mnie Ancoron: Spyk, nie mam dziewczyny i nie chce wiedzieć o kim w takim przypadku mówisz xD