Donovan: Siema. Dark: Oho, sum się odezwał Siema Donovan: Leszcze z Was i tyle. Domas: Poczekaj, aż sam osiągniesz ten wiek :P Dark: O kuźwa. Madderin ma dzisiaj 34 urodziny Dark: Ok... ? X2 Ancoron: Brzmisz dosyć chłodnie, przyjacielu Dark: Ok... ? Ancoron: Ale ja jestem, byczku, dla ciebie zawsze xD Dark: To forum już od dawna jest rozkładającym się truchłem, ale teraz ewidentnie widzę że to już gnijące zwłoki. Od 24h zero postów... żadnego konkretnego usera... nawet kuźwa Smutas się dzisiaj nie zalogował ani razu... Ancoron: Wiesz ze jest źle, gdy melek14 ma 28 lat Dark: Siema, siema... "terezo", wszystkiego najlepszego z okazji 50 urodzin. Użytkownik który wiekiem prawie dogania naszego Smutasa Fureya: Hi Rabittous: Siema Hudof: Więc bug apki przy aktualizacji Rabittous: Nic nikomu nie wysyłałem Hudof: Mnie smucą Ancoron: Lajwy rabba z uporem mnie bawią xD najlepszy yber Hudof: @Rabbitous wysyłałeś mi jakieś zaproszenie na discorda? Randal Walles: Dziękuję, raz na... hm... kilka lat trzeba zajrzeć :} Webster: Łooo... któż to nas odwiedził wszystkiego najlepszego Randal Walles: czasem stara gwardia jeszcze zajrzy Ancoron: I w Y'Beriona  GuRt: Przez Y'Beriona, z Y'Berionem i w Y'Berionie. Mika 123: *Z Y'Berionem.  GuRt: Y'Beriona. Kyrie: iiiiiiii Webster: Noooo... Rabittous: Szok :O Webster: Widzę, że od ostatniej mojej wizyty rozmowy na SB daleko się nie posunęły :P Hudof: https://streamable.com/g51vwj xdd Mika 123: O, GuRt ma "A" przed nickiem :O  GuRt: *prrrrrt* Dark: Co słychać? Erkebrand: Siema