Spykers: A ty kim grałeś Rab? I ile Ci zajęło przejście gry? Hudof: Co ty pierdolisz, tyś widział system walki Spykers: Po około 4 godzinach gry właśnie stwierdziłem, że gra łukiem czy ogólnie bronią dystansową jest lepsza od walki wręcz, ale już zacząłem budować się pod wojownika berserka, więc tak już skończę. Mimo to. odczuwam dużą satysfakcję z każdego pokonanego przeciwnika, co sprawia, żę chce się dłużej zostać w tej grze. Na szczęście Elex, tak, jak Gothici, smakuje najlepiej za drugim razem, bo za pierwszym nie wiadomo co jest pięć, a teraz, jak poznałem świat, ludzi, frakcje, misje, to druga rozgrywka będzie przyjemniejsza i tak samo ciekawa, bo jest chyba aż 8 różnych zakńczeń. Hudof: Co prawda to prawda, Sekiro najlepsza walka. Rabittous: Walka okropnie drętwa, dlatego grę przeszedłem łukiem Hudof: Śmeleks Spykers: Tylko walka trochę drętwa. Jeszcze z jednym przeciwnikiem ujdzie, ale z dwoma i więcej bardzo ciężko się gra, nawet jeśli są słabi. Spykers: Fajny ten Elex. Ciekawa fabuła, satysfakcjonujący exploring. Wielki plus za zadania, które się dostaje na początku, a które są trudne do zrobienia. Świetnie zobrazowany otwarty świat, w którym dostajesz zadanie nie pod ciebie tylko pod faktyczną potrzebę npc'a. Od razu widać jacy słabi jesteśmy na początku, a nawet potem. Rabittous: Faktycznie, już odpisałem Hudof: Rabbitous pw Hudof: Doprawdy? Ancoron: Nie Mika 123: Forum to potęga ^^ Domas: Który to już raz... Hudof: Nagle forum powróciło z zaświatów Ancoron: Hejka, domas, hejka Mati, co tam? Ancoron: Rab, chyba jeszcze trochę potrwa, aż zostaniemy tu jedynie my, a potem ja :v Spykers: O takie powiadomienie mi chodzi. Spykers: Wchodzisz na stronę (z telefonu), dajesz menu, mój filmweb i masz tam oceny znajomych. Jak ktoś coś ocenił to masz :nowe oceny znajomych (np 10) Spykers: No jak. Ancoron: ja nie, ty masz jakas opcje ustawiona Spykers: Przecież samo wyświetla. Dostajesz powiadomienie jak znajomy coś oceni Ancoron: to bylo zanim to napisalem, liczyles ile? Spykers: Mówi: boję się, po czym ocenia 47 gier xd Spykers: Nie przekonałeś mnie Ancoron: Bo ja się boję teraz cokolwiek zaznaczać na swoim filmweb ie. Czuję się oceniany jak filmy które oceniam Spykers: Why Ancoron: Niezbyt i przestań mnie stalkowac xD Spykers: Anc, długo grałeś w Of Orcs and men? Spykers: Ok Ancoron: Dosyć znany Mika 123: Gothicowy YTuber. Spykers: Kto? Mika 123: XD Ancoron: Robinskejtbord czytał na lajwie moja pastę i śmiał się. Nara, przegrywy