Mika 123: Przepraszam, musiałem xD Mika 123: Smutas, Smutas... Twoje ego jest większe niż Twój kutas. Smutas: Ty mnie chcesz pokonać? Musiałbyś najpierw skonać. Ancoron: Smutas, daj znać jaki level, obecnie też robię maximum effort z risen 1, a pokonanie cię to będzie czysta przyjemnosc Hudof: Lepiej byś Sekiro odpalił, a nie machasz jakąś suchą gałęzią Smutas: Ja sobie w Risen zagram spokojnie, zrobię w lvl maksa dostojnie. :-) Rabittous: Ale ja speedrunuje, ja w drugim rozdziale mam 2 level Mika 123: Rab pewnie jakieś posiada, on w końcu sporo gra. Mika 123: Witaj. ArTh00r: Witam Czy posiada ktoś save z gry Gothic 2 NK, najlepiej początek drugiego rozdziału? Hudof: Mam nadzieję na dynamiczny przebieg tej niezwykle cennej wymiany zdań Ancoron: Smutas, ty byś się odwrócił z zapałem, licząc, że ZNAJDZIESZ SIĘ NA MOJEJ PALE :-))))) Hudof: @Smutas innymi słowy to ateńczyk? Rabittous: Jak tam Smutas wrażenia po Gothic Remake? Przyjemnie się grało? Smutas: Ep, wszyscy wiemy żeś pedał i tyle. NIKT DO CIEBIE TYŁEM NIE ODWRÓCI SIĘ NA CHWILE... Kyrie: ty kozaku Hudof: https://m.youtube.com/watch?v=EVKqVcoVs8U Ancoron: ja! Mika 123: I kto tu kozaczy? Ancoron: mi imponuje, ruchnalbym go, oczywiscie jak bedzie juz legalny #nohomo Smutas: Mika, znów chcesz pokazać jak koxzakujesz? Nikomu tym nie zaimponujesz. Mika 123: Smutas musi teraz oszczędzać, odkąd nałożyli na niego grzywnę za zakłócanie ciszy wyborczej. Kyrie: smutny, 10 zlotych to nie majatek Smutas: E, tam gadanie. To tylko późniejsze ściąganie Hudof: Tego nie pobierzesz nigdzie indziej, tylko wirusa. Smutas: Ech poczekam i gdzieś sobie te pliki [poznajduje, bo w steamie nic nie kupuje! Kyrie: siemaaaano Hudof: Przez Team viewer daj mu pograć Ancoron: Szczesliwego nowego roku, zlamasy Ancoron: Powinienes mu swojego steama udostepnic :v ps: nie da sie bez steama Rabittous: Odinstalowałem dwa tygodnie temu, to raz. Dwa, steamowskie pliki chyba nie działają bez steama. Trzy: we se chłopie załóż konto na Steamie jak człowiek, kup dowolną grę Piranii (np Gothic Universe za 8zł) to automatycznie do biblioteki ci dodadzą Gothic Remake Ancoron: "warzuć steamowskie pliki gdzieś do ściągnięcia" no daj mu za darmo to, za co placiles Ancoron: normalnie, bez problemu? Smutas: Rab, warzuć steamowskie pliki gdzieś do ściągnięcia, to zagram sobie, bo gdzie jak dziś nowe konto na steamie zrobie? Ancoron: Kajet: kiedy idziesz na famemma?