Kyrie: haha specjalnie dalem GieEs hahaha, dobry strimek Rabittous: Aaa, jest, "GieEs" w nicku, nie skojarzyłem wtedy że to GS Rabittous: Pewnie już podziękowałem na streamie jak donejt przyszedł Kyrie: rabeusz nie musisz dziekowac za tego piataka Kyrie: ostatni beda pierwszymi Ancoron: a kto umarl ten nie zyje Kyrie: wszyscy żyją Rabittous: Po usłyszeniu sygnału nagraj wiadomość Szlugi12: Dzień dobry, żyje ktoś ? Matko, jak ja tu dawno nie byłem, miło wspominam to forum, tu się wychowałem Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim. Kyrie: po upadku bariery... Mika 123: Ale Kruka ożywi Beliar, bo musi się pojawić w Nocy Kruka. Ancoron: i kruk Kyrie: wszyscy żyją. tylko gomez padł Mika 123: Ja! Gregorius™: Żyje ktoś? Mika 123: Nawzajem Kyrie: wzajemnie! Ancoron: I szczęśliwego nowego roku Rabittous: Wesołych świąt Hudof: Gdzie się podziała tamta kantyna z dawnych lat, usunął ją Maciuś gdy dowiedział się, że Smutas jest jego starym Mika 123: Hehe, tu jak zwykle miło i sympatycznie. Choć nie tak jak kiedyś. Hudof: Smut, opowiedz o freskach w Pompejach Kyrie: eloszka Smutas: HUd, o ciebie mi nie chodzxiło, nie pisz tam, będzie miło... Hudof: Ok Smutas: Napiszcie coś w kantynie co z kłotni słynie! Hudof: Kiedy DS3? Po CP i Gothic speedrun? Nie mogę się doczekać się trollowania Rabittous: Szkoda ;/ Spykers: Na to wygląda Dark: Nasz kolega Grześ aka Zyzz pojawił się na forum w grudniu tegoż roku i nie dał żadnego znaku życia? :/ Hudof: Zaczynaj Ancoron: Dawaj Hudof: Powołamy do życia forumowe archiwum X, piszesz się? Ancoron: Dawaj Hudof: Mam świetny pomysł, udzielić odpowiedzi w wątkach sprzed kilku miesięcy, dobre?