Hudof: Nie jesteś nawet orkiem. Ancoron: "Nie jesteś nawet obywatelem" Mika 123: Ja też nie mam ;-; Hudof: Nie wiem. Ancoron: Bo jako jedyny obywatel Archolos nie masz dostepu do dzialu Ratusz Hudof: Nie znam. Ancoron: mow za siebie, temat w gornym miescie, gdzie otrzymuje sie po 10KH za diss dnia na Smutasa cieszy sie niegasnacym powodzeniem. Hudof: Na półgubka jak najbardziej. Smutas: Smutas na gubka nie pasuje, wystarczy że ty tam wszystko teraz psujesz Ancoron: Jakby Smutas byl gubkiem, to tak juz by bylo w 2k16 Hudof: Smacznego jajka https://www.youtube.com/watch?v=yl_3oAVaF04 Mika 123: Jak mogłoby być? :O Mika 123: :O Smutas: Jaki gubek, takie w Archolos życie. Mogłoby być inaczej, czy w to uwierzycie? Ancoron: To jest grozba karalna. Ide na bagiety Hudof: EP, poprawić ci z drugiej strony? Cold steelem czy Ontario? Kyrie: ola muczaczos, ich bin eine kleine kompadrini Ancoron: Kreeeeeec dupaaaaa swoja.
W sumie jak zaloze pingle i ustawie pod odpowiednim katem, to wygladam jak Hari Pota Hassan1: Nie masz pojęcia- czy sam to zrobiłeś? Kolejny popek? Ancoron: Nie mam pojecia, ale otwarta rana od prawej skroni do prawego polika wyglada zajebiscie xD Hassan1: Niech zgadne: ktos chcial Ci pomoc w rozwiązaniu problemu? Ancoron: Ja tu tylko po to, by pochwalic sie, ze pisze ze szpitala, bo dostalem nozem w ryj i zostane nowym Popkiem, yolo Hudof: Przeglądasz sobie chaturbate, o dobra upeczka, więc klik, mija 10 sekund, obraca się a tam cymbał, koniec baśni. Kyrie: aaaa ja myslalem ze chodzi o taka gre reallife, ale slaba grafa ogolnie Mika 123: Ale serio, był kiedyś taki sklep. Mika 123: Luzik. Hassan1: O cholera. Przepraszam, bylem pewien że to Mika zwleka z odpowiedzą xd Jutro z rana odpisze, sorki Ancoron: Ronaldo tam pracowal Ancoron: taki sklep Kyrie: co to real Mika 123: W realu. Mika 123: Może ma coś na głowie. Kyrie: Ja odpisałem, Hassan coś zwleka. Mika 123: Kantyna umarła. Sesja umarła. Forum umarło. Rabittous: Stara bida