Ancoron: Future is now, Old man Hudof: Kiedy Kajet zmieni płytę Rabittous: Potwierdzili, że zaczynają go robić od nowa. Najwcześniej kiedy się ukaże to 2022 rok. I nie, nie będzie żadnego renesansu forum. Jest 2020 rok, fora internetowe to ostatnie miejsca gdzie ludzie szukają pomocy dotyczącej gier Simon_Dark_lord: Oczywiście jak już zostanie wydany za około rok (bo w tym roku podobno nie można na to liczyć. Simon_Dark_lord: Witam,czy państwo myślicie,że informacja o powstawaniu remake tak zacnej gry jak "gothic" przyczyni się do renesansu tego forum (osobiście na to liczę) Mika 123: Ech, to były czasy, kiedy Smutas zawsze był na miejscu, gotów by sprzedać Epowi plaskacza. A teraz nawet on sobie odpuścił. Ciekawe, czym się teraz zajmuje... Rabittous: Weź mu ktoś plaskacza wypłać. Smutas? Ancoron: Rabittous, zrób prune shoutboxa xD Ancoron: Nie jestem twoim dziadkiem Mika 123: Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Ancoron: Grzegorz, jak widzę twoja sesja cieszy się powodzeniem xD Hudof: Wróciłem z Biedronki z drugiego pokoju Ancoron: Co słychać? Mika 123: Elo. GPP4: No siemano wariaty. Ancoron: Dzień dobry Hudof: https://www.wykop.pl/link/5321749/pr...bedzie-slawna/ Hudof: O co chodzi Ancoron: 11:11Smutas Przegląda wątek Zanikanie bohatera podczas wspinania 11:06 widzę klasyczek xD Ancoron: nie musialem, ale chcialem Ancoron: to akurat nie jest zbyt trudne Mika 123: Przepraszam, musiałem xD Mika 123: Smutas, Smutas... Twoje ego jest większe niż Twój kutas. Smutas: Ty mnie chcesz pokonać? Musiałbyś najpierw skonać. Ancoron: Smutas, daj znać jaki level, obecnie też robię maximum effort z risen 1, a pokonanie cię to będzie czysta przyjemnosc Hudof: Lepiej byś Sekiro odpalił, a nie machasz jakąś suchą gałęzią Smutas: Ja sobie w Risen zagram spokojnie, zrobię w lvl maksa dostojnie. :-) Rabittous: Ale ja speedrunuje, ja w drugim rozdziale mam 2 level Mika 123: Rab pewnie jakieś posiada, on w końcu sporo gra. Mika 123: Witaj. ArTh00r: Witam Czy posiada ktoś save z gry Gothic 2 NK, najlepiej początek drugiego rozdziału? Hudof: Mam nadzieję na dynamiczny przebieg tej niezwykle cennej wymiany zdań Ancoron: Smutas, ty byś się odwrócił z zapałem, licząc, że ZNAJDZIESZ SIĘ NA MOJEJ PALE :-))))) Hudof: @Smutas innymi słowy to ateńczyk? Rabittous: Jak tam Smutas wrażenia po Gothic Remake? Przyjemnie się grało?