Hudof: Doprawdy? Ancoron: Nie Mika 123: Forum to potęga ^^ Domas: Który to już raz... Hudof: Nagle forum powróciło z zaświatów Ancoron: Hejka, domas, hejka Mati, co tam? Ancoron: Rab, chyba jeszcze trochę potrwa, aż zostaniemy tu jedynie my, a potem ja :v Spykers: O takie powiadomienie mi chodzi. Spykers: Wchodzisz na stronę (z telefonu), dajesz menu, mój filmweb i masz tam oceny znajomych. Jak ktoś coś ocenił to masz :nowe oceny znajomych (np 10) Spykers: No jak. Ancoron: ja nie, ty masz jakas opcje ustawiona Spykers: Przecież samo wyświetla. Dostajesz powiadomienie jak znajomy coś oceni Ancoron: to bylo zanim to napisalem, liczyles ile? Spykers: Mówi: boję się, po czym ocenia 47 gier xd Spykers: Nie przekonałeś mnie Ancoron: Bo ja się boję teraz cokolwiek zaznaczać na swoim filmweb ie. Czuję się oceniany jak filmy które oceniam Spykers: Why Ancoron: Niezbyt i przestań mnie stalkowac xD Spykers: Anc, długo grałeś w Of Orcs and men? Spykers: Ok Ancoron: Dosyć znany Mika 123: Gothicowy YTuber. Spykers: Kto? Mika 123: XD Ancoron: Robinskejtbord czytał na lajwie moja pastę i śmiał się. Nara, przegrywy Spykers: W życiu niewpadłbym, że to parafraza od Kipeskich Ancoron: Doubt, da się spojrzeć na to obiektywnie Mika 123: Ferdek często mówił, że stwierdza "fakta obiektywistycznego", więc sparafrazowałem to na fakt subiektywny, bo na tą sprawę ja nie mogę spojrzeć obiektywnie, tylko subiektywnie, bo to zawsze będzie mój pogląd widziany z mojej strony. Mika 123: To było nawiązanie do Kiepskich. Kyrie: blamblamblam GPP4: Amen Spykers: Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale myślę, że nie ma czegoś takiego jak subiektywny fakt. Fakt musi być obiektywny, prawdziwy dla wszystkich. Ok, można tak powiedzieć, ale to nieprawda. Np. Ziemia jest płaska - subiektywny fakt. No nie, tak to nie działa. Poza tym nie można stwierdzić co lub kogo ktoś lubi za kogoś. Możesz to zrobić tylko za siebie. Tak to nie działa. Mika 123: "Mika, nawet jeśli miałaby to być prawda... Ty nie masz większych problemów niż to, że kilku typów z neta cię (rzekomo) nie lubi?" Ziom, ja tylko stwierdziłem subiektywny fakt. To nie jest żaden problem :v Ancoron: Czemu mnie lubisz, typie xD Spykers: W sumie, to kiedy i gdzie ja niby określam kogo lubię, a kogo nie? / Lekka drama się z tego zrobiła