Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Kręgi magii w "edit abilities"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-01-06, 15:08   #1
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Thumbs up

Mam taki problem przeszlem juz pare razy Gothic II, a teraz chce sobie pograc z kodami. I tu pojawia się pytanie: Czy można za pomocą kodu "edit abilities" lub jakiegoś innego zmienic krąg magii???
Jak ktoś wie prosze o pomoc w tej sprawie!!!!

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 09:36   #2
gosiaczek24
Chrząszcz

Domyślnie

Nie wiem jak to jest. A może jak używasz kodów to napiszesz mi, dlaczego tak się dzieje, że gdy uruchamiam Maverin'a i wpisuję kody a potem chcę dalej grać, np. zbić kogoś to mi wychodzi całkowicie z gry do windowsa bez zapisywania. W Ogóle nie mogę grać na kodach. A może te kody to są tylko konsole pleya, co?
RPG
gosiaczek24 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 09:41   #3
serphentes
Krwiopijca

Domyślnie

Chyba tak.Najpierw naciskasz C,potem wpisujesz marvin,wciskasz enter.Wciskasz F2 i w tym oknie wpisujesz edit abilities.Następnie wpisz level daj 30 i zadźgaj pare potworków a za każdego będziesz miał 10 pkt doświadzenia.Idź do parlana i innych magów i się tego naucz.
serphentes jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 09:48   #4
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Exclamation

Co do problemu "Gosiaczek24" to nie wiem czemu tak sie u ciebie dzieje. Ja robie tak wciskam "b", pozniej wpisuje marvin, ponownie wciskam "b", a teraz wciskam F2 i wpisuje sobie kody. A co do rady "Serpentesa" to na nauke kregow magi trzeba byc magiem i nie wydaje sie na nie punktów nauki!!! . A ja chce znac kregi magi bedac paladynem naprzyklad przy pomocy kodu edit abilities.

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 12:23   #5
Silgurf
Zbanowany

Domyślnie

Ja przyłączam się do prośby ponieważ znam podstawowe kody ale nie udało mi sie zmienic kręgów magii w opcji edit abilities. Może jest na to jakiś inny zupełnie kod ?
RPG
Silgurf jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 14:27   #6
andrex
Chrząszcz

Domyślnie

gosieczek to pewnie w tedy ci się przycina komputer a nie gra jak grałem na kodach to mi się przycieło tylko 2 razy
RPG
andrex jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 14:35   #7
endru
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Silgurf@27-01-2006, 12:24
Ja przyłączam się do prośby ponieważ znam podstawowe kody ale nie udało mi sie zmienic kręgów magii w opcji edit abilities. Może jest na to jakiś inny zupełnie kod ?
275782
Kręgów nauczy chyba nauczyciel z kodów(Insert ch) Ale nie jestem pewien

Niema za co Maniaks

RPG
endru jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-06, 14:58   #8
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Arrow

<"Kręgów nauczy chyba nauczyciel z kodów(Insert ch) Ale nie jestem pewien">

Sprawdziłem kod "insert ch". To działa!!! Można wyuczyć się wszystkich umiejętności, a to też kosztuje punkty nauki. Dzięki endru!!!

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-06, 17:42   #9
pawepek
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do pawepek
Domyślnie

Nie ejstem pewnie, ale próbowałeś tak?
Odpalasz MARVIN MODE! Wpisujesz edit abilities potem atributes i tam chyba są kręgi magi ja se tak Palkiem zrobiłem kiedys 6 krąg i biegałem z Tchnieniem Smierci itp! Dawno to było, więc dobrze nie pamiętam! Ale chyba dobrze Ci podałem!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-02-06, 07:22   #10
Lord_of_Dragons
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Lord_of_Dragons
Domyślnie

a teraz powiem wam jak miec 200000000000 punktów nauki skoro juz taki topic. No to tak zaczynamy gierkę b marvin b F2 i wpisujemy EAB potem jak nam sie pojawi nowe okienko wpisz LP = 2000 i wtedy będziesz miał 2000 punktów nauki możesz miec więcej jesli chcesz wtedy za 2000 wpisz 2000000000000000 i będziesz miał tyle ile wpisałem ale ja bym ci radził zostać przy 2000 przy nadmiernym przesadzaniu może wyjsc z gry i wtedy będzie lipa a za 2000 punktów z nauczycielem ich(insert character helper) chyba tak to sie wpisze jak w nawiasie możesz miec wszystkie runy i W OgÓle wszystkie bronie co tylko dusza zapragnie pozdrawiam. Mam jesio fajny kod na niby zbroje paladyna ale taka zzieleniała jest ale dobre ma statystyki obronne tą zbroję ma szkielet wojownik w dworze irdorath nie pamiętam jak sie zwał a tu masz ten kod I ITAR_PAL_S chyba tak aha i przypomnialo mi sie kto miał tą zbroje Pan Cienia Archol chyba tak
Nieprzeczytane 17-02-06, 17:27   #11
michalpop997
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do michalpop997
Domyślnie

Abyś paladynem mógł mieć kręgi magii wystarczy wpisać b marvin b potem wciskasz f2 i wpisujesz edit abilities(eab) potem wpisujesz guild = 4 zostaniesz wtedy magiem bedziesz mógł wtedy uczuć sie kręgów magii 1-3 bodajże u Parlana potem musisz zdobyć pancerz maga wcielasz sieee ''o'' w któregoś z magów i wchodzisz w jego ekwipunek zdejmujesz z niego zbroje i ją upuszczasz koniecznie musi być zdjęta upuszczasz ją alt+w podnosisz i bediesz mógł sie uczyć dalszych kręgów w Karrasa musisz mieć założonom zbroję potem wystarczy wpisać w f2 eab i wpisujemy guild = 1 i znów bedziesz paladynem.

RPG
michalpop997 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-06, 09:52   #12
Zanfag
Czarny Goblin

Domyślnie

Nie trzeba przy lp wpisywać liczby punktów :P W insert ch można sobie zwiększać do woli. Na dodatek kolo uczy nasz praktycznie wszystkiego (poza tworzeniem run i skórą topielca)(z kowalstwa uczy tylko zwykły miecz i te wszystkie magiczne). Na dodatek on może nauczyć wszystkich umiejętności złodziejskich a nawet wszystkich umiejętności walki na 100%.

RPG
Zanfag jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania