Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Zadania
Przeładuj stronę Ogniste puchary ;/ Komu oddać ?..

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-01-13, 19:16   #1
korek2013 ^^
Chrząszcz

Domyślnie Ogniste puchary ;/ Komu oddać ?..

Witam ;D
Gram tym razem po stronie orków / beliara .
Gdy uzbieram już wszystkie 12 pucharów to mam oddać do Groka (Szaman) czy normalnie oddać do klasztoru ? Biorąc pod uwagę to , że gram z beliarem .

I tak ogółem pytanie , jeżeli gram z beliarem to wszystko oddawać mu/orkom ?
RPG
korek2013 ^^ jest offline  
Nieprzeczytane 16-01-13, 19:44   #2
Simon_Dark_lord
Jaszczur

Simon_Dark_lord awatar

Domyślnie

Sam sobie odpowiedziałeś,skoro zdecydowałeś się grać po stronie orków to oddaj orkom bo jak oddasz do klasztoru to w Geldern się na Ciebie rzucą bo się zorientują że oddałeś puchary magom

Edit@ tak wogóle to możesz zrobić co Ci się żywnie podoba bo tu niema przymusu żadnego
RPG
Simon_Dark_lord jest offline  
Nieprzeczytane 28-04-13, 00:14   #3
blackroose
Chrząszcz

Domyślnie

W klasztorze jeśli oddasz aktywuje się chram i uzyskasz bodajze miecz inosa w sumie to Milten Ci wszystko wytłumaczy.

Jeżeli dla beliara to oczywiście oddaj szamanowi
RPG
blackroose jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-13, 21:36   #4
Innos_Knight
Polna Bestia

Innos_Knight awatar

Domyślnie

W Klasztorze aktywuje się chram wtedy gdy przyniesiesz do niego wszystkie 5 artefaktów Adanosa. Puchary w Klasztorze wrzuca się do świętego ognia potem się je zbiera (ze specjalnych podstawek obok przejścia) i pobłogosławione puchary rozdajesz 12 Paladynom tylko najpierw musisz ich odnaleźć na terenie całej gry. Zarówno w Nordmarze, Myrtanie jak i Varancie. Paladyni natomiast w nagrodę dają Ci mikstury many/leczenia i złoto oraz po oddaniu każdemu Paladynowi pucharu może on także z nami podróżować i walczyć z naszymi wrogami. A po oddaniu pucharów Grokowi w Geldern to nie wiem co on Ci daje w nagrodę bo zawsze gram jako buntownik.A i po wrzuceniu pucharów do Ognia nie dostajesz żadnego miecza. Po oddaniu artefaktów Adanosa Innosowi otrzymujesz skille (Zależy od wyboru).

Pozdro ; )
RPG
Innos_Knight jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-13, 22:21   #5
zręczny Diego
Golem

zręczny Diego awatar

Domyślnie

Z tego co wiem, ogniste puchary oddaje się Cobrynowi, tylko nie wiem czy to jest zależne od strony po której jesteśmy :| Myślę że choć trochę pomogłem, bo przynajmniej się starałem

Madferit.
RPG
zręczny Diego jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-13, 23:08   #6
wardasz
Cieniostwór

wardasz awatar

Domyślnie

<facepalm>
widać, że mało wiesz. cobrynowi oddajemy jeden z pucharów gdy pomagamy miltenowi/palkom. a tu chodzi o wybór milten/paladyni a grok/orkowie
Nieprzeczytane 30-04-13, 09:11   #7
Innos_Knight
Polna Bestia

Innos_Knight awatar

Domyślnie

Z tego co ja pamiętam to jak zbierzesz wszystkie puchary to (Jak grasz po stronie Innosa) idziesz do Miltena i on Ci każe je wrzucić do świętego ognia. Wrzucasz je i znowu zbierasz i rozdajesz po jednym każdemu z 12 Paladynów. Potem oni odzyskują swoją moc i pomagają Ci walczyć (Jeśli zechcesz). A jak oddasz puchary Grokowi w Geldern to słyszałem (nie jestem pewien) że podobno daje 10 tys. sztuk złota ale nie wiem bo zawsze gram z Innosem.

PS: Wg. mnie bardziej opłaca się oddać puchary paladynom bo każdy z nich da ci kilka mikstur i kilkaset sztuk złota.Więc zbierzesz sporo mikstur i kilka tys. złota.

Ostatnio edytowane przez Innos_Knight : 30-04-13 o 09:14.
RPG
Nieprzeczytane 30-04-13, 14:12   #8
wardasz
Cieniostwór

wardasz awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Innos_Knight Zobacz post
PS: Wg. mnie bardziej opłaca się oddać puchary paladynom bo każdy z nich da ci kilka mikstur i kilkaset sztuk złota.Więc zbierzesz sporo mikstur i kilka tys. złota.
a grok daje 7 pkt repa u orków, plus po pobłogosławieniu kielichów atakuje cie jak tylko cie zobaczy. nagroda to kwestia poboczna, ważne kim gramy. jeśli po stronie buntowników, błogosławimy kielichy i dajemy palkom. jak po stronie orków, to oddajemy grokowi
Nieprzeczytane 30-04-13, 14:58   #9
xilk
WT

Domyślnie

Cytat:
Napisał wardasz Zobacz post
jak po stronie orków, to oddajemy grokowi
Tylko tak naprawdę nie ma gry "po stronie orków". Czy po stronie Innosa, czy Beliara, mamy zabić przywódców orków. Po stronie Adanosa ich możemy olać, bo Xardasa interesują tylko "boskie cząstki", a tych orkowie nie mają.

Dlatego, faktycznie bardziej opłaca się poświęcić puchary i oddać je paladynom.
xilk jest teraz online  
Nieprzeczytane 30-04-13, 15:01   #10
wardasz
Cieniostwór

wardasz awatar

Domyślnie

ścieżka adanosa to droga orków. buntownicy i asasyni dostają kopa, a oni nie
Nieprzeczytane 30-04-13, 15:13   #11
xilk
WT

Domyślnie

Dobra, tylko nie musimy gadać z orkami, by ukończyć grę drogą Adanosa. Taka prawda, że w ogóle te drogi są jakoś dziwnie zrobione, bo całą grę możemy odbijać miasta Assasynom, a i tak możemy wybrać ścieżkę Beliara na koniec.

Dlatego mówię, jeśli ktoś na siłę nie chce zrobić, by przejść Gothic 3 klimatycznie, to nawet na końcu wybierając drogę orków, bardziej mu się opłaci oddać ogniste puchary paladynom.
xilk jest teraz online  
Nieprzeczytane 30-04-13, 15:27   #12
Innos_Knight
Polna Bestia

Innos_Knight awatar

Domyślnie

Podobnie jest z drogą Innosa. Możesz powybijać wszystkie obozy buntowników w Myrtanie , koczowników w Varancie , i nordmarczyków w Nordmarze, a nawet można zniszczyć cały Klasztor Ognia, a i tak będzie można ukończyć grę drogą Innosa.Taka to logika G3 ;D
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania