Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Oceń swojego poprzednika

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-09-11, 11:46   #613
Dragunov

Domyślnie

Nick: Zdaje się że kiedyś miał inny... Ale jeśli tak, to czemu zmienił go na taki z cyferkami? 6/10
Awwww: Skrzyżowanie Geralta z Jokerem. Blargh. 5/10
Sygna: Ognisty wąż i najmniej znana łacińska sentencja w historii ludzkości. Suuuuper. 5/10
User: Jak każdy młody Królewicz myśli że jest sprytny. Czy jest? To się jeszcze okaże.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-11, 12:17   #614
Tues Asinus
Zbanowany

Domyślnie

nick: Drgunov. Niezła opcja siedem na dziesięć
avek: Co prawda nie takie laski mnie kręca ale docenię kunszt. osiem na dziesięć
sygna: najlepsza na forum obecnie. dziesięć na dziesięć
user: Kiedyś pisałem o nim w samych superlatywach. Teraz tak różowo nie będzie. Ostatnio rzadko rozmawiamy (wykluczając wczoraj tudzież dziś, ale to już nie takie pogaduchy jak kiedyś) a te rozmowy się nie kleją. Tempo odpisywania ma prawie takie jak moja Kapituła. Aczkolwiek jego wiadomości są bogatsze w treści. Myślę, że świetnie opisze go tytuł niesamowitego filmu z chuckiem norisem albo jakimś innym stalone'm "zaginiony w akcji". Ostatnio po prostu zwolnił i to bardzo. Dlatego ocena leci na łeb na p!czę. siedem na dziesięć
RPG
Tues Asinus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-11, 11:59   #615
Dollan
Cieniostwór

Dollan awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Dollan
Domyślnie

Herr Asinus

Nick : Coś z dupą tudzież osłem, ale na pierwszy rzut oka wydaje się taki mądry (no bo dalej łacina) - 7/10

Avek : Jakiś grecki/rzymski/lichowiejaki wojownik na polu bitwy. Nawet ładnie to wygląda - 7/10

Sygna : Noł koment. Dwa kopulujące żółwie, znowu łacina i jakiś
tam tytuł. Gdyby nie te żółwie byłoby nie najgorzej, ale tak... - 2/10

User : Z początku wydawał mi się taki... taki... taki trochę nijaki. Ale później okazało się, że to spoko koleżka. Za dwuznaczną znajomość z Dassanarem ocena idzie.... mocno w górę. Więc pi razy drzwi... - 7/10.
Nieprzeczytane 25-09-11, 12:07   #616
Elrath
Spectre

Elrath awatar

Domyślnie

nick: ciągle kojarzy mi się, nie wiem czy to z jakąś grą czy coś, ale fajny 8
avatar: robocizna jogurta, dobra rzecz 9
sygnatura: j/w ale ta sygnatura mi się jakoś szczególnie nie podoba, render jakiś taki nie tego 6
user: nigdy z nim nie rozmawiałem, chyba szkoli się na sędziego w Klasztorze, mam nadzieję, że dobrego 5

|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|
RPG
Elrath jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-11, 12:12   #617
Master of Gorzała
Screw the rules, I have green nick!

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Elrath

Nick: El(f)rath. Elficki. Nie lubię, przykro mi. Ponadto niemile kojarzy mi się z El_tonikiem czy też Elrevanem. 3/10
Avatar: Podobno najlepszy na forum wg. niektórych. Ale ma elfa. Nie-ładnie. Brzydko prawie, że. Od strony technicznej f0jny, ale od strony treści nie. 4/10
Sygnatura: Całkiem niezła standardowo/niestandardowa sygnatura Podziemia. Bodajże nasz Podziemny penis-we-wzwodzie go zrobił. 7/10
User: Nie pamiętam z nim spin. Taka cicha woda, brzegi rwie. Szacun za rangę. W sumię nawet z #abyss nie mogę sobie przypomnieć jakiejś konwersacji z nim. Ale jest z Podziemia. To oks. 8/10

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-11, 13:08   #618
Testoviron
Zębacz

Testoviron awatar

Domyślnie

Nick: Pomysłowy i zielony, to fajnie. Ale kiepsko brzmi. Ale nie ma cyferek. Ale kiepsko brzmi. Ale jest wieloczłonowy. Ale kiepsko brzmi. 5/10
Aw: Normalnie by się już przejadł do tego czasu, a on wciąż świeżością tryska. Niemniej mistrzowski nie jest, chociaż zgłosiłem go do konkursu - bom podówczas uważał inaczej. Lecz jakość dobra, no i mhroczny nie jest, a to dobsz, bo uber mhrok mnie wkuwia, dlatego 7/10.
Sygna: Z początku mi się nie podobała, potem mię nagle olśniła swym pięknem, a następnie okazała się zerżniętą od kogoś czy coś takiego. Hem hem hem... dobra, powiem że niepokolorowane napisy w standardowym rozmiarze do niej pasują, co jest fenomenem, i za to podniosę ocenę do siedmiu.
User: Ani to aktywista, ani myśliciel. Nie słyszałem skarg na niego jako moda, kilka razy gadałem z nim na ircu. Gdy byłem Flashem, mówił mi brzydkie rzeczy o szybkim dochodzeniu, więc teraz muszę się odgryźć i dać mu tróję HEHAHAHAHA TROLLING
Nieprzeczytane 25-09-11, 18:00   #619
pasznik
Czarny Goblin

pasznik awatar

Domyślnie

No to tego, Łozap. Już go oceniałem ale go nie chco oceniać więc jest mały zastój :P Pozdro Łazę.

Nick: Ach, jakiż on... tego, wyczuwam tu zainteresowanie Policją albo jej je*aniem, ale w 2009 roku też miałem tyle lat co on, to też było zainteresowanie tym tematem :E Łosiem za nick
Awatar: Ciećmin. Nie wiem czemu, ale Geralt z pierwszej części Wiedźmina jakoś bardziej przypadł mi do gustu, ten awatar trochę za ciemny jak dla mnie. Sześć.
Sygna: Jakiś ogniowy fajfus, ni to pies, ni to wydra, podejrzewam że to kot w chińskiej restauracji (:E). Jak wcześniej: za ciemno i w praktyce widać tylko to coś. Cztery
User: Wassup997, aka Łozap, aka W7, aka Flash, aka Testoviron, aka Łazę itp. zawsze mnie na IRC-u kickuje, nie mam mu tego za złe, jak będę miał wyższą rangę też go będę wyrzucał Nie no, złego słowa na niego nie mogę powiedzieć, świetnie pisze, udziela się skubany, tylko szkoda że już nie walczy :/ Tu wiadomojaka ocena. Dycha.
RPG
pasznik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-11, 22:02   #620
Diego114
Zębacz

Diego114 awatar

Domyślnie

pasznik

nick: Nie jest jakiś super dobry, ale nie można o nim pisać złych rzezcy. Dobrze, że jest z małej litery. 6/10
av: Klimatyczne zdjątko, dobry materiał na avek. 7/10
sygna: Kurcze, jest po prostu świetna ;D. Pomysł jest bardzo fajny. A jakoś nigdy nie byłem przekonany do kwadratowych sygn... 9/10
user: Królewicz, spamer na sb. Ma u mnie kręchę, za opinie o uczniach LO, której nawet nie warto komentować, jednak wydaje się być rozgarnięty. 6/10
Diego114 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-11, 23:28   #621
DID@
Polna Bestia

DID@ awatar

Domyślnie

Cytat:
Cytat u góry ma imo o dwa przecinki za dużo
Skopiowałem bezpośrednio z PMki od olpisaka :P

Diego114

Nick: Djego. Dobrze chociaż, że nie bezi, albo Xardas. Niemniej to popularne, gothicowe imię w fuzji z cyferkami wypada dość blado. 4/10

Avatar: Jakiś dżezmen. Fanem jazzu nigdy nie byłem, ale cenię sobie tą muzykę, więc dam Ci jakieś tam dodatkowe punkciki. Czarno-białe, bo tusz się skończył. 6/10
Sygna: Tutaj ładny burdel. Nie lubię takowego w podpisach. Jest ładna rodzinka, cytat Flesza, ale sama grafika mi się nie podoba. Nie pozwala się oglądającemu skupić.. 5/10

User: Niestety/stety (?) nie miałem okazji z nim rozmawiać, a myślę, że samo ocenienie po postach to za mało. Dam więc neutralnie - 5/10

Rekrut (nie chce mi się robić sygny) | Multi Loczka
RPG
DID@ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-09-11, 15:46   #622
pasznik
Czarny Goblin

pasznik awatar

Domyślnie

Dyda

Nick: Nazwisko jednego z piłkarzy, nie byłoby źle gdyby nie to @ na końcu. Pińć.
Awatar: Dysys sparta! Nie wiem czemu ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Cztery.
Sygna: Jakiś ktośtam na koniu. Nie jest źle, ale jest dobrze. Fajnie wykonana tylko ten kolo na koniu taki jakiś dziki. Osiem.
User: No także tego... Chyba jeden z nielicznych, którym ciągle chce się walczyć, duży plus za to :P Udziela się w Królestwie i w ogóle w ŚP, napierdziela na ircu głupoty jak trzeba... nie mogę mu dać nic innego jak dziesięć :P
RPG
pasznik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-11, 16:10   #623
Demonicll
Polna Bestia

Demonicll awatar

Domyślnie

pasznik

Nick - Kojarzy się z tropikalnym pająkiem - ptasznikiem. Lub jak kto woli jakąś paszą? Nic szczególnego. 3/10
Avatar - Nie jestem pewien czy to jest z czterech pancernych, bo zbytnio tego nie oglądałem, ale mam takie skojarzenie. Avatar lipkiej jakości, ale wiadomo, że jak z czarno-białego filmu to i jakość do dupki. Nie będę osądzał o jakość. Ale przesłanie avataru? Miłość? Któż to wie, ale ja na pewno nie. 5/10
Sygnatura - futka Kalashnikov, nic specjalnego. Pierwszy lepszy obrazek. Takie coś to bez klimatu 1/10
User - Nie znam więc standardowo 5/10
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-11, 17:00   #624
Diegonzales
Kąsacz

Domyślnie

Demonicll

Nick: Pasuje bardziej do podziemia niż do klasztoru. Mimo to jest fajny i łatwo się go wymawia. 6/10
Avatar: Ten także pasuje bardziej do podziemia. Jest dobrze wykonany. 8/10
Sygnatura: Klasztorna sygna - nic szczególnego. Gdyby nie ten odstęp między napisem, a sygną, dałbym 10. 8/10
User: Przez jakiś czas był w klasztoro, potem odpadł i znowu doszedł : ))) Jest ogarnięty, moim zdaniem przejdzie okres próbny. 10/10
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania