Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Fantastyka
Przeładuj stronę Świat Śródziemia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-02-04, 20:12   #1
Lord Andre
Cieniostwór

Lord Andre awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Lord Andre
Domyślnie Świat Śródziemia

Czy chcielibyście przeżyć te wspaniałe przygody spotkać się z którąś z postaci opisywanych w "Hobbicie" oraz "Władcy Pierścieni"? Bo ja z chęcią bym zobaczył sztuczne ognie Gandalfa, Pierścień i wiele innych
Lord Andre jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 20:23   #2
Sekard
Zbanowany

Domyślnie

Sztucze ognie.........ja bym chciał zobaczyć jak walczą z orkami
RPG
Sekard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 20:26   #3
Gelu
Chrząszcz

Domyślnie

Heh.. ten temat już wielokrotnie wałkowałem... a więc powiem Ci, że BARDZO bym chciał żyć w Śródziemiu, ale z pewnym zastreżewniem... Chodzi o to, jakie byłyby minusy takiego życia, tzn. sam rozumiesz, zostałbyś jakimś Haradrimem, czy dzikusem mieszkającym w drewnianym szałasie, czy podoba Ci się taka opcja?? Mi nie za bardzo, zostanie średniowiecznym chłopem, brudnym i zawszonym to żadna przyjemność... Dlatego jeślibym miał tam żyć, to tylko jako np.elf, wielki bohater, czy inny heros :mrgreen: :mrgreen: Aha.. niezbyt odpowiada miż ycie bez papieru toaletowego o_0 :shock:
RPG
Gelu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 21:56   #4
Holden
Chrząszcz

Domyślnie

Heh elfy są najlepsze , mógłbym być elfem i to nie ważne gdzie , nie ma nic piękniejszego niż latanie po lasach z długim łukiem ........ chlip ......... omal sie nie pobeczałem jak elfy broniły tej twierdzy w dwóch wieżach , pozatym zwyczajne życie gdziekolwiek nadal pozostaje zwyczajnym ........
RPG
Holden jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 22:11   #5
Lowc@
Demon

Domyślnie

Ja bez owijania w bawełnę siedział bym w Rivendell i się kulił ze strachu przed balrogami które kiedyś tachali tuzinami hehe

http://drdolar.boo.pl <- that's it!
RPG
Lowc@ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 23:06   #6
Pip_Tuk
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pip_Tuk Wyślij wiadomość przez MSN do Pip_Tuk
Domyślnie

Ja najchętniej wypiłbym kufelek piwa z Pippinem Tukiem I Merrym Brandbuckiem. To są goście w deche. POza tym chciałbym się zmniejszyc do rozmiarów Hobbita i pochodzić po Hobbitonie i wogóle po całym Shire... Ta zieleń i te małe domki...
RPG
Pip_Tuk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 23:09   #7
CANADOL
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do CANADOL Wyślij wiadomość przez MSN do CANADOL
Domyślnie

Cytat:
Heh.. ten temat już wielokrotnie wałkowałem... a więc powiem Ci, że BARDZO bym chciał żyć w Śródziemiu, ale z pewnym zastreżewniem... Chodzi o to, jakie byłyby minusy takiego życia, tzn. sam rozumiesz, zostałbyś jakimś Haradrimem, czy dzikusem mieszkającym w drewnianym szałasie, czy podoba Ci się taka opcja?? Mi nie za bardzo, zostanie średniowiecznym chłopem, brudnym i zawszonym to żadna przyjemność... Dlatego jeślibym miał tam żyć, to tylko jako np.elf, wielki bohater, czy inny heros :mrgreen: :mrgreen: Aha.. niezbyt odpowiada miż ycie bez papieru toaletowego o_0 :shock:
Dokładnie... Najpierw żeby odpowiedzieć na takie pytanie trzeba pomyśleć czy się dało by radę być takimi herosami, jakimi okazali się ci z LotR. Kiedyś myślałem czy nadawał bym się na miejsce Bezimiennego (ta gra serio wciąga...) i doszedłem do wniosku, że raczej nie, bo nie wiem czy dał bym radę zabić orka, pokonać pułapki itd. itd. A tak na boku, życie bez Kompa, Srajtaśmy, Łazinki + Kibel, i Pizzy mi nie odpowiada za bardzo... A wam? Hehehe, kto nie ma kibla? Buhahaha!
RPG
CANADOL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-04, 23:32   #8
MAPI

Domyślnie

Ja mam wychodek 500 metrów od domu , trzeba zapierdielać przeż pole w temperaturze -30 , a zamiast papieru uzywam słomy ( jest ekonomicznie polecam). Tak na serio to gdybyś był na miejscu Bezimiennego ,Legolasa ,Aragorna czy Gimliego to nie wiem czy miałbyś ochotę na walkę jak byś dostał pare razy po główce od orka czy innego paskudztwa. Przecież w realiach ran nie da się wylezyć od razu i nawet najwspanialsza zboja nie uchroni cie przed uderzeniem broni czy szponów itp. Do tego trzeba mieć mocną psychikę oraz bardzo dużo odwagi żeby zapuścić sie w miejsca gdzie innym na samą myśl cierpnie skóra. Mo ale żyjemy w świecie który na ogół jest szary , ponury i nudny. No ale pozostaje nam jeszcze wyobraźnia i gry RPG np.Gothic gdzie każdy z nas może zostać bohaterem.
RPG
MAPI jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-04, 17:52   #9
Melkor
Jaszczur

Domyślnie

Ja tam zyje w dwoch swiatach naraz :P :P
A tak na serio to przezylbym z checia taka przygode (tylko nie wiem czy bym ta przygode przezyl).
No matter how he tried,
he could not break free.
And the worms ate into his brain...
RPG
Melkor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-04, 18:23   #10
Macus

Macus awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Macus
Domyślnie

Ludzie, wyjdzicie z domoow!! Tam tez mozna miec fajne przygody! Naprzykład wybrać się do najblizszego parku/lasu i tam sproobować walczyć z pijakami-szamanami :wink: ! Kiedyś miałem takom sytłacje! Kolo butlą zucił mi w noge (o 23:00 w ciemnym lasku) naprawde fajna przygoda!!!!!!!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-04, 21:04   #11
Pip_Tuk
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pip_Tuk Wyślij wiadomość przez MSN do Pip_Tuk
Domyślnie

Hej, Macus, ja miałem niegdyś podobną sytuację/przygodę... Wybrałem się do parku póóóźnym wieczorem, i z racji moich długich włosów, nachlany facet zaczął do mnie mówić sprośne texciki i mnie obmacywać... Ale był w stanie nieużywalności więc zdążyłem zwiać.
RPG
Pip_Tuk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-04, 23:05   #12
Anya
Demon

Domyślnie

Hehe widze ze kazdy mial fajna sytuacje, bo ja mialem ze wlasnie tez bylem w PARKU z kolegami[tez mam dlugie wlosy jestem METALOWCEM i slucham TRU SATANIK PANK METAL OF THE DARK MROKNESS OF HELL INSPIROWANY TANIM VINEM I ZNAKAMI OD SATHANA. HEJ SEJTAN 997] na zakonczeniu lata zesmy se popili troche win i sie tak nagrzmocilem ze poszlem spac na lawce o 17:cos, a wstalem o 2:cos i poszlem do domu, az cod ze doszlem bo bylem na bani. Ale na drugi dzien dowiaduje sie ze kompalem sie w STAWIE w parku(oczywiscie w ubraniu) i zaraz po tym jak poszlem dorwali moich kumpli SKINY (nienawidze ich), i jeden dostal taki baty ze wylondowal w szpitalu, a wiec jak ja bym tam byl to bym wylondowal na INTENSYWNEJ TERAPI, no ale coz po prostu mialem szczescie.
DLA RAZIELA:
A tak do TEMATU to niechcial bym zyc ani zostac w swiecie TOLKIENA wolal bym zyc w swiecie gothica.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania