Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę [G2]błąd numer 0x80004005 - rozwiązanie

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-07-08, 22:58   #1
Vath'Ras
Chrząszcz

Domyślnie [G2]błąd numer 0x80004005 - rozwiązanie

http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=2707

Sam natrafiłem na ten błąd, rozwiązania szukałem po internecie, znalazłem właśnie TO i także wiele innych wzmianek wykraczających poza Gothic II. Z tego co znalazłem w internecie, nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Jednakże po odpowiedniej dedukcji znalazłem przyczynę owego błędu.

Natrafił mi się on podczas gdy przeinstalowywałem system. Po zainstalowaniu wszystkiego potrzebnego & pozostałego oprogramowania próbowałem zainstalować bez skutku Gothica II. Wpadłem w rozpacz, bo nie działały też filmy mimo zainstalowanych kodeków oraz muza w winampie... na necie znalazłem o tym w gothicu, i także podczas uruchamiania windowsa podobno również występuje błąd o tym kodzie... pokojarzyłem...

Zaraz zaraz... nie działa muzyka... uruchamianie windowsa, filmy, instalacja gothicII... co to ma wspólnego..? WIEM! muzyka! otóż i kiedy jest ekran "zapraszamy" w windowsie - jest muzyczka w tle, podczas odgrywania filmów, oczywiście - muzyka, ba... towarzyszy ona instalacji Gothica 2!

I wtedy zdałem sobie sprawę że zapomniałem o instalacji sterowników do karty muzycznej...

Tak więc w skrócie, jeżeli wyskakuje błąd o treści:
[Nieobsługiwany Wyjątek]
błąd numer 0x80004005
Opis: nieznany błąd

prawdopodobnie chodzi o niemożność obsłużenia tej muzyki w tle, więc albo coś nie tak z kartą muzyczną, albo sterownikami.

ufff.... ale się naprodukowałem... co wy na to żeby przykleić ten temat?
RPG
Vath'Ras jest offline  
Nieprzeczytane 01-08-08, 18:46   #2
Xingu
FISCHER Jumper

Xingu awatar

Wyślij wiadomość przez Yahoo do Xingu
Domyślnie

Temat przenioslem do wlasciwego dzialu i przypialem. Napisales go w Pomocy Technicznej do GIII a dotyczy on GII.

Wielki Klasztor - Arcymag Wody
RPG
Xingu jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania