Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc
Przeładuj stronę Bron,Tad i Ludd i Bestia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 02-05-13, 18:57   #1
Ugrassal
Krwiopijca

Domyślnie Bron,Tad i Ludd i Bestia

Otóż moje pytanie dotyczy tego czy z tymi postaciami związane są jakieś zadania.Postacie te związane są z dżunglą.
-Tad podobno nie żyje(można znaleźć jego zwłoki?)
-Ludd to jedna z postaci które przed nami uciekają;jak uda się z nim porozmawiać to będzie gadał coś o Bestii
- Bron atakuje nas,mówiąc do nas "Tad" i uważa że tego jegomościa pożarła Bestia
-Bestia czym w ogóle ona jest???
RPG
Ugrassal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-13, 19:42   #2
Lester101
Czarny Goblin

Lester101 awatar

Domyślnie

Witam, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

W grze, przynajmniej z tego co mi wiadomo nigdzie nie ma wprost powiedzianego o co chodzi. Ja mam swoją teorię i zacznę od najważniejszego.

Z racji tego, że te wszystkie postacie związane są z dżunglą to uważam, że tą Bestią jest nikt inny jak Troll. I wcale nie przeszkadza tu odległość jaka ich dzieli, mogli po prostu uciec od niego na daleką odległość. Jeśli ktoś jest naprawdę uparty to jakoś może podpiąć, że chodzi o Cieniostwora.

Dalej. Pozostały trzy postacie (ułożę od "najważniejszej"): Bron, Ludd, Tad.
A więc, w mojej opinii cała szanowna trójka to najpewniej poszukiwacze przygód, którzy przybyli do śmiercionośnej dżungli za namową kogoś, kto obiecał im "fortunę" (związana chociażby z ruinami różnych świątyń które przecież stoją w dżungli). W wielkim skrócie. Najpewniej gdy podczas poszukiwań cała trójka natknęła się na Trola, Ludd jako pierwszy dał nogi bo był wielkim tchórzem. Bron i Tad zostali walczyć lecz w ostatniej chwili, Bron zostawił na pewną śmierć Tada i uciekł. I teraz dręczy go sumienie.

Ale do sedna. Jeśli dobrze pamiętam, w okolicach Trola, leży kilka albo przynajmniej jeden szkielet. Sądzę, że któryś z nich to zwłoki (a raczej szkielet) Tada. Z tą trójką nie ma żadnego zadania, są oni po prosu dodani jako urozmaicenie do dżungli, żebyś nie odczuwał monotonni przechadzając się po tym "lesie". Dodatkowo jeśli by trzymać się mojej teorii, że Bestia = Troll, to ta szalona trójka stanowi też ostrzeżenie dla Ciebie przed dalszą podróżą.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania