Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę Garść Porad

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-08-14, 21:11   #85
MM91
Polna Bestia

Domyślnie

Myślę że się da wystarczy:
- grać magiem ognia (najwięcej zadań)
- okraść wszystkich (dużo PN w zręczność)
- pobić wszystkich (osłabiać łukiem, kończyć mieczem)
RPG
MM91 jest offline  
Nieprzeczytane 30-08-14, 21:13   #86
Killazi Blaoew
Krwiopijca

Killazi Blaoew awatar

Domyślnie

Czy ja wiem czy magiem dałoby się naskrobać te 10k expa samymi zadaniami? Osobiście wybiłem wszystkich bezimienny paladynów, rycerzy, obywateli, obywatelki, farmerów, farmerki, robotników i strażników miejskich. Zabiłem praktycznie każdego potwora na mapie, zrobiłem chyba wszystkie zadania i okradłem wszystkie osoby, a nadal mi brakuje. :P
RPG
Killazi Blaoew jest offline  
Nieprzeczytane 30-08-14, 21:20   #87
MM91
Polna Bestia

Domyślnie

Zważ na to, że Mag Ognia ma o kilkanaście zadań więcej. Do tego dochodzi możliwość kradzieży kieszonkowej gdzie po okradnięciu wszystkich farm i okolic jak i całego miasta to za kolejna osobę dostaje się pewnie już te +150 expa. Na koniec można jeszcze wszystkich pobić i myślę że dałoby radę na styk wbić ten 23 poziom.
RPG
MM91 jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-14, 15:21   #88
Thompson
Zębacz

Domyślnie

Jak najbardziej wojownikiem da się wbić 23 poziom. Nie wiem tylko, czy doświadczenie z kradzieży pozwoli na osiągnięcie 24.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-14, 16:01   #89
Killazi Blaoew
Krwiopijca

Killazi Blaoew awatar

Domyślnie

Cytat:
- pobić wszystkich (osłabiać łukiem, kończyć mieczem)
W sumie to ten wybryk jest dla mocno zdesperowanych graczy. Trzeba mieć trochę kasy na zapłatę grzywny Andre lub kasę na zakup zwojów zapomnienia na każdego pobitego - imiennego npc'a.

Cytat:
Jak najbardziej wojownikiem da się wbić 23 poziom. Nie wiem tylko, czy doświadczenie z kradzieży pozwoli na osiągnięcie 24.
Mam ogromne wątpliwości, że wszystkie rzeczy, które są niezbędne do zrobienia 23 poziomu + pobicie wszystkich imiennych i zabicie bezimiennych npc'ów dadzą nam ten 23 poziom, a co dopiero 24 poziom! Myślę, że ten to już jest nieosiągalny. W każdym razie nie uwierzę póki nie zobaczę lub nie doświadczę (a jakoś niespecjalnie mi się chce - po prostu jestem ciekaw).

Ostatnio edytowane przez Killazi Blaoew : 31-08-14 o 16:04.
RPG
Nieprzeczytane 31-08-14, 20:14   #90
Thompson
Zębacz

Domyślnie

Wstawiłem jakiś czas temu screen z najemnikiem z I rozdziału - miał 23 poziom.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Nieprzeczytane 09-09-14, 16:42   #91
Killazi Blaoew
Krwiopijca

Killazi Blaoew awatar

Domyślnie

Cześć, mam pytanie. Jak to jest z tym zadaniem odszukania gildii złodziei zleconym przez Andre? To zadanie 'wpisuje się' w zadanie "Członek straży miejskiej" - czyli MUSZĘ znaleźć i poinformować Andre o znalezieniu gildii złodziei jeszcze przed dostaniem się do którejś z gildii? Czy jeżeli zostanę przyjęty do którejś z frakcji (w moim przypadku mag), nadal będę mógł wykonać to zadanie?
RPG
Nieprzeczytane 09-09-14, 20:26   #92
 xilk
WT

Domyślnie

Tak, to zadanie nadal możesz zrealizować po dołączeniu do którejś z gildii. Wpis masz w zadaniu "Członek straży miejskiej", gdyż odnalezienie Gildii Złodziei jest jednym ze sposobów, aby dołączyć do straży miejskiej, nie będąc jednocześnie obywatelem Khorinis. Pamiętam, że sam kiedyś w 5 rozdziale, tuż przed wypłynięciem na wyspę Irdorath, pozbyłem się przywódców gildii i zgarnąłem nagrodę od Andre.

RPG
xilk jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania