Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Najemnicy Czyli...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-01-05, 18:10   #1
Billi Joe
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Billi Joe
Domyślnie

Niejaki MrBat założył podobny temat, tylko, że o magach. Ja zakładam temat o najemnikach. Napiszcie tu swoje odczycia, co do gry w NK tą postacią. Podajcie jakies nowe zadania i triki przydatne w dostaniu siej gildii. Ja mam postacopiero na 3 lvl ale mnocno sie staram, wykonuje zadania poboczne.
P.S.Mieczem 40 ciężko zabić Polną Bestię. Radze uważać.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-05, 18:59   #2
Nor
Polna Bestia

Domyślnie

jak skonczylem gothica 2 łowca smokow to mialem 45 poziom a inwestowalem w zrecznosc i siłe. kusza zabijała prawie wszystkich zanim zdolali dojsc do mnie a reszte dobijalem mieczem.

moja sugestia - zrecznosc i sila
RPG
Nor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-05, 20:25   #3
Child of Pain
Krwiopijca

Domyślnie

Ja tam robie full kontak czyli tylko siła i miecze dwuręczne do walki.No może kusza jak już 60% będę miał.

Zakon Adanosa Zabłąkana Dusza

RPG
Child of Pain jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-05, 21:10   #4
rfzb
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do rfzb
Domyślnie

Ja właśnie najemnikiem pierwszy raz przeszedłem NK i większość pakowałem w siłę, kuszę i broń jednoręczną. No bo jak powszechnie wiadomo teraz kusze wymagają odpowiedniego poziomu siły a nie zręczności . Dzięki temu zadanie jest troszkę ułatwione bo nie wiem czy udałoby mi się doprowadzić także zręczność do takiego poziomu na jakim miałem siłę.
RPG
rfzb jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-05, 09:16   #5
Billi Joe
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by rfzb@Jan 23 2005, 08:10 PM
Ja właśnie najemnikiem pierwszy raz przeszedłem NK i większość pakowałem w siłę, kuszę i broń jednoręczną. No bo jak powszechnie wiadomo teraz kusze wymagają odpowiedniego poziomu siły a nie zręczności . Dzięki temu zadanie jest troszkę ułatwione bo nie wiem czy udałoby mi się doprowadzić także zręczność do takiego poziomu na jakim miałem siłę.
140301
To czy w takim wypadku, z tymi kuszami, powinniśmy chyba inwestować oprócz siły i kusz w broń dwuręczną, gdyż zadaje większe obrażenia(topór berserkerski-200 obrażeń) niż jednoręczna. Jak już pakujemy w siłe to lepsza dwuręczna niż jedno. Jeszcze pytanie:
Przy trafieniu krytycznym kusze zadają obrażenia licząć obrażenia broni +siła czy zręczność.

Znalazłem niezłu sposób na najemnika. Na 4 lvl już mam 40 siły(z pasen Xardasa), obdzieranie zwierząt ze skóry i 15% broni dwyręcznej.
Pomagamy Cavalornowi, robimy wszystkie questy u Lobarta, do miasta dostajemy się naokoło(z tych skał nad koszarami)Robimy w mieście zadania. Jak pójdziemy do Onara to nie przechodzimy przez most, tylko pod nim. Znajduje się tam miecz Kieł Wilka. Bardzo dobry na tę część gry.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-05, 22:19   #6
Skeelet
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Skeelet
Domyślnie

no ludzie mam pytanie:
czy mozecie mi powiedziec gdzie dostane wszystkie zbroje po kolei od najemnika do łowcy smokow
z góry THX
RPG
Skeelet jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-05, 14:17   #7
K!D
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do K!D
Domyślnie

Ej a tak wogóle to kto może mnie nauczyć walki branią 2h jak juz jestem najemnikiem mam 20% walki bronią 2h (10% dodaje mi mój miecz ) w miście ten cep co uczy bicia mówi że mnie nie przeszkoli ?
RPG
K!D jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-05, 14:38   #8
Domel
Golem

Wyślij wiadomość przez AIM do Domel
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Skeelet@Jan 31 2005, 09:19 PM
no ludzie mam pytanie:
czy mozecie mi powiedziec gdzie dostane wszystkie zbroje po kolei od najemnika do łowcy smokow
z góry THX
145041
Lekki pancerz najemnika - za darmo, po dolaczeniu do najemnikow
Sredni pancerz najemnika - mozna kupic od Lee po dostarczeniu wiadomosci Hagenowi/dostac od Gorna (po jego uwolnieniu)
Ciezki pancerz najemnika - po powrocie z Gorniczej Doliny (3 rozdzial), mozesz kupic od Lee
Lekka zbroja lowcy smokow - dostaniesz od Benneta po uwolnieniu go z celi
Srednia zbroja lowcy smokow - zrobi ci ja Jan (za kilka smoczych lusek i 12 000) lub Bennet, Jan w czwartym rozdziale, Bennet w piatym
Ciezka zbroja lowcy smokow - mozesz kupic za 20 000 od Benneta, z tego co pamietam po powrocie z podziemi klasztoru (5 rozdzial)

Cytat:
Ej a tak wogóle to kto może mnie nauczyć walki branią 2h jak juz jestem najemnikiem mam 20% walki bronią 2h (10% dodaje mi mój miecz  ) w miście ten cep co uczy bicia mówi że mnie nie przeszkoli ?
Nauczycielem moze byc Rod (do konca trzeciego rozdzialu), Cord (jesli masz przynajmniej 30% poslugiwania sie dana bronia, nie wiem, czy liczone sa premie od broni), Keroloth (zamek, Gornicza Dolina), jeden z lowcow smokow w czwartym rozdziale oraz Lee.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-05, 15:38   #9
Artur-San
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Artur-San
Domyślnie

Co do średniego pancerza jest pewien trik. Kiedy juz dostaniesz od Beneta lekką zbroję łowcy to idzź do górniczej doliny. Naucz się koniecznie wyjmowania łusek oraz krwi. Nastepnie udaj się do bagiennego smoka, rozwal go przy pomocy Ciphera, i weź łuski. teraz udaj się do beneta, oddaj mu łuski dotaniesz kasę i za nią kup jego łuski(czyli smoka) i oddaj je jeszcze raz a dostaniesz zbroję za darmo i szybko
RPG
Artur-San jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-05, 16:18   #10
Billi Joe
Polna Bestia

Domyślnie

Widze, że temat sie rozkręca
Mam aktualnie 6 level(byłem chory, więc nie grałem). Dorzuciłe kowalstrwo do moich umiejętności i troche do broni 2h.
Jako najemni najlepiej pakować w 2h już od początku, nawet jeśli walczymy jednoręczną.
Z czasem przybywa siły i od razu wymiatamy dwuręcznymi.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-05, 17:16   #11
jazzman
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do jazzman
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Billi Joe@Feb 1 2005, 03:18 PM
Widze, że temat sie rozkręca
Mam aktualnie 6 level(byłem chory, więc nie grałem). Dorzuciłe kowalstrwo do moich umiejętności i troche do broni 2h.
Jako najemni najlepiej pakować w 2h już od początku, nawet jeśli walczymy jednoręczną.
Z czasem przybywa siły i od razu wymiatamy dwuręcznymi.
145264
Popieram!! Jak dla mnie to najemnik musi wymiatać bronią dwuręczną Ważna jest też siła. Kusza to drugorzedna sprawa, ale i tak mając sporo siły można przyzwoite kusze nosic. Poza tym można też zrobić najemnika kusznika lub łucznika, który niezle tez sobie radzi( zwłaszacza w walce na dystans)

RPG
jazzman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-05, 17:45   #12
Skeelet
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Skeelet
Domyślnie

dzIeki najemnicy to mają chyba najlepsze zbroje i najwięcej
aha czy moge zagadac do wilka juz po 2 rozdziale by uzyskac zbroje z pełzaczy czy musze czekac doo 5 rozdz?
RPG
Skeelet jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania