Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Porady i spoilery
Przeładuj stronę Odbijać Montere ?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-11-10, 16:48   #1
Matix11
Chrząszcz

Domyślnie Odbijać Montere ?

Wykonałem wszystkie zadania w Monterze i nadszedł czas aby ją odbic.Problem tylko w tym ze nie chcialbym narazie popsuc sobie relacji z orkami na tyle aby pozniej w innych miastach po dotarciu do herszta orkowie zaczeli mnie atakowac, bo dostałem juz ostrzeżenie od Vareka - "złe wiesci.Ktos odbija nasze miasta.Jak go dorwe bla bla bla".No i sam juz nie wiem bo odbilem narazie tylko Cape Dun a to niby sie zaczyna dziać po uwolnieniu trzech (Ardea sie ponoć nie liczy) wiec nic nie powinno sie wydarzyc, ale strach ryzykowac.Gram na patchu 1.74.Licze na pomoc tutejszych wyjadaczy serii

Ostatnio edytowane przez Matix11 : 15-11-10 o 19:32.
RPG
Matix11 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-10, 18:35   #2
Farenchajt
Polna Bestia

Farenchajt awatar

Domyślnie

nie odbijaj popsujesz sobie zabawę i stracisz sporo expa na qestach dla orków , tak samo nie radzę odbijać miast na pustyni szkoda expa , i zamykasz sobie drogę do wielu zadań , zawsze przecież można pod konieć gry zdecydować się na wybraną ścieżkę
RPG
Farenchajt jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-10, 22:15   #3
lukas49
Polna Bestia

lukas49 awatar

Domyślnie

Popieram wypowiedź Farenchajta!

Nie rozumiem, dlaczego tak wielu graczy spieszy się ze zdobywaniem miast.
W ten sposób można tylko stracić wiele zadań. Grając w Gothic, radzę najpierw zwiedzić cały świat wykonując wszelkie dostępne zadania. Dopiero potem po zapisaniu gry, mając bohatera na wysokim levelu kolejno rozgrywać wszystkie dostępne ścieżki.
A gdy już rozegrasz wszystkie, możesz zacząć grę od początku specjalizując się w w innej postaci. Jednak zawsze wykonuj najpierw wszelkie dostępne zadania.
RPG
lukas49 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-10, 21:34   #4
Gibi

Gibi awatar

Domyślnie

Niekoniecznie, wiadomo wszystkich miast nie ma co odbijać, ale cape dun i monterę po wykonaniu wszystkich zadań można spokojnie wybić, +10 do reputacji przyda się przy chęci kupna lepszego pancerza
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-10, 21:56   #5
Matix11
Chrząszcz

Domyślnie

Moze się źle wyraziłem.Nie chce wybijac wszystkich miast po kolei tylko wlasnie cape dun (co uczynilem ) i montere, ale boje sie ze zamkne sobie juz wtedy Q dla orkow.Wiec po ilu miastach to sie stanie?Bo jesli po 3 to czemu juz dostalem to ostrzeżenie jak to bedzie drugie?
RPG
Matix11 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-10, 15:22   #6
Xardin
Zębacz

Xardin awatar

Domyślnie

Wodzowie orków/asasynów/buntowników będą cię ostrzegać po każdym mieście. Na początku mówią, że jak się dowiedzą, kto to, to się z nim raz-dwa rozprawią. Później już zaczynają podejrzewać, że to ty, ale dalej są twoimi przyjaciółmi. Po 3 mieście mówią, że nie będą dłużej ryzykować i każdy przedstawiciel danej frakcji cię atakuje... Ale jak odbiłeś tylko Cape Dun, to możesz sobie ulżyć i odbić Monterę
Xardin jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-10, 17:26   #7
Gothic Warrior
Chrząszcz

Gothic Warrior awatar

Domyślnie

Matix11 ogólnie to lepiej jest grać po stronie Buntowników, tak mi się wydaje. Ale jeżeli grasz po stronie Orków to dlaczego chcesz im odbijać Monterę?
A poza tym, żeby podbić miasto to trzeba je najpierw "obczaić", pochodzić zobaczyć gdzie najlepiej będzie Ci się walczyło, gdzie w razie czego uciec itp.
Do tego trzeba mieć też dobre EQ, wiem, że jeżeli Monterę przechodzi się po Cape Dun no to zbroję masz nie za ciekawą ale skup się też na atrybutach i mieczu

Jeśli chcesz podbijać miasto to podbijaj, chociaż nie doradzam, powodzenia!
RPG
Gothic Warrior jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-10, 19:24   #8
Matix11
Chrząszcz

Domyślnie

Co do wyboru sciezki to chcialem wybrac Sciezke Adanosa czyli ta kanoniczna z dalsza fabuła serii bo zamierzam przejsc ZB i Arcanie w przyszłosci.Ale chcialem tez odbic tyle miast ile sie da bez zamykania sobie relacji z orkami dla reputacji.Z odpowiedzi wyzej wynika ze nic nie powinno sie stac wiec moze jescze dzis Montera bedzie moja.

Ostatnio edytowane przez Matix11 : 18-11-10 o 19:27.
RPG
Matix11 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania