Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Mroczne Tajemnice

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 02-02-10, 19:55   #325
drud14
Chrząszcz

Domyślnie

A ja mam problem, ze gdy dałem temu pradawnemu na B... cos tam ta fiolke to on zniknal i dal mi klucz, w poradniku (na stronie poziomkaz) pisze ze jestem gotow aby porozmawiac z tym dowodca pradawnych, tym magiem i problem tkwi w tym ze nikt nie chce ze mna rozmawiac u wszystkich jest tylko opcja KONIEC heh... pomozcie prosze bo nie moge nic zrobic dalej w fabule...
EDIT: wiem ze ten temat w tym watku juz sie pojawil tylko nie ma tam sensownej pomocy wiec rzypominam jeszcze raz a jako nagrode wzielem pierscien u tej neli czy jak jej tam, bo tak bylo w poradniku (za bardzo sie na nim opieram fakt) ale skoro w poradniku pisze ze polecaja pierscien to chyba nie pisaliby tak zeby pozbawic kogos marzen o ukonczeniu gry bo od nowa to nie mam zamiaru przechodzic i tych swietnych jak na 3 rozdzial statow od nowa bic

Ostatnio edytowane przez drud14 : 02-02-10 o 20:51.
RPG
drud14 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-10, 15:14   #326
Al3xiusek
Czarny Goblin

Al3xiusek awatar

Unhappy

nie zabardzo rozumiem pytania ale postaram sie odpowiedzieć:
czyli że Baliareith czy jakoś tak dał ci klucz i zniknął i tera jak bedziesz w gd na powierzchni to idź do miejsca gdzie w g2 lub g2nk siedział diego z rudą dla garonda i tam są drzwi i otwierasz je i zabijasz tego gościa (jeśli dałeś mu trefną krew a jeśli dałeś prawdziwą to nie wiem nie próbowałem) i on ma teleporta i używasz go zarąbujesz zombiaki i wchodzisz do kręgu i przenosi cie na wyspe uriziela

myśle że pomogłem bo na nic więcej nie mogłem odpowiedzieć bo nie rozumiem pytania
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-10, 18:47   #327
drud14
Chrząszcz

Domyślnie

nie o to chodzi, chodzi o to ze po oddaniu mu falszywej krwi nie mam z nikim opcji dialogowych, wszedzie jest koniec, a opuscic swiatyni nie moge przeciez skoro nie mam pozwolenie od ken'udza, a skad mam miec skoro on nie chce ze mna gadac, zjednalem sobie wszystkich pradawnych i powinien ze mna gadac, tyle ze tego nie robi
RPG
drud14 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-10, 19:51   #328
Mark814
Jaszczur

Domyślnie

a wykonałeś zadanie z tymi roślinami dla Eli'Ne?
RPG
Mark814 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-10, 14:09   #329
drud14
Chrząszcz

Domyślnie

tak, napisałem ze za nagrode wziełem pierscien wszystko dla wszystkich zrobione jest
RPG
drud14 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-10, 14:22   #330
 Kyrie
Shaman

Kyrie awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał drud14 Zobacz post
tak, napisałem ze za nagrode wziełem pierscien wszystko dla wszystkich zrobione jest
Więc jeżeli masz poprzedni zapis, z przed wybrania nagrody, to radzę wybrać źródło. Jeżeli jednak Eli'ne i inni nie chcą z tobą rozmawiać, to sprawdź w dzienniku misji czy nie masz jakiejś zaległej, prócz "Droga Siedmiu Kroków".

Mistrz Pracowni Alchemicznej | Doomhammer | For the Horde! | Obywatel Archolos
RPG
Kyrie jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-10, 15:38   #331
Mark814
Jaszczur

Domyślnie

Z tego co wiem to trzeba wybrać tę drugą nagrode czyli spędzenie nocy z Eli'Ne. Bo jak odmówiliśmy to ona nie chcę wiecej z nami gadać i nie możemy pogadać z Ken'Udzem ani innymi. W każdym razie u mnie tak było. Musisz więc wczytać zapis sprzed wybrania tej nagrody.
RPG
Mark814 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-10, 18:21   #332
Al3xiusek
Czarny Goblin

Al3xiusek awatar

Domyślnie

pierwsze słysze ale mt ma skryte bugi lecz ja osobiście brałem pierścień bo ten filmik to ja z g2 znam
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-10, 19:53   #333
drud14
Chrząszcz

Domyślnie

Aha, czyli nie rozumiem co miał autor poradnika na celu jezeli mowil ze on radzi wziasc pierscien :/, a drogi beliara tez nie moge przejsc bo kryształ zwyciezcow juz zdobylem przed wyruszeniem do pradawnych i uzylem go bo on niezle podnosil staty. Widze ze nie ma sensu przechodzic tej gry od nowa, bo nie chce sobie psuc nerwow. Co do tego krysztalu to nie powinien byc uzywalny, bo osoby takie jak ja ktore niechetnie kozystaja z poradnika po uzyciu takich przed moga sobie zamknac droge do ukonczenia gry. Ostatni raz bazowalem na poradniku nie napisanym przez gry-online (to nie jest reklama). Dziekuje za wszelka pomoc chlopaki widac ze sie nie obijacie.
RPG
drud14 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-10, 10:30   #334
Al3xiusek
Czarny Goblin

Al3xiusek awatar

Domyślnie

też miałem z tym kryształem tak że go użyłem a potem kodem go wziąłem bo od tamtego save'a minęło 15h gry a to jest troszku
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-10, 14:40   #335
drud14
Chrząszcz

Domyślnie

tez myslalem ze kodem go wezme ale nie dzialaja znam sie na gothicach bo wszystkie czesci ukonczylem ale jak wpisalem ten godcristal w konsoli to nie dziala mam wersje 1.03, a na stronie z kodami pisze ze one sa pod 1.04 tylko ze ta wersja jeszcze nie wyszla wiec nie wiem, narazie to wywalilem z dysku i chcialem zainstalowac od zera i pograc normalnie tylko przy drugim dysku podczas instalacjii zacina mi sie na sound.vfd i nie idzie dalej, kieszen tez przestaje pracowac. Napisalem tu zeby nie zasmiecac forum nowymi tematami, a chce sobie pograc w czas zapłaty prolog ("Czas Zapłaty" to bedzie gra). Co do problemu z MT to juz nie pomagajcie, a pomozcie mi z ta instalacja podstawki. Proszę.
RPG
drud14 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-10, 16:36   #336
maciejkami
Krwiopijca

Domyślnie

Witam!
mam problem.
wybralem droge beliara i dostalem od uriziela misje zeby ten kamien poczatku zdobyc. i go zdobylem a i tak nei mam zadnych opcji dialogowych u uriziela.
PS. zabic sie go tez nie da
RPG
maciejkami jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania