Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Zbroje.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 10-08-09, 17:54   #37
Madock
Chrząszcz

Madock awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Madock Wyślij wiadomość przez Skype™ do Madock
Domyślnie

Ogółem zawsze miałem nadzieję, że w Arcane pojawią się zbroje z poprzednich wersji które były super. Do tej pory wspominam dobrze zbroję cieni, i szaty bractwa śniącego. Według mnie to był najsłabszy punkt G3. Beznadziejnie wyglądające zbroje. Poza tym mam nadzieję, że powróci stary system zbrój. Czyli, że dostaniesz jak zasłużysz na to. A nie na głupią reputację.
RPG
Madock jest offline  
Nieprzeczytane 10-08-09, 19:44   #38
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Madock Zobacz post
Ogółem zawsze miałem nadzieję, że w Arcane pojawią się zbroje z poprzednich wersji które były super. Do tej pory wspominam dobrze zbroję cieni, i szaty bractwa śniącego. Według mnie to był najsłabszy punkt G3. Beznadziejnie wyglądające zbroje. Poza tym mam nadzieję, że powróci stary system zbrój. Czyli, że dostaniesz jak zasłużysz na to. A nie na głupią reputację.
To zależy, według mnie w trójce były bardzo fajnie wyglądające pancerze, nie to co zbroje łowcy smoków i paladyna w G2 ;/
RPG
Skyrim jest offline  
Nieprzeczytane 10-08-09, 20:41   #39
invader
Polna Bestia

invader awatar

Domyślnie

Zbroje w Arcanii będą wzorowane na historycznych Czytajcie troche.
Cytat:
Poza tym mam nadzieję, że powróci stary system zbrój. Czyli, że dostaniesz jak zasłużysz na to. A nie na głupią reputację.
Na reputację trzeba zasłużyć. Żeby dostać powiedzmy ciężką zbroję buntownika należy mieć 50 procent reputacji a to wiąże się np. z odbiciem kilku orkowych miast. Mało?

Cytat:
To zależy, według mnie w trójce były bardzo fajnie wyglądające pancerze, nie to co zbroje łowcy smoków i paladyna w G2 ;/
To, że w G2 zbroja paladyna była beznadziejna się zgodzę. Ale że w G3 zbroje były fajne, to gruba przesada. Pancerze buntowników i najemników różniły się tylko kolorem. A pamiętacie jak różniły się zbroje w G1 np szkodników i cieni? Poza tym co to za zbroje, kilka płytek obwiązanych sznurkiem... litości.

Święte Przymierze -> Królestwo Innosa -> Czeladnik (czyt. Jestem królewicem z nieprzeciętnym licem)
Agent Królestwa
RPG
invader jest offline  
Nieprzeczytane 10-08-09, 22:21   #40
Biały Wojownik
Kąsacz

Biały Wojownik awatar

Domyślnie

Jak dla mnie najładniejszą zbroją w G3 był Pancerz Nordmarczyka. Szczelnie okrywał całe ciało chroniąc je przed zimnem i obrażeniami . Zbroja paladyna w G3 też była niczego sobie. Moim zdaniem zbroje powinny być różne , zarówno te wyglądające beznadziejnie , parę pozszywanych szmat jak i spektakularne pełne płytówki I żeby wszystkie nie wyglądały tak samo ( chodzi mi o to by było np. kilka rodzajów zbroi pladayna itp. staty były by te same ale inny wygląd już by oko cieszył).
Nieprzeczytane 10-08-09, 22:57   #41
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

Właśnie tę pozszywane przez sznurki płytki były najfajniejsze, pan Ralf Marczinczik projektuje bardzo ciekawe pancerze, które są niepowtarzalne i oryginalne.A takie pełne zbroje płytowe widzę w każdej grze CRPG i w dodatku z dziwacznymi ulepszeniami, typu hełm z jakimiś dziwnymi wyrostkami.
RPG
Skyrim jest offline  
Nieprzeczytane 10-08-09, 23:29   #42
Wojnar
Chrząszcz

Wojnar awatar

Domyślnie

Ja osobiście posiadam taki pancerz z płytek metalowych złączonych rzemieniem. To tzw. lamelka (mam w avatarze). Moim zdaniem pomysł ze zbroją płytową jest całkiem całkiem. Jeśli nie bierzemy pod uwagę realizmu gry. Może fajnie wyglądać ale pancerze magiczne były by tu jeszcze lepsze. Mogły by być całe wybajerowane, całe z segmentów i z runami np. ?
RPG
Wojnar jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-09, 16:28   #43
kluk123
Chrząszcz

Domyślnie

Jak dla mnie zbroja powinna być podzielona na naramienniki,buty,spodnie itp. a dodanie kapturów do szat magów to świetny pomysł ale nowa kasta mag bitewny jak dla mnie jest bez sensu bo taką postać byłoby trudno rozwijać za mało pn.
RPG
kluk123 jest offline  
Nieprzeczytane 07-09-09, 09:40   #44
GAHA212
Czarny Goblin

GAHA212 awatar

Domyślnie

lol a co krawiec, zrobi z zbroją ?? poładni ?? doda kwiatuszki ??
popieram kluka, nie lubię zbroji w całości...
RPG
GAHA212 jest offline  
Nieprzeczytane 07-09-09, 19:59   #45
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał kluk123 Zobacz post
Jak dla mnie zbroja powinna być podzielona na naramienniki,buty,spodnie itp.
jak dla mnie pomysł jest dobry. Dobra byłaby możliwość zakupu 'gotowej' zbroi, jak i samych 'części', z których możnaby skonstruować własną, unikalną zbroję.

Cytat:
a dodanie kapturów do szat magów to świetny pomysł
Nom, taka alternatywna wersja hełmu dla maga.

Cytat:
ale nowa kasta mag bitewny jak dla mnie jest bez sensu bo taką postać byłoby trudno rozwijać za mało pn.
W G3 było tyle LP, że zrobiłem potężnego maga z Dużym Orężem III i całkiem nieźle rozwiniętymi umiejętnościami bojowymi...
Nederland jest offline  
Nieprzeczytane 07-09-09, 23:10   #46
juserek
Demon

juserek awatar

Domyślnie

Zbroja z poszczególnych części to pomysł całkiem, całkiem. Dzięki temu moglibyśmy bardziej wpływać na swój ubiór, kierując się nie tylko współczynnikami obrony. No chyba że by wprowadzili podział obrażeń na różne części ciała. Ale i tak wtedy byśmy wybierali, co bardziej chronić.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
juserek jest offline  
Nieprzeczytane 09-09-09, 12:19   #47
Bezimien
Czarny Goblin

Bezimien awatar

Domyślnie

Ja wole stare całe zbroje, nie róbmy z gothica morrowinda!! albo jeszcze gorzej.

Ja chce by był system zbroji taki jak w reszcie gothiców tylko zeby możnało do nich coś dodawać

Mahatma Gandhi
RPG
Bezimien jest offline  
Nieprzeczytane 09-09-09, 13:08   #48
Arim
Zębacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bezimien Zobacz post
Ja wole stare całe zbroje, nie róbmy z gothica morrowinda!! albo jeszcze gorzej.

Ja chce by był system zbroji taki jak w reszcie gothiców tylko zeby możnało do nich coś dodawać

W sumie takze uwazam, ze zbroje powinny byc caloscia, no moze procz chelmu, ktory moglby wystepowac oddzielnie.

Zbroje powinnismy otrzymywac wraz z awansami w gidli, do ktorej nalezymy. Niebardzo przypadl mi do gustu pomysl z kupnem zbroji u handlarzy.

"Tłum ma zbyt wiele oczu, by mieć spojrzenie"
RPG
Arim jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania