Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Cieniostwór Tchórz

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-02-04, 10:39   #1
Mr_Dragon_Hunter
Kąsacz

Mr_Dragon_Hunter awatar

Domyślnie Cieniostwór Tchórz

Ostatnoi czyli wczoraj dnia poniedziałkowego grałem w gothica wykonywałem prube ognia i brakowało mi niecałe 400 pkd do levelu 11 a wykonałem już wszystkie zadania oprucz stworzenia runy więc postanowiłem ubić coś twardszego wybur padł na cieniostwora znalazłem więc sobie ofiare :P znalazłem jaskinie z cieniostworem ta na lewo od tego wielkiego zakrętu ten zakręt którym idziemy do kammiennego kregu (jest on także widoczny na pudełku) a więc wchodze do jaskini a cieniostwór sobie śpi wbiegam do jaskini z orkowa zgubą cieniostwur sie budzi ii..........zaczyna biegać jak oszalły wogule mnie nie atakujac w konću mu sie znudziło i uciekł z jaskini i zaczoł płynąc nurtem rzeki jak już się uśmiałem ze śmiechu to zaczołem go gonić cieniostwur utknoł na jakiejś skale a ja go wtedy zabiłem z kuszy dalej w jaskini był 2 kolega ale on tak się dziwnie nie zachowywał i czy wy mieliście podobne wydarzenie bo ja normalnie sie uśmiachłem ze śmiechu jak cieniostwur zaczoł biegać jak oszalały i uciekać przed emną no i jeszcze jak zaczoł płynąc :wink: :wink: :wink: :wink:
RPG
Mr_Dragon_Hunter jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 10:41   #2
Spector
Skazaniec

Domyślnie

u mnie było to samo

PS fajnie pływa cieniostwór no nie??
jak pies
Nieprzeczytane 17-02-04, 10:58   #3
Sekard
Zbanowany

Domyślnie

U mnie też tak było
RPG
Sekard jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 11:18   #4
Spector
Skazaniec

Domyślnie

Czyli to moze nie błąd tylko podpowiedz gdzie jest jego brat:P
Nieprzeczytane 17-02-04, 11:47   #5
_Xardas_/
Czarny Goblin

Domyślnie

hmmm dziwne u mnie tak nie bylo
Żarcie jego żywiołem,
myszy na jego rozkazy.
Ich wolność to tylko marzenie
Bo prawdziwa siła leży w brzuchu.
Czy wciąż chcesz zabrać mu żarcie ?

NOWICJUSZ BELIARA ;D
RPG
_Xardas_/ jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 11:52   #6
Kaim

Kaim awatar

Domyślnie

troche dziwne ale jeśli dobrze pamiętam to czytałem że jeżeli jesteś silniejszy od potworów to cie niezaatakują....a jednak wszystkie nas atakują nawet Ścierwojady
Nieprzeczytane 17-02-04, 12:56   #7
Lord Duke
Czarny Goblin

Domyślnie Re: Cieniostwór Tchurz

Cytat:
Ostatnoi czyli wczoraj dnia poniedziałkowego grałem w gothica wykonywałem prube ognia i brakowało mi niecałe 400 pkd do levelu 11 a wykonałem już wszystkie zadania oprucz stworzenia runy więc postanowiłem ubić coś twardszego wybur padł na cieniostwora znalazłem więc sobie ofiare :P znalazłem jaskinie z cieniostworem ta na lewo od tego wielkiego zakrętu ten zakręt którym idziemy do kammiennego kregu (jest on także widoczny na pudełku) a więc wchodze do jaskini a cieniostwór sobie śpi wbiegam do jaskini z orkowa zgubą cieniostwur sie budzi ii...................zaczyna biegać jak oszalły wogule mnie nie atakujac w konću mu sie znudziło i uciekł z jaskini i zaczoł płynąc nurtem rzeki jak już się uśmiałem ze śmiechu to zaczołem go gonić  cieniostwur utknoł na jakiejś skale a ja go wtedy zabiłem z kuszy dalej w jaskini był 2 kolega ale on tak się dziwnie nie zachowywał i czy wy mieliście podobne wydarzenie bo ja normalnie sie uśmiachłem ze śmiechu jak cieniostwur zaczoł biegać jak oszalały i uciekać przed emną no i jeszcze jak zaczoł płynąc  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

U mnie też się to zdażyło że cieniostwór uciekał przed 5-cioma ścierwojadami ale to było śmieszne hahahaha

NR.GG:3269808
Worms3D(oraz WormsFORT) RULEZ
RPG
Lord Duke jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 14:10   #8
raven1
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do raven1
Domyślnie

MI SIE to zdarzyło tylko raz gdy walczyłem z demonem w starej wierzy xardasa(on uciekal przed szkieletami goblinów)
RPG
raven1 jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 14:48   #9
Pip_Tuk
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pip_Tuk Wyślij wiadomość przez MSN do Pip_Tuk
Domyślnie

ZABIJE WAS !!!! Właśnie tam poszedłem, a ostatniego save'a miałem baardzo dawno temu. I co? Cieniostwór mnie tylko dotknął swoją łapeczką... chyba nie u wszystkich jest on potulny... :P
RPG
Pip_Tuk jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 16:10   #10
Lowc@
Demon

Domyślnie

Po pierwsze to musi być Bug
Po drugie cieniostwory niezwiewają
Po trzecie o go nielekceważ

Cytat:
troche dziwne ale jeśli dobrze pamiętam to czytałem że jeżeli jesteś silniejszy od potworów to cie niezaatakują....a jednak wszystkie nas atakują nawet Ścierwojady
Ciekawe gdzie to przczytałeś.
Cytat:
Cytat:
Ostatnoi czyli wczoraj dnia poniedziałkowego grałem w gothica wykonywałem prube ognia i brakowało mi niecałe 400 pkd do levelu 11 a wykonałem już wszystkie zadania oprucz stworzenia runy więc postanowiłem ubić coś twardszego wybur padł na cieniostwora znalazłem więc sobie ofiare :P znalazłem jaskinie z cieniostworem ta na lewo od tego wielkiego zakrętu ten zakręt którym idziemy do kammiennego kregu (jest on także widoczny na pudełku) a więc wchodze do jaskini a cieniostwór sobie śpi wbiegam do jaskini z orkowa zgubą cieniostwur sie budzi ii...................zaczyna biegać jak oszalły wogule mnie nie atakujac w konću mu sie znudziło i uciekł z jaskini i zaczoł płynąc nurtem rzeki jak już się uśmiałem ze śmiechu to zaczołem go gonić  cieniostwur utknoł na jakiejś skale a ja go wtedy zabiłem z kuszy dalej w jaskini był 2 kolega ale on tak się dziwnie nie zachowywał i czy wy mieliście podobne wydarzenie bo ja normalnie sie uśmiachłem ze śmiechu jak cieniostwur zaczoł biegać jak oszalały i uciekać przed emną no i jeszcze jak zaczoł płynąc  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

U mnie też się to zdażyło że cieniostwór uciekał przed 5-cioma ścierwojadami ale to było śmieszne hahahaha
A eraz panie mondry wskaż cieniostwora który jest w pobliżu ścierwojadów. Żaden tylko w GD jest najbliżej(trzeba iść wzdłuż rzeki koło palisady) ale ścierwojad nie rzuca się na cieniostwora. A i tam jest około 20 ścierwojadów.

http://drdolar.boo.pl <- that's it!
RPG
Lowc@ jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-04, 21:47   #11
ewa
Chrząszcz

Domyślnie to bug

to proste ten cieniostwur jest glupi
CIENISTWORY NIE ZWIEWAJA
TO NA PEWNO BUG
Nieprzeczytane 17-02-04, 21:56   #12
Drone
Stara Gwardia

Drone awatar

Domyślnie

Ale co, jak co ta akcja była piękna - u mnie sie działo identycznie. Myślałem, że sie pokicham ze śmiechu. Ja tu podchodzę ostrożnie, przestraszony, bo z takim bydlakiem nie ma żartów, a ten zaczyna spierniczać gdzieś w krzaki, potem do wody...heh
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania