Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Powrót "Skazanego na śmierć" (2016)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-08-15, 22:15   #1
 Dark
Ojciec

Dark awatar

Domyślnie Powrót "Skazanego na śmierć" (2016)

Witajcie!

Ostatnio wyczytałem, na oficjalnym profilu serialu na facebook'u (Prison Break), że "Skazany na śmierć" wraca na ekrany Serial ma wyemitować stacja "Fox" i wstępne plany, zapowiadają to na rok 2016. Sezon ma składać się z 10 odcinków, jako sequel - czyli kontynuacja tego, co zobaczyliśmy w poprzednich odcinkach.

Pierwsze informacje ze strony tvline.com:
http://tvline.com/2015/08/06/prison-...official-2016/

Informacja na tvn12.pl:
http://tvn12.pl/prison-break-skazany-na-smierc-powraca/

Ci, którzy na bieżąco oglądali serial, wiedzą, że na samym końcu, Michael umarł, a twórcy zamierzają przywrócić jego postać, jak i postacie uśmiercone we wcześniejszych odcinkach serialu - można o tym przeczytać w wyżej podanym linku.

Jak myślicie? Czy sequel tego wspaniałego serialu opłaci się twórcom? Czy rzeczywiście, jak to mówią - "powrót brata Lincolna Burrowsa złożą się w logiczną całość. Podobnie jak pojawienie się innych bohaterów, których pożegnaliśmy w poprzednich sezonach." - faktycznie tak będzie? Jak myślicie, w jaki sposób twórcy serialu mogą wytłumaczyć ich śmierć? Czy kolejny sezon nie będzie tylko naciągnięciem zarobkowym?

Zapraszam do dyskusji
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-15, 22:27   #2
Pistacio
Kąsacz

Domyślnie

Ogólnie zauważyłem że największe stacje ożywiają swoje najlepsze seriale. Wiadomo kasa kasa kasa. To samo stało się z Archiwum X, niedługo miasteczko twin peaks znowu zagości na ekranach. Supernatural ponoć znowu ma wrócić. Ja tylko czekam aż polecą dalej z LOST stacja abc na tym zarabiała kokosy to był ich najlepszy serial. Skazany fajny ale najlepsze były sezon 1 i 2. Trójka za krótka przez strajk scenarzystów, a czwórki wcale już nie oglądałem.
RPG
Pistacio jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-15, 22:34   #3
 Dark
Ojciec

Dark awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pistacio
Skazany fajny ale najlepsze były sezon 1 i 2. Trójka za krótka przez strajk scenarzystów, a czwórki wcale już nie oglądałem.
Wiadomo, że 1 i 2 najlepsze. Trójka to już był na siłę wymyślony powrót do więzienia i odwrócenie roli braci, nie za bardzo mi podchodził ten pomysł, no ale obejrzeć się jeszcze dało. Czwórka wg. mnie to najgorsza część, da się oglądać, ale w porównaniu do poprzednich wygląda słabo. Dlatego jestem ciekawy, co ujrzymy na ekranach w kolejnej serii

Tak btw, dla tych co oglądali... nie macie wrażenia że serialowa "Firma" to takie jakby "Illuminati"? Nie sądzicie, że to może być serialowy ukryty przekaz?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-15, 22:37   #4
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

99% tego typu seriali powinno kończyć się najwyżej na 2 sezonie. Potem to tylko dla fanów atrakcja. Zwykły widz nawet tego nie zechce oglądać.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-15, 22:45   #5
 Dark
Ojciec

Dark awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
99% tego typu seriali powinno kończyć się najwyżej na 2 sezonie. Potem to tylko dla fanów atrakcja. Zwykły widz nawet tego nie zechce oglądać.
Normalne, że to jest już robione dla fanów, którzy polubili serial, no bo co zwykły widz, zatrzymując się na danym kanale, gdzie leci trzeci odcinek, trzeciej serii danego serialu, może zobaczyć? Ano nic. Seriale są po to, aby je oglądać od początku, bo gdy zaczniesz od np. właśnie trzeciego, to wszystko, cała akcja wydaje się strasznie nielogiczna. To nie jest tak jak w grach komputerowych, np. Gothic, gdzie grasz pierwszy raz w drugą część (nie znając jedynki) no i nie narzekasz.

A właśnie gdy serial jest fajny i wciągający, to po tych dwóch sezonach, zazwyczaj widz też chce tej kontynuacji.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-15, 13:59   #6
Pistacio
Kąsacz

Domyślnie

Takie The Walking Dead w stanach zbiera co odcinek średnio 15 mln widzów za sezon 5. To Jest sztandarowa produkcja stacji. Jeśli fanów jest tak dużo i jest jeszcze co opowiedzieć w serialu to jak najbardziej należy kręcić dalsze epizody. Dopiero jak oglądalnosc systematycznie spadnie to stacja zrozumie, ze formula juz sie wyczerpala.
RPG
Pistacio jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-16, 22:31   #7
 Dark
Ojciec

Dark awatar

Domyślnie

Jeżeli kogoś to obchodzi, premiera jest przełożona, ale w 99,9% odbędzie się w roku 2017. O dokładniejszym terminie nic mi nie wiadomo, natomiast mogę się podzielić kilkoma informacjami gdyby ktoś chciał podyskutować i mogę załączyć pierwszy polski zwiastun piątego sezonu.

https://www.youtube.com/watch?v=j04mNpnwWkY

Na ekranach ponownie ujrzymy znane nam już postacie: Michael Scofield, Lincoln Burrows, T;Bag, Fernando Sucre, Sara Tancredi, Benjamin Miles Franklin. Z tego co widzę, pojawią się cztery nowe kluczowe osoby w obsadzie.

Zachęcam do dyskusji i ponownego odświeżenia sobie serialu, tak jak ja to robię - przygotowując się na 5 sezon, pzdr.
RPG
Dark jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-17, 22:14   #8
 Dark
Ojciec

Dark awatar

Domyślnie

Co tam, oglądał ktoś? Dokładnie 2 dni temu odbyła się amerykańska premiera 4 odcinka 6-stego sezonu. Słyszałem że ma być 9 odcinków...

Myślałem że ten szósty sezon będzie strasznie naciąganym kiczem, ale póki co jestem mile zaskoczony. Każdy odcinek wciąga tak, że koniecznie chce się obejrzeć kolejny.

Ogląda ktoś, podzieli się wrażeniami?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-17, 15:33   #9
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

Nie oglądałem, aż taki dobry?
Sleep the journey from your eyes
RPG
Spykers jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-17, 14:27   #10
Iceku
Chrząszcz

Iceku awatar

Domyślnie

Nawet dobry, w końcu powrócili do stylu podobnego z pierwszego sezonu. No i akcja się toczy o wiele szybciej, serial nie traci na dynamice. Bardzo przyjemnie się ogląda. Historia też niczego sobie, fajnie pokazuje jak to wygląda w tamtych krajach tak btw.
Nieprzeczytane 27-06-17, 11:46   #11
rambiks
Zbanowany

Domyślnie

Gdzie mógłbym oglądnąć za darmo i online najnowsze odcinki skazanego na śmierć ?
RPG
rambiks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-17, 10:07   #12
Bloody66
Chrząszcz

Bloody66 awatar

Domyślnie

Ileż można to ciągnąć :d W telewizji już wałkowali to lata temu. Wentworth Miller się zgodził w kolejnych odcinkach grać?
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania