Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc
Przeładuj stronę Runy ochronne i ruda meteoryczna w Thorniarze

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 01-06-13, 19:59   #1
Ugrassal
Krwiopijca

Domyślnie Runy ochronne i ruda meteoryczna w Thorniarze

Nie wie ktoś przypadkiem w jakich miejscach w Thorniarze znajdują się te przedmioty.Sam poszedłem na łatwizne i zabiłem Ahn'Bael,ale podał by mi ktoś lokalizacje 7 bryłek tej rudy i chyba 3 run ochronnych?
RPG
Ugrassal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-13, 20:36   #2
Lester101
Czarny Goblin

Lester101 awatar

Domyślnie

Runy dla Merdariona noszą nazwę - Runy Many.
Sam znalazłem dwie z trzech, trzecią znalazłem w internecie.
Pierwsza znajduje się w latarni morskiej, musisz wejść na samą górę i będzie przyklejona do niewielkiego murku.
Drugą znajdziesz w bastionie, musisz wejść tam gdzie wcześniej stali ochroniarze Drurhanga (nie Ci oficerowie na arenie tylko Ci na dachu bastionu). Jak będziesz na górze bastionu, na tej dużej powierzchni, przejdź się wzdłuż murku, a powinieneś znaleźć.
Trzecia mieści się w samej fortecy. Jak znajdziesz pokój gdzie są "damy", to będziesz mieć przejście na balkonik. Trzeba ustawić się tak, żeby obserwować targowisko a trzecia runa znów ukaże się na murze.

Co do run Miltena, huh... z nimi jest sto razy trudniej.
Najpierw ogólnie, jest ich 7.
3 są w dzielnicy świątynnej, 2 w dzielnicy portowej, 1 w dzielnicy "biedoty" i 1 w fortecy.

W tej biednej dzielnicy musisz wejść na mur, skoczyć z niego na dach chatki a następnie skakać po tych dachach. Ech... trudno to opisać.
Na szczęście te w portowej łatwiej. Gdy już zejdziesz do tego portu przeszukaj wszystkie sterty rozwalonych skrzyń, runa będzie w jednej z nich. Druga w tej dzielnicy będzie leżeć w zacumowanym statku.
W fortecy, to musisz pójść tam, gdzie jest sala tronowa a następnie przeszukać wszystkie balkoniki. Jeśli dobrze pamiętam, na (obok) jednym (jednego) z nich będzie leżeć runa.
I w dzielnicy świątynnej, jest niewielka więc będzie łatwiej. Najpierw okrąż tą przeklętą świątynię trochę a jedna z run będzie leżeć przy kamieniach. Dokładniej, idź na północ od świątyni.
Teraz idź na zachód od świątyni i walcz z nieumarłymi. (Przepraszam, że tak ogólnikowo) Gdzieś na trawie, po drodze, będzie leżeć kolejna runa.
I ostatnia, południowy-zachód od świątyni. Pokonaj każdego i przeszukaj domki i chałupy. Gdzieś na półce z książkami znajdziesz ostatnią runę.

Runy Merdariona pisałem z głowy, połowę run Miltena też, ale jednak musiałem teraz wspomóc się internetem.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania