Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Pomoc
Przeładuj stronę Problem z errolem

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-06-11, 10:50   #1
bezio1994
Chrząszcz

Domyślnie Problem z errolem

Witam, gram sobie w Zmierzch Bogów Edycję Rozszerzoną, wszystko szło dobrze, aż nagle mam zadanie aby przynieś Errolowi ( strażnikowi, który stoi na drodze do Gorna) 10 czarnych rohbarów i 5 butelek Nadmorskiej Starki. Mam wszystko co trzeba, lecz on nie chce rozmawiać, tak jak by mi czegoś brakowało, ale sprawdzałem i nic nie brakuje. Za pierwszym razem nie zapłaciłem mu 50 000 i dlatego robiłem misje u Thorusa aż doszedłem do tego momentu... Teraz nie wiem jak dojść do Gorna. Prosze o pomoc !
RPG
bezio1994 jest offline  
Nieprzeczytane 14-07-11, 22:46   #2
Majas97
Chrząszcz

Domyślnie

Też gram w edycję rozszerzoną i przed chwilą przeszedłem tę misję.Również wcześniej nie zapłaciłem mu 50k.Musisz teleportować się lub iść do Faring.Przed zamkiem w Faring są domki w których są handlarze.W pierwszym domku po prawej(jakbyś szedł od dołu[wiem że w gothic 3 jest to karczma]) znajdują się dwaj handlarze.Na ladzie i stołach masz Nordmarska Starka "extra" oraz na ladzie ułożone w rządku "wyjątkowy" czarny robar.Ja uspałem handlarzy i zabrałem je ale raczej cię niepowinni atakować jak ich nie uśpisz.Później teleportujesz się do Gothy i oddajesz je strażnikowi.
RPG
Majas97 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania