Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Przywrócenie NPC do wcześniejszego stanu

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-02-06, 12:46   #1
Czocher
Chrząszcz

Domyślnie

W misji w której musisz wykorzystać zwój niepamięci trzepnąłem zleceniodawce a następnie wykorzystałem ten zwój na nim. Tyle że ten zwój nie zadziałał no to sprałem go do końca (tak że upadł na podłogę). Niestety kiedy wstał i zakończylem tę misję on stracił wszystkie zwoje (zwoje przemian). Moje pytanie brzmi - Czy da się jakąkolwiek metodą przywrócić do wcześniejszego stanu (tak żeby mial te zwoje)?
RPG
Czocher jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-06, 13:13   #2
Bubby
Golem

Bubby awatar

Domyślnie

Nie ma takiej możliwości.
To znaczy technicznie rzecz biorąc pewnie się da, przez grzebanie w plikach z zapisem stanu gry, ale nie wiem czy jest sens. W następnym rozdziale wszyscy kupcy odniowią swoje zapasy, również Ignaz odnowi wszystkie czary i ingredienty które sprzedawał.
Graj więc spokojnie dalej, bo zadanie na czar niepamięci nie przedawnia się (to znaczy że możesz je wykonać nawet pod koniec gry).
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-06, 13:48   #3
Katatonik
Chrząszcz

Domyślnie

Jak możesz już wchodzic do górnego miasta, to chyba Lutero ma już od I. rozdziału do szprzedania "Niepamięc" za 100 szt złota
RPG
Katatonik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-06, 15:18   #4
Czocher
Chrząszcz

Domyślnie

Jestem Ignaza sprałem w pierwszym rozdziale. Jestem już w drugim rozdziale a dla niego zwoje się nie zregenerowaly i nie chodzi mi o zwoje niepamięci lecz o zwoje przemian np. w smoczego zębacza.
RPG
Czocher jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-06, 23:48   #5
Joey
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Joey Wyślij wiadomość przez MSN do Joey
Domyślnie

Pamiętaj, że nie rzucasz zaklęcia Niepamięci na osobę, która Cię goni i jest na Ciebie wściekła. Po prost u czakasz na odpowiednią chwilę tzn. gdy Cię nie widzi lub jak ogłuszona wstaje. następnym razem zapisz przed taką niepewną akcją i tyle. A zwoje mogą mieć jedynie Ignaz lub Lutero, nikt poza nimi. Powodzenia!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-06, 04:44   #6
bartek1030
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do bartek1030
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Katatonik@3-02-2006, 13:49
Jak możesz już wchodzic do górnego miasta, to chyba Lutero ma już od I. rozdziału do szprzedania "Niepamięc" za 100 szt złota
278211

I się nie idnowią w nocy kruka tak jest że w drugim roździale wszystkie zwoje Ignaza przemiany z zwierzęta znikają niezależnie czy go biłeś czy nie więc to nie z twojej winy tak się stało
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania