Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Assasyni pytanie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-12-16, 16:34   #1
Riff
Czarny Goblin

Riff awatar

Domyślnie Assasyni pytanie

Witam moje pytanko dotyczy assasynow. Jesli chcialbym sprzymierzyc sie z koczownikami ile miast assasynow moge maksymalnie podbic aby ich wodz mnie nie atakowal - 3 i po 3 juz mnie zaatakuje czy 2? I czy w sklad tych miast wchodza inne obiekty np. Jakies ich swiatynie?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-16, 16:46   #2
 Ancoron
Jeden z wielu

Ancoron awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Riff Zobacz post
ile miast assasynow moge maksymalnie podbic aby ich wodz mnie nie atakowal - 3 i po 3 juz mnie zaatakuje czy 2?
Trzy odbite miasta to jest już atak w kolejnym. Standardowo. Czyli spokojnie możesz se 2 odbić. Polecam Lago, Po wyzwoleniu pojawiają się zadanka, lecz niemożliwością jest ich wykonanie jeśli tamtejszych koczowników skrócisz o głowę to jest Hurita i Shakyora .
Cytat:
I czy w sklad tych miast wchodza inne obiekty np. Jakies ich swiatynie?
Nie. Tylko miasta zaznaczone na mapie.

Somewhere over the rainbow
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-16, 17:26   #3
Riff
Czarny Goblin

Riff awatar

Domyślnie

Super dzieki qielkie za szybka odpowiedz nigdy wlasnie nie wiem czy jak odbije 2 czy 3 to bede tym zlym dla nich z kokei dostalem wlasnie zlecenie na zabicie przywodcow koczownikow bodajze od ktorego kokesia z Brago (1 miasto na granicy z Myrtana) ale chce grac "tym dobrym" i byc po stronie koczownikow ^^ apropo moge zdobyc umiejetnosc czarny mag czyli zdobyc na tyle duzo reputacji aby sie tego wyuczyc robiac same zadania dla assasynow nie liczac - tych z wybiciem obozow koczownikow? I ta liczba tyczy sie również obozow buntownikow tak?

Ostatnio edytowane przez Riff : 22-12-16 o 17:30.
RPG
Riff jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-16, 17:50   #4
 Ancoron
Jeden z wielu

Ancoron awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Riff Zobacz post
z kokei dostalem wlasnie zlecenie na zabicie przywodcow koczownikow bodajze od ktorego kokesia z Brago (1 miasto na granicy z Myrtana) ale chce grac "tym dobrym" i byc po stronie koczownikow ^^
W sumie to i tak większość koczowników jest do odstrzały, łotry jedne napadające na podróżnych! Z Okolic Bragi to tylko Asaru i jego grupę przy życiu pozostawić można, reszta to zwykli banici, ale o tym zapewne wiesz..
Cytat:
propo moge zdobyc umiejetnosc czarny mag czyli zdobyc na tyle duzo reputacji aby sie tego wyuczyc robiac same zadania dla assasynow
TAK, uczy tego Tizgar z Bakareshu, za tysiąc monet(?) Żeby się do niego dostać musisz nabić jedynie miastową reputację, a to żaden problem.
Cytat:
I ta liczba tyczy sie również obozow buntownikow tak?
Trochę to dziwne, zwłaszcza że obozy buntowników są tak właściwie cztery, lecz raczej tak jest.

RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-16, 17:56   #5
Riff
Czarny Goblin

Riff awatar

Domyślnie

No wlasnie malo tych obozow buntownikow dlatego wolalem sie upewnic a koczownicy nie sa wlasnie tymi dobrymi? Walczacymi o wolnosc itd.? Wlasnie ich historie znam najslabiej
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-16, 19:14   #6
 Ancoron
Jeden z wielu

Ancoron awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Riff Zobacz post
a koczownicy nie sa wlasnie tymi dobrymi? Walczacymi o wolnosc itd.?
W tej grze nie ma ani dobrych ani złych. Są tylko różne kasty, a każda z nich ma swoje racje. Chodziło mi bardziej o takich koczowników, którzy raczej są 'pustynnymi najeźdźcami' atakującymi wszystko. Prawilnego ludu pustyni jest mało ^^. Wręcz niedobitki. Nie da się stwierdzić czy są pozytywni. W każdym razie nie są łowcami nagród i nie praktykują niewolnictwa, ot żyją. Odzyskać pustynię? O ile mi wiadomo to zarówno asasyni jak i koczownicy tam żyli, nie ma żadnych najeźdzców. Ot, wojna domowa.
Cytat:
Wlasnie ich historie znam najslabiej
Kłamiesz. Gońców leśnych słabiej znać musisz po prostu ^^

Ciekawe czy będą osty za offtopic, skoro 'pomoc' przemienia się w dyskusję .

RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania