Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Problem przy instalacji i wczytywaniu płyty.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-12-11, 16:09   #1
Koste
Chrząszcz

Domyślnie Problem przy instalacji i wczytywaniu płyty.

Witam otóż mam 2 problemy pierwszy problem jest taki że wkładam płytę Gothic 2 Noc kruka (oryginał) i nic się nie dzieje tylko taka mała płytka przy myszce się pokazuje i nic oprócz tego (mam też grę Gothic 1 i ten sam problem ale wcześniej działała).

Drugi problem jest taki że mam grę Gothic 2 z serii kultowe gry i gdy ją wkładam ją do kompa to pojawia się takie małe okienko z czterema grami i pod każdą jest przycisk instaluj tylko że pod gothic jest graj a nie instaluj grę miałem już wcześniej zainstalowaną z tej samej płyty ale były błędy czasami podczas grania np.jakiś error podczas wczytywania trzeba było kilka razy włączać grę albo się tak jakby zamrażała i nic się nie dało zrobić tylko muzyka była więc grę odinstalowywałem z 3 razy lecz podczas instalacji pisało że jakiś plik jest uszkodzony za 1 razem tak nie było zainstalowałem ją na dysku C i już,za 2 nie mogłem na C bo pisało że plik uszkodzony więc na D zainstalowałem za 3 razem na obu nie mogłem bo znowu informacja z tym plikiem wyskakiwała to wszedłem w mój komputer,wyszukaj,wpisałem Gothic i usunąłem wszystkie pliki z gothic jakie mogłem i gra dała się zainstalować lecz gdy chciałem ją zainstalować po raz 4 nie było takiej opcji bo jak już wyżej pisałem nie było pod gothic przycisku instaluj tylko graj a gry zainstalowanej nie mam a wszystkie pliki usunięte.
RPG
Koste jest offline  
Nieprzeczytane 30-12-11, 16:37   #2
warkatmwaraktm
Krwiopijca

Domyślnie

może usuń wszystkie wpisy w rejestrze? a co do tej 1 płyty to bardzo dziwne... jeśli czyta Ci drugą to znaczy że to jej wina, a nie napędu. Jeśli chcesz się poświęcić, może zrób formata - to usunie wszystko co się da, wtedy napewno nie będzie pisać Graj, po wczytaniu płyty z Kultowych Gier.
RPG
warkatmwaraktm jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania