Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę Złote Wrota [G2NK]

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 23-05-08, 12:19   #13
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał szyms Zobacz post
No modzik zapowiada się rewelacyjnie.
Najbardziej podoba mi się to że dodaliście nowe zbroje, można używać tarcz. Fajne jest to że można się przyłączyć do orków. Czy w tej modyfikacji orkowie będą tak samo mądrzy jak ci z Gothic 3? Czyli będą z nami rozmawiać itp.
Dobre jkest to ze są milej nastawieni do ludzi bo jak przegrali tyle wojen a są choć troche mądrzy to lepiej że stali się przyjaźni
A i czy planujecie dodać jeszcze nowe bronie i artefakty?

I ostatnie pytanie czy modyfikacje zaczniemy w Jarkendarze czy w Khorinis i żeby dostać się do Jarkendaru trzeba będzie wykonać pare misji i na ile godzin przewidujecie rozrywkę.
Tak, orkowie są teraz bardzo rozwiniętą kulturą, ponieważ część z nich przybyła z Królestwa Orków czyli Nach'Dorru. Orkowie z tej krainy nigdy nie wierzyli w Beliara, a czczą Ducha Przodków, dlatego też są przyjaźni ludziom. Oczywiście będą nowe bronie i artefakty. Już za jakiś czas pokażemy screeny kilku nowych broni. Modyfikację rozpoczniemy od razu w Jarkendarze, czas gry jeszcze trudno przewidzieć, ale myślę że 20 godzin będzie spokojnie

Cytat:
Napisał Orc Zobacz post
No bardyo ciekawie sie yapowiada . Nie ukrywam ze chcialbym zagrac w niego juz dzisiaj . A czy będą nowe teleporty czy zostaną tylke te co są .
Teleporty w Jarkendarze zostaną takie same, nowe będą w dwóch nowych lokacjach, ktore tworzymy.

Cytat:
Napisał xeroloth Zobacz post
Szkoda, że nie będzie walki dwiema broniami, naprawdę powinniście się nad tym jeszcze zastanowić.
Fajnie, że będą nowe tekstury, tylko jedna uwaga: oby nie wyszło to tak, jak w mrocznych tajemnicach, gdzie tekstury zwierząt zostały -będę szczery- zjechane ma maksa... Weźmy takiego topielca: w G1 wyglądał bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć znakomicie jak na ta grafikę, a w MT... badziewie totalne... Jakiś taki cały błękitny, ni to zwierze, ni to mutant... Obyście uniknęli takich błędów.
No i jeszcze jedno pytanie: skoro docieramy tam po wydarzeniach z trójki, to nie będzie trzeba przechodzić całego Gothica od nowa... Będziemy mogli zwiedzić też standardowe krainy typu okolice Khorinis i górniczą dolinę, czy tylko Jharkendar?
Co do nowych tekstur to możecie być spokojni, na pewno będą lepsze niż oryginalne. Jeśli chodzi o świat Khorinis to akcja modyfikacji będzie się rozgrywała tylko w Jarkendarze i dwóch nowych lokacjach.

PS. Rozwinąłem pierwszy post o opisy każdego z obozów.
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-08, 14:21   #14
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
Tak, orkowie są teraz bardzo rozwiniętą kulturą, ponieważ część z nich przybyła z Królestwa Orków czyli Nach'Dorru. Orkowie z tej krainy nigdy nie wierzyli w Beliara, a czczą Ducha Przodków, dlatego też są przyjaźni ludziom. Oczywiście będą nowe bronie i artefakty. Już za jakiś czas pokażemy screeny kilku nowych broni. Modyfikację rozpoczniemy od razu w Jarkendarze, czas gry jeszcze trudno przewidzieć, ale myślę że 20 godzin będzie spokojnie
Hmm, czyli zapowiada się coś takiego jak śniący? Ten duch przodków. no i planujecie jakieś standardowe jak na G1 i G2 zakończenie, czyli jakiegoś bossa na końcu?
Cytat:
Teleporty w Jarkendarze zostaną takie same, nowe będą w dwóch nowych lokacjach, ktore tworzymy.
I dobrze. Po co dodawać nowe teleporty, skoro starymi można dostać się w każdy zakątek Jharkendaru.
Cytat:
Co do nowych tekstur to możecie być spokojni, na pewno będą lepsze niż oryginalne. Jeśli chodzi o świat Khorinis to akcja modyfikacji będzie się rozgrywała tylko w Jarkendarze i dwóch nowych lokacjach.
No to dobrze. A skoro wszystko ma być jeszcze ładniejsze od poprzedników, to czekam z niecierpliwością na jakieś screeny zwierzaczków
Cytat:
PS. Rozwinąłem pierwszy post o opisy każdego z obozów.
Taa. Najfajniej dla mnie zapowiadają się zmienione obozy bandytów i piratów. Trochę szkoda, że Greg i Henry zostali powieszeni, ale cóż.. Taka dola pirata...

Cały czas piszesz o dwóch nowych krainach. Będą one dorównywały wielkością Jharkendarowi? Jeżeli tak, to będziemy mieć praktycznie nową grę Oby wyszło jak najlepiej i czekamy na najnowsze informacje :P No i jeszcze pytanie, na które nie odpowiedziałeś: planujecie dubbing?

PS: temat jest na tyle ciekawy i zapowiada nadejście zdaje się największej modyfikacji do G2:NK, że zasługuje na przyklejenie.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-08, 14:40   #15
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Hmm, czyli zapowiada się coś takiego jak śniący? Ten duch przodków. no i planujecie jakieś standardowe jak na G1 i G2 zakończenie, czyli jakiegoś bossa na końcu?
Duch Przodków na pewno nie ma nic wspólnego ze Śniącym, a co do zakończenia to chyba nie sądzisz, że teraz powiem jak będzie wyglądało?

Cytat:
A skoro wszystko ma być jeszcze ładniejsze od poprzedników, to czekam z niecierpliwością na jakieś screeny zwierzaczków
Screeny nowych potwórów będą za jakiś czas.

Cytat:
Cały czas piszesz o dwóch nowych krainach. Będą one dorównywały wielkością Jharkendarowi? Jeżeli tak, to będziemy mieć praktycznie nową grę Oby wyszło jak najlepiej i czekamy na najnowsze informacje :P No i jeszcze pytanie, na które nie odpowiedziałeś: planujecie dubbing?
Jedna z tych krain będzie raczej mała, a druga większa, ale chyba jednak mniejsza od Jarkendaru. Zobaczymy, wszystko jest jeszcze w fazie produkcji Planujemy również zrobić dubbing, ale na razie jest za wcześnie, aby o tym mówić.
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-08, 15:05   #16
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
Duch Przodków na pewno nie ma nic wspólnego ze Śniącym, a co do zakończenia to chyba nie sądzisz, że teraz powiem jak będzie wyglądało?
Oczywiście, że nie, lecz małego rąbka tajemnicy można uchylić Albo lepiej nie, będzie ciekawiej ^^
Cytat:
Screeny nowych potwórów będą za jakiś czas.
Mam nadzieję, że nie zapomnisz o GieeSie i opublikujesz je w tym temacie lub w galerii
No, pozostaje jeszcze raz życzyć powodzenia, oby prace szły jak najlepiej
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-08, 18:21   #17
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie

Tak 20 godzin grania to dla mnie wystarczająco aby sie nacieszyć
Tak mam ostanie pytanie czy nowe bronie to będzie coś takiego jak w Mrocznych tajemnicach np że broń będzie wyglądała np jak Smocza Zguba ale bedzie się nazywała inaczej czy dodacie całkiem inny wygląd broni, bo widząc po zbrojach np paladyna to widać że jest zrobiona od podstaw.

No i tak ja życzę wam powodzenia sobie życzę abym mógł spokojnie doczekać się modyfikacji bo już po screenach widzę że to bedzie bardzo rozbudowana fabularnie jak i interaktywnie modyfikacja.
RPG
szyms jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-08, 18:44   #18
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Tak 20 godzin grania to dla mnie wystarczająco aby sie nacieszyć
Tak mam ostanie pytanie czy nowe bronie to będzie coś takiego jak w Mrocznych tajemnicach np że broń będzie wyglądała np jak Smocza Zguba ale bedzie się nazywała inaczej czy dodacie całkiem inny wygląd broni, bo widząc po zbrojach np paladyna to widać że jest zrobiona od podstaw.
Nowe bronie będą zupełnie nowe czyli nowe modele i tekstury, a pancerze mają nowe tekstury, niektóre, jak sam zauważyłeś, robione zupełnie od podstaw.

Cytat:
No i tak ja życzę wam powodzenia sobie życzę abym mógł spokojnie doczekać się modyfikacji bo już po screenach widzę że to bedzie bardzo rozbudowana fabularnie jak i interaktywnie modyfikacja.
Dzięki, postaramy się zrobić jak najlepszego moda, chociaż przed nami jeszcze wiele pracy...
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-08, 16:58   #19
H@rdstyleman
Kąsacz

Domyślnie

Jak postępują prace nad modem? W końcu minęły ponad dwa miesiące. Nad czym ukończyliście pracę, a co wam jeszcze pozostało?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-08, 15:13   #20
Jedaith_modder
Krwiopijca

Jedaith_modder awatar

Domyślnie

Cytat:
W końcu minęły ponad dwa miesiące. Nad czym ukończyliście pracę, a co wam jeszcze pozostało?
Zrobione jest sporo (tekstury kilku nowych potworów) kilkanaście nowych pancerzy, wiele nowych modeli 3D, jednak do ukończenia prac jeszcze wiele roboty. W każdym razie prace postępują, ale nie spodziewajcie się, że na tak duży projekt wystarczy kilka miesięcy.
Z pewnością, gdy Brat Xardasa się pojawi poinformuje o wszystkim dokładniej.
RPG
Jedaith_modder jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-08, 16:43   #21
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Skąd: kolonia karna,ale ostatnio znalazłem lokum na irdorath
Domyślnie

Nie moge sie doczekać specjalnie dla tego moda kupie dodatek oc kruka może mod bedzie ciekawszy od oficjalnego dodatku a nawet od gothic 3.

zachęcam do dalszych prac nad modem z tego będzie prawdziwa rewelacja!

a nie moglibyście dać wersji demo,prolog czy beta(nie wiem czy jest różnica po prostu na zapas wszystkie nazwy podaje)

Ostatnio edytowane przez Xardas130 : 12-08-08 o 16:47.
RPG
Xardas130 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-08, 20:08   #22
Jedaith_modder
Krwiopijca

Jedaith_modder awatar

Domyślnie

Więcej informacji i screenów na stronie internetowej. Jest trochę przebudowywana, ale sporo informacji o "Złotych Wrotach" tam z pewnością znajdziecie.
http://zlotewrota.xt.pl/
RPG
Jedaith_modder jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-08, 21:36   #23
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał H@rdstyleman Zobacz post
Jak postępują prace nad modem? W końcu minęły ponad dwa miesiące. Nad czym ukończyliście pracę, a co wam jeszcze pozostało?
Prace cały czas trwają i to nawet bardzo intensywnie, niestety tworzenie modów to powolny proces, dlatego nie można zbyt szybko spodziewać się efektów. Ale jak już pisał Jedaith przez ten czas zrobiliśmy naprawdę dużo, mam nadzieję, że już za miesiąc będziemy mogli zaprezentować porcję nowych screenów.

Cytat:
Napisał Xardas130 Zobacz post
a nie moglibyście dać wersji demo,prolog czy beta(nie wiem czy jest różnica po prostu na zapas wszystkie nazwy podaje)
Zrobienie wersja demo czy prologu zajęłoby bardzo dużo czasu, dlatego wolimy się skupić na pełnej wersji moda i ją wydać jak najwcześniej (oczywiście bardzo trudno przewidzieć kiedy to będzie).

W każdym razie gdy tylko będziemy mieli gotową większą ilość screenów, na pewno damy o tym znać
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-08, 02:26   #24
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

I bardzo dobrze że w waszej modyfikacji nie będzie walki dwiema broniami na raz.Bardzo nie lubię jak w grach coś takiego się pojawia,czegoś takiego w historii świata realnego nigdy coś takiego nie miało miejsca.Walka w ten sposób jest nieporęczna i nie przynosząca skutku.A ja osobiście lubię jak gra w którą się zagrywam jest realna.Osobiście nie przepadam za tarczą w grach,dlatego że jest najzwyczajnie w święcie zbędna,jedynym wyjątkiem jest Oblivin.W waszym modzie najbardziej spodobały się nowe textury orków i nowe pancerze armii królewskiej.
RPG
Skyrim jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania