Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Githic 1 MT poziom trudny...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 09-03-15, 15:07   #1
Gafgarion
Chrząszcz

Unhappy Githic 1 MT poziom trudny...

Witam.
Naszło mnie ostatnio na powrót do Gothica 1 a że nigdy nie miałem okazji grać w Mroczne Tajemnice to tym bardziej naszła mnie ochota

Grałem na poziomie łatwym ale to było banalne więc zrezygnowałem i gram na poziomie trudnym.
Doszedłem do końcówki 2 rozdziału i stoje przed Królową Pełzaczy i tu właśnie mam proble...
Mam 13 poziom, adepta w dwuręcznej broni 100 siły i Mściwą Stal i nie mogę zadać królowej żadnych obrażeń
Zrobiłem w tym rozdziale wszystko co mogłem. Nie byłem w wierzy mgieł z questem od przemytników bo szkielety też są nie do ubicia, tak samo orki i orkowe psy, wszystko inne wybiłem.
Powiedzcie mi co mam zrobić? Mam za mało siły? Nie mam nawet na czym expić a naprawdę nie chcę używać kodów...
RPG
Gafgarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-15, 12:39   #2
marjan99
Czarny Goblin

marjan99 awatar

Domyślnie

Po 1 jako ze grasz 1 raz w MT trzeba bylo zaczac na latwym.Bo widzisz w MT poziom trudnosci przede wszystkim dotyczy ZWIERZAT.Wiekszosc nowych NPC pokonujesz bez problemu poza paroma wyjatkami.Ok pelzacze czy dziki z obecnym orezem pokonasz bez problemu ale zobaczysz jak zejdziesz do podziemi co tam sie bedzie dzialo Tyle ze poziom trudny jest tu naprawde niesamowity.i obawiam sie ze na 1 raz poszedles za wysoko :/Co do broni na krolowa..hm ciezka sprawa ja na poziomie srednim mialem chyba msciwa stal albo gniewna juz nie pamietam ktora zadawala 120 obrazen i dopiero jakos poszlo.Skombinuj kase i moze kup u magow ognia ognista burze ( zwoje) chociaz nie wiem jaki efekt to bedzie mialo na poziomie trudnym:/Jak przeszukasz neta to zobaczysz ze w MT jednym z niwielu minusow jest zle dobrany poziom trudnosci, na poziomie normalnym jest bardzo ciezko a trudny..nie wiem czy da sie przejsc.
RPG
marjan99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-15, 20:57   #3
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gafgarion Zobacz post
Zrobiłem w tym rozdziale wszystko co mogłem. Nie byłem w wierzy mgieł z questem od przemytników bo szkielety też są nie do ubicia, tak samo orki i orkowe psy, wszystko inne wybiłem.
Powiedzcie mi co mam zrobić? Mam za mało siły? Nie mam nawet na czym expić a naprawdę nie chcę używać kodów...
z tego co pamiętam to w tym modzie jest coś takiego jak napój z rudy chyba u Fortuno można dostać przepis (ale dawno nie grałem i mogę się mylić) dodaje on punkty nauki w zamian za rude, jeśli masz jej dużo to możesz trochę podrasować postać dzięki temu. A tak po za tym to w MT co najmniej pierwsze 10 poziomów powinieneś władować w siłę inaczej ciężko będzie nabijać kolejne jak już wybijesz słabsze potwory. Poziom trudny może lepiej sobie odpuść nie wiem czy da się przejść grę na tym poziomie i zacznij grać na normalnym.
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-17, 00:15   #4
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

100 siły ja miałem na początku 1 rozdziału
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-17, 14:01   #5
Volgart
Krwiopijca

Volgart awatar

Domyślnie

Królowa pełzaczy jest bardzo wrażliwa na ogień. To taka mała podpowiedź.
RPG
Volgart jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania