Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Zacina się

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-06-05, 12:01   #1
montaro
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do montaro
Domyślnie

Gothic,moja najlepsza gra na świecie ,którą przeszedlem 5 razy każdą z gildii , zacina się mam wi.XP home edition ,a kiedy zaczynam grę to po ok. 30 sek. zacina się i piszczy z głośników .BŁAGAM POMOZCIE!!!!!!!!!!!!
RPG
montaro jest offline  
Nieprzeczytane 28-06-05, 12:21   #2
hrymniak

hrymniak awatar

Domyślnie

Rozumiem, że przedtem nie było z nią problemów? Zainstaluj najnowsze sterowniki zarówno do karty graficznej jak i muzycznej. XP czasem psioczy gierki, tak że dziwnie się zachowują. Instalacja sterowników powinna rozwiązć problem. Możesz jeszcze spróbować zainstalować DirectX w wersji 8.1, może rozwiązać sprawę (bo z doswiadczenia wiem, ze na DirectX 9.0 gry wolniej chodzą )
Nieprzeczytane 28-06-05, 18:26   #3
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

Też tak miałem!!! I wiesz co się okazało... maiłem uszkodzone płyty I wystąpił bład podczas instalacji i scieżka dzwiękowa się cieła , a wraz z nią gra
RPG
Dapis jest offline  
Nieprzeczytane 28-06-05, 18:36   #4
Masterblaster
Nemesis

Masterblaster awatar

Domyślnie

albo po prostu postaraj się przeinstalować grę od nowa...
nie napisałeś jednak czy jak wcześniej przechodziłeś grę to czy też miałeś XP czy innego windowsa, bo jeżeli grałeś w Gothica na innym windowsie a potem zainstalowałeś XP to możliwe że masz rzeczywiście stare sterowniki a także sam XP zabiera ci sporo pamięci i dlatego zabiera ci to pamięc potrzebną do gry... może masz podczas gry powłączanych za dużo innych programów pracujących w tle które także kradną cenną pamięć
Nieprzeczytane 07-07-05, 12:47   #5
Baal Viktor
Zbanowany

Domyślnie

Ja podobny problem miałem gdy grałem w Hitmana Contract ( ale tylko z dzwiękiem). Usunąłem pliki dżwiękowe z folderu Hitman Contract i te same pliki skopjowałem z płyty do folderu i chodziło bez problemów. Co do zacinania to poprzednicy już wszystko napisali.
RPG
Baal Viktor jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania