Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Gothic Site > Forum
Przeładuj stronę Sygnatura

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-11-09, 00:25   #1
Damiano_gt
Xqwzts

Damiano_gt awatar

Domyślnie Sygnatura

Na wstępie powiem, że aż się zdziwiłem, że nie ma tematu o sygnaturach ;p A skoro nie ma, to zakładam.

Moje pytanie dotyczy interpretacji regulaminu. Parametry dotyczą grafik, które widać od razu i są automatycznie wczytywane, tia? Jeśli ospoileruję jakąś grafikę, to forum mi jej nie wczytuje, dopiero, gdy kliknę na spoiler, to obrazek się ładuje. Czyli jakby na to nie patrzeć, to do spoilerów mogę wrzucać grafiki znacznie przekraczające parametry, a jednocześnie nie będą one łamać regulaminu. Czyż nie jest tak?

Proszę o oficjalne stanowisko administracji w tej sprawie, bo chciałbym wrzucić do spoilera coś większego, a nie chciałbym, żeby któryś z zielonych kazał mi zmieniać sygnę ;)

Ostatnio edytowane przez Damiano_gt : 12-11-09 o 00:27. Powód: HOT EDITOS.
RPG
Damiano_gt jest offline  
Nieprzeczytane 12-11-09, 00:35   #2
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

To co powiem nie jest oficjalnym stanowiskiem administracji gdyz nie rozmawialem z innymi (zreszta oficjalne stanowisko to tylko stanowisko Adva, ktorego cos ostatnio nie ma), ale mysle ze ci pomoze.

Wpis w regulaminie zostal zawarty tam z dwoch powodow, po pierwsze aby za szerokie obrazki nie rozciagaly forum, a po drugie aby "nie wazyly" za duzo, co wiaze sie z wspomnianym przez ciebie wczytywaniem forum. Umieszczajac za duzy obrazek w sygnaturze nie powodujesz ciagle wyswietlania go na forum, tylko dziala to bardziej na zasadzie jak w poscie, ze dopiero wchodzac w temat obrazek zaczyna byc czytany (tak samo tu jest, tylko ze nie otwiera sie tematu tylko rozwija spoiler). Jak dla mnie mozesz smialo umiescic ten obrazek w spoilerze, osta na pewno za to nie dostaniesz.
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Nieprzeczytane 12-11-09, 14:47   #3
Damiano_gt
Xqwzts

Damiano_gt awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rabittous Zobacz post
To co powiem nie jest oficjalnym stanowiskiem administracji gdyz nie rozmawialem z innymi (zreszta oficjalne stanowisko to tylko stanowisko Adva, ktorego cos ostatnio nie ma), ale mysle ze ci pomoze.
Myślę, że po wyjaśnieniu sobie tej kwestii na Shoutboxie, sprawę możemy uznać za zamkniętą.

Ostatnio edytowane przez Rabittous : 12-11-09 o 14:50.
RPG
Damiano_gt jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania