Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę W co warto pakowac PN

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 10-11-10, 16:43   #1
Gizer112
Chrząszcz

Gizer112 awatar

Domyślnie W co warto pakowac PN

Witajcie chce zebyscie napisali mi i innym forumowicza w co warto pakowac PN
RPG
Gizer112 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-10, 01:34   #2
DanoneQ
Krwiopijca

DanoneQ awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do DanoneQ
Domyślnie

Ja rozwijam postać tak:
Duch Walki +11 (2 tarcza)
Dyscyplina +29 (max)
Wigor +16 (max)
Precycja +1
Ukrywanie się +1 - jest to nie potrzebna ale został mi jeden PN
Czar +29 (max)
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-10, 09:12   #3
Dominik1
Krwiopijca

Domyślnie

Ja arcani jeszcze nie mam ale wim że warto zostać magiem ale na początku będzie trudno i dodaj tez coś do ducha walki i do precyzi takie moje zdanie ale wkonicu to twoja decyzia pozdrawim wszystkich fanuw gothica
RPG
Dominik1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-10, 13:11   #4
Spider
Czarny Goblin

Domyślnie

Drzewko umiejętności jest tak skonstruowane, że trzeba być wybitnym bystrzakiem aby cokolwiek sknocić. Ładuj w co chcesz, byleby to odpowiadało twojemu sposobowi prowadzenia rozgrywki. Pytanie na co przeznaczać PN jest w przypadku G4 praktycznie pozbawione jakiegokolwiek sensu.
RPG
Spider jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-10, 15:58   #5
SebekMe
Polna Bestia

SebekMe awatar

Domyślnie

Zależy na jakim poziomie grasz. Bo jak na najłatwiejszym to możesz pakować w byle co bo gra tak czy tak będzie banalna. Na wojownika najlepiej do dyscypliny i ducha walki trochę do wigoru. Można też nie wbijać ducha walki na fulla tylko mniej więcej do połowy (chyba to druga tarcza i trochę) i resztę dać do jakiegoś czaru. Ja dawałem do błyskawicy, która jest dobra przy 3 czy 4 tarczy dla woja bo unieruchamia przeciwnika.
RPG
SebekMe jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-10, 16:54   #6
agugu
Krwiopijca

agugu awatar

Domyślnie

Ja lubię grać wojownikiem.Wszystkie punkty przeznaczam na ducha walki i dyscyplinę,a ostatnio też na ukrywanie się,bo zależy mi na wysokim zdrowiu i zadawaniu obrażeń.Do tego dwuręczniak i kusza-i nikt mnie nie pokona.
RPG
agugu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-10, 09:29   #7
Dominik1
Krwiopijca

Domyślnie

Ja w arcani będe grał mamiem i TROCHE wojem nawalam na ogieni to dobre dla prawie w pełni maga co nie raz walniesz drugi i wrug się zapala a jak many nie masz to wyciągasz jakisi toporek i ciachasz takie moje zdanie a potem troche do lodu zamrarzasz i podpalasz xD
RPG
Dominik1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-10, 16:20   #8
Vatol
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominik1 Zobacz post
Ja arcani jeszcze nie mam ale wim że warto zostać magiem ale na początku będzie trudno i dodaj tez coś do ducha walki i do precyzi takie moje zdanie ale wkonicu to twoja decyzia pozdrawim wszystkich fanuw gothica
Nie rozumiem Ciebie,po co się udzielasz na temat Arcanii,jak jeszcze tej gry nie miałeś,co?

Od Ciebie ta decyzja zależy,ja osobiście pakuje w precyzje,skradanie się i troszkę w Ducha Walki i Wigor ( te dwa ostatnie po troszeczku ) i,jak na razie nie mam żadnych problemów z grą i zabiciem jakichś potworów.
RPG
Vatol jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-10, 20:23   #9
slodor23
Krwiopijca

slodor23 awatar

Domyślnie

Zależy kim chcesz grać. Znaczy sie nie da się tego tak dokładnie jak w poprzednich częściach, ale jak chcesz być magiem to musisz pakować w czary (na początku oczywiście w walkę, zanim poznasz magię), a jak wojownikiem to NAJWIĘCEJ w walkę i w kuszę lub łuk, ale ja gdy już miałem BARDZO wysoki poziom walki to w czary dawałem. Na początku (wojownikiem) na Argaani stworzyłem sobie czary, no po prostu, aby mieć.
RPG
slodor23 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-10, 15:34   #10
Oscii
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał slodor23 Zobacz post
(na początku oczywiście w walkę, zanim poznasz magię), a jak wojownikiem to NAJWIĘCEJ w walkę i w kuszę lub łuk, ale ja gdy już miałem BARDZO wysoki poziom walki to w czary dawałem. Na początku (wojownikiem) na Argaani stworzyłem sobie czary, no po prostu, aby mieć.
Tak kuhfa, może jeszcze łucznika w zbroi dla wojownika i biżuterii dla maga?
Punkty pakuje się w jeden rodzaj umiejętności, tzn magia/walka/łuk i musisz wiedzieć co chcesz tą postacią robić, bo po co ci kał, który na najtrudniejszym poziomie zginie od byle umarlaka...
RPG
Oscii jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-10, 16:01   #11
kaczy19
Chrząszcz

Domyślnie

W sumie to jest bez różnicy, powiem wam. Po części jakiś bonus jest. Najważniejsze jednak jest by mieć rozwinięty jeden czar na maxa. Polecam Dominację, czyli moc pioruna. Bardzo przydatne podczas plądrowania różnych jaskiń itp. Przydatne też to jest podczas walki z kilkunastoma przeciwnikami.

Już nie będę wspominał, że drzewko umiejętności w G4 jest tak banalne i prościutko zbudowane, że nie trzeba być ekspertem by się skapnąć o co chodzi

Ostatnio edytowane przez kaczy19 : 20-11-10 o 16:03.
RPG
kaczy19 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-10, 21:17   #12
Lisk
Polna Bestia

Domyślnie

Idąc wojownikiem najlepiej zapakowac w Ducha Walki i Dyscyplinę, potem w Wigor, ale moim zdaniem punkty u wojownika dane w Wigor lepiej dac w magię Beliara - moim zdaniem bardziej przydatna niż HP, bo nawet na 1 lvlu paraliżuje wroga na kilka sekund.
RPG
Lisk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania