Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc
Przeładuj stronę Utknąłem! Dolina Krwi.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 17-10-10, 17:51   #1
tupecior
Chrząszcz

Domyślnie Utknąłem! Dolina Krwi.

Witajcie, nie do końca jestem pewien czy wybrałem dobre miejsce na ten temat a jezeli nie to przepraszam. Tak czy inaczej mam ogromny problem, przeszedlem juz dosc spora czesc gry i dotarłem do kowadła. Niestety podczas ostatniej walki przed kowadłem brama się zamyka i jedyną drogą wyjścia jest pójscie do przodu do Thorniary. Ja natomiast poszedłem spowrotem do Doliny krwi(?Valley of Blood). Potem wróciłem się, poszedłem do klasztoru, dalej black gorges(czarny wąwóz?) i problem nastąpił tutaj. Ponieważ...jestem zablokowany. Z wąwozu nie moge sie wydostac ponieważ jest tam skała na która nie da się wskoczyć(obok kolesia który każe odzyskać nam paczke jakis ziol) a z drugiej strony nie moge isc w strone kowadła bo jak mowilem brama jest zamknieta. Czy zna ktos moze jakis kod na przenikanie albo podskoczenie do gory? albo inny sposob zebym nie musial zaczynac gry od nowa. Bylbym bardzo wdzieczny.

Mam nadzieje ze zrozumiecie co mam na mysli, ciezko bylo mi opisac dana sytuacje a jeszcze dochodzi fakt ze gre mam po ang i ciezko mi przekladac wszystko na polski.
RPG
tupecior jest offline  
Nieprzeczytane 17-10-10, 19:02   #2
Traktorh
Chrząszcz

Traktorh awatar

Domyślnie

Myślę, że jest to spowodowane tym, że masz pirata i po prostu bug... Ale pewny nie jestem
RPG
Traktorh jest offline  
Nieprzeczytane 17-10-10, 20:13   #3
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Cytat:
Napisał Traktorh Zobacz post
Myślę, że jest to spowodowane tym, że masz pirata i po prostu bug... Ale pewny nie jestem
A skad masz pewnosc ze to pirat? Bo po angielsku? A moze ma z wielkiej brytani? Otrzymujesz ostrzezenie za spam.
Nieprzeczytane 17-10-10, 20:25   #4
tupecior
Chrząszcz

Domyślnie

gre mam oryginalną i nie sądzę ze to jest bug tym spowodowany bo ewidentnie widac ze wszystko mialobyc tak zaplanowane;/
RPG
tupecior jest offline  
Nieprzeczytane 17-10-10, 23:02   #5
Karrypto
Chrząszcz

Karrypto awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał tupecior Zobacz post
Tak czy inaczej mam ogromny problem, przeszedlem juz dosc spora czesc gry i dotarłem do kowadła. Niestety podczas ostatniej walki przed kowadłem brama się zamyka i jedyną drogą wyjścia jest pójscie do przodu do Thorniary. Ja natomiast poszedłem spowrotem do Doliny krwi(?Valley of Blood).
Nie bardzo rozumiem. Jak mogłeś pójść do Doliny krwi skoro brama była zamknięta?
Nieprzeczytane 18-10-10, 00:46   #6
tupecior
Chrząszcz

Domyślnie

Moze powiem tak, wygrałem walke z tymi siostrami czy jak im tam i pająkami, poszedłem do kowadła, zrobiłem gniew innosa i zamiast iść do Thorniary wróciłem do Doliny krwi. A jako, że chciałem wrócić do Thorniary to jak głupi poszedłem tą samą drogą jeszcze raz czyli tam gdzie wczesniej sledzilem Dantaro. I gdy dotarłem na sam koniec to brama była zamknieta(bo wczesniej sie zamknela w czasie walki). Nie wiem co robic juz;/
RPG
tupecior jest offline  
Nieprzeczytane 18-10-10, 17:52   #7
MoDz3l
Polna Bestia

MoDz3l awatar

Skąd: Gocław - prawa strona miasta, zwykła dzielnica Południowo-Praska
Domyślnie

Może spróbuj wczytać jakiegoś wcześniejszego save'a?

RPG
MoDz3l jest offline  
Nieprzeczytane 23-10-10, 10:05   #8
arkadiusz13
Chrząszcz

Domyślnie

Miałem ten sam problem dwa dni katowałem kompa i nic.Nagle eureka poszedłem do pułki skalnej przy klasztorze,włączyłem runę (szybkie bieganie) i przytrzymując klawisz shift wskoczyłem na pułkę.Tak to u mnie wyglądało.Mam nadzieję że to pomoże i tobie
RPG
arkadiusz13 jest offline  
Nieprzeczytane 30-10-10, 20:20   #9
plamka
Chrząszcz

Domyślnie ten sam problem :/

"Tupecior" czy poradziłeś sobie z opisanym problemem??? Bo nie uwierzysz ale mam ten sam problem!!!! Ja osobiście dotarłam do Thorniary, ale diabeł mnie podkusił aby cofnąć się w grze i przeszukać jeszcze raz poprzednie krainy w poszukiwaniu pradawnych relikwii - nie wiedziałam że brama będzie zamknięta w wąwozie próbuje wyskakiwać i nic- próbowałam też z runą szybkiego biegu ale nic nie pomaga.
W poprzednich Gothicach była opcja "wspinania w górę" tu takiej ja nie widzę, patrzyłam na kody ale tu nic konkretnego nie odnajduję , dodam że w pliku "input.xml" jest wymieniony "wysoki skok" ale w panelu sterowania nie mam go wymienionego , mam tylko normalny "jump"
Mam wcześniejszy "save" ale żal mi 2 dni gry, macie jakieś rozwiązanie???
RPG
plamka jest offline  
Nieprzeczytane 31-10-10, 23:15   #10
tupecior
Chrząszcz

Domyślnie

Niestety kodami nie da się nic zrobić w tym wypadku. Jedyną opcją jest próbować wskoczyć na tą półkę skalną przy wejściu do doliny. Mi się udało po paru minutach prób. Runa szybkości i starać się wskoczyć od lewej strony patrząc na półkę. Na pewno Ci się uda Aczkolwiek trzeba przyznać, że spellbound troche schrzanil tą sprawę.
RPG
tupecior jest offline  
Nieprzeczytane 02-11-10, 01:51   #11
Spider
Czarny Goblin

Domyślnie

Na pólkę przy wejściu do doliny można wyskoczyć normalnie nie używając niczego. Trzeba skakać pod pewnym kątem, tam gdzie jest najmniejsza różnica wysokości. Jeżeli ktoś decyduje się na zwiedzanie poprzednich regionów, to jeżeli nie umie skakać niech najlepiej dojdzie do Thorniary i tam na południe od wioski wejdzie do jaskini z cieniostworem. Po jego ubiciu i splądrowaniu skrzyń, zdobywa się alembik, za pomocą którego można rozwalić scianę pomiedzy Thorniarą, a Doliną Krwi (wystarczy wcisnąć klawisz interakcji).
RPG
Spider jest offline  
Nieprzeczytane 09-11-10, 01:24   #12
darw
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Spider Zobacz post
Na pólkę przy wejściu do doliny można wyskoczyć normalnie nie używając niczego. Trzeba skakać pod pewnym kątem, tam gdzie jest najmniejsza różnica wysokości. Jeżeli ktoś decyduje się na zwiedzanie poprzednich regionów, to jeżeli nie umie skakać niech najlepiej dojdzie do Thorniary i tam na południe od wioski wejdzie do jaskini z cieniostworem. Po jego ubiciu i splądrowaniu skrzyń, zdobywa się alembik, za pomocą którego można rozwalić scianę pomiedzy Thorniarą, a Doliną Krwi (wystarczy wcisnąć klawisz interakcji).
Też mam ten problem, nawet udało mi się wskoczyć na te półkę. Tylko co to zmienia ? Od drugiej strony tez nie można się dostać do Thorniary, albo ja po prostu nie wiem jak. Może ktoś to wie ???
RPG
darw jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania