Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Xardas

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 29-11-09, 13:37   #97
stemper2
Skazaniec

Smile

mrze w G4 zobaczymy Xsardasa ale w G4 jest nowy bohater no i pewnie będzie coś w stylu G1 ale wontpie żeby się pojawił w G4
RPG
stemper2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-09, 22:37   #98
Morgan00
Polna Bestia

Morgan00 awatar

Domyślnie

Ja zawsze lubiłem Xardasa i chciał bym aby się pojawił poza tym mógł zobaczyć jak bezimienny się zmienił i postanowił powrócić by go obalić,zmienić albo od pętać.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Morgan00 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-09, 15:07   #99
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Z tego co czytałem w Arcani pomagać nam będzie jakaś kobieta. xD Moim zdaniem dla Xardasa zawsze znajdzie się miejsce, nawet jesli niemiałby być jedną z głównych postaci. Pozatym nie zapominajmy że jest on w `dalekich krainach` i nie wiemy gdzie to jest. Moze uda mu sie wrócic tak samo jak Beziemu. No zobaczymy sami już niedlugo ;D Az sie nie moge doczekać xDD
A propo, jestem troche opuźniony, kiedy bd premiera w Polsce ;>?
RPG
Arturrr jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-09, 14:19   #100
Angelika

Angelika awatar

Domyślnie

Mam nadzieję że Xsardas pojawi sie w następnej części tej gry..

Jak dla mnie był on ciekawą postacią, która kryła w sobie trochę tajemnicy..

Różnie z nim bywało w poszczególnych częśćiach gry, lecz powinien się pojawić..

Był on jednym z najważniejszych bohaterów, więc sądzę że zagości w kolejnej części gry..
Wiec po prostu nie wiem co będzie dziś."

Ostatnio edytowane przez Angelika : 30-12-09 o 12:01.
RPG
Angelika jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-09, 16:40   #101
Sanczo
Chrząszcz

Domyślnie

Xardas jest tak samo ważny jak bezi bez niego nadal by siedział pod barierą.
NA 99% bedzie w arcani i będzie tak samo ważny jak w poprzednich częściach.
RPG
Sanczo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-09, 16:08   #102
Zadhompl
Chrząszcz

Zadhompl awatar

Angry Xardas Musi Być

Bez obrazy te odpowiedzi są głupie.

Xardas jest postacią pierwszo planową w dwójce.

Jest ważniejszą osobą w jedynce (zleca zabicie śniącego) pomaga naładować Urizel.

A w trójce to jestem w kropce bo nie mam.Ale chyba oszukał Beliara.

W czwórce musi być może robić cokolwiek nawet sprzedawać runy i mikstury albo przepowiadać przyszłość pisać księgi o bezimiennym bohaterze.O sorry wciągneło mnie ale musi być w czwórce bo jak nie to fabuła będzie do .....
RPG
Zadhompl jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-09, 10:47   #103
Shine<3
Czarny Goblin

Shine<3 awatar

Domyślnie

Ja bym wolał żeby Arcania nie była powiązana z G1,2,3. Sprawa zamknięta, w trójce dowiadujemy się, że Beziu wybrał drogi, jak potoczyły się dalsze losy postaci, chociaż imo sknocili Laresa, stary dobry kumpel zleca pare zadanek i nara :S. Najlepiej jakby stworzyli całkowicie nową historię w tym samym świecie.

Może mnie ktoś oświecić i powiedzieć co w tym ZB się wydarzyło? Jest podobnym dodatkiem jak NK do dwójki(wyśmienity dodatek... stare czasy), czy samodzielny?
RPG
Shine<3 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-09, 13:29   #104
skotar
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shine<3 Zobacz post
Ja bym wolał żeby Arcania nie była powiązana z G1,2,3. Sprawa zamknięta, w trójce dowiadujemy się, że Beziu wybrał drogi, jak potoczyły się dalsze losy postaci, chociaż imo sknocili Laresa, stary dobry kumpel zleca pare zadanek i nara :S. Najlepiej jakby stworzyli całkowicie nową historię w tym samym świecie.

Może mnie ktoś oświecić i powiedzieć co w tym ZB się wydarzyło? Jest podobnym dodatkiem jak NK do dwójki(wyśmienity dodatek... stare czasy), czy samodzielny?
samodzielny dodatek, opisac go mozna jednym slowem jedna wielka kicha.
RPG
skotar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-09, 13:39   #105
Sonisphere
Pan Cienia

Sonisphere awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shine<3 Zobacz post

Właśnie lepiej gdyby Arcania miała nawiązania do poprzednich części. To byłoby klimatyczne.
Co do Xardasa to mógłby on być mentorem naszego nowego bohatera. Można zawsze stworzyć postać jakiegoś maga równie potężnego co Xardas. Ale Xardas powinien pojawić się w Arcanii nawet jako zwykły pustelnik czy coś.

Walk down the right back alley in Sin City and you can find anything...
RPG
Sonisphere jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-09, 19:07   #106
Michalxx9m
Skazaniec

Domyślnie

NIE!! Xardas musi być w Arcanii zawsze pomagał beziemu, gothic bez xardasa...NIE!!!! On musi tam być zawsze rozwijał fabułe.MUSI!!!!
RPG
Michalxx9m jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-10, 10:50   #107
marcusdavidus
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Biały Wojownik Zobacz post
Przestań , to już lepiej niech się w ogóle nie pokazuje... Żeby nie wyszło tak jak było z Laresem w G3. W 1 i 2 części jedna z głównych postaci a w 3 dostajemy od niego parę zadań i koniec. Na dodatek zachowuje się tak jakby nas za bardzo nie znał , tzn. nie jest sobą
ja tam nie wiem jak wy ale ja sie zdziwilem ze lares byl w g2 bo w g1 to byla praktycznie pierwsza postac z nowego obozu ktora zabijalem , chyba jesli sie nie myle quest o nazwie lista dla laresa czy jakos tak a chodzilo o ta liste ktora mielismy mu dostarczyc. mozna bylo wymanewrowac ochroniazy laresa i uciukac go z luku mial swietny toporek jednoreczny .

a co do xardasia to ogolenie uwazam ze g3 i g3 zb namieszaly w jego kwesti ale xzardas powinien sie pojawic, co to za gothic bez xardasa i btw sam pomysl zeby ze starego beziego zrobic zlego krola jest poroniony mogli spokojnie umiejscowic historie arcani w ogole przed gothic 1 powiedzmy 100 lat wczesniej czy za czasow jak np xardas byl mlody itp itd ale nie musieli z ikony zrobic gowno. pff

Ostatnio edytowane przez marcusdavidus : 01-01-10 o 10:53.
RPG
marcusdavidus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-10, 15:07   #108
safiron
Chrząszcz

safiron awatar

Domyślnie

Według mnie Xardasa nie powinno być G4. Bo niby po co? Mógłby pojawić się pod koniec gry i wyssać moc Beziego i tego rybaka. Potem we 2 musieli by stawić mu czoła.
RPG
safiron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania