Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Trafienie krytyczne

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-04-06, 22:49   #1
V-tec
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do V-tec
Domyślnie

Walcząc z Cassią (jak ja dawno w gothica nie grałem ) zauważyłem dziwną (a może i nie) rzecz. Mam 34% w walce bronią 2H, mimo to nie można powiedzieć żeby trafienia krytyczne wchodziły raz na 3 uderzenia, raczej raz na kilkanaście. Kiedy walczę z zwierzątkami wszystko wraca do normy. I moje pytanie brzmi: czy wpływa na to zbroja, czy też może zręczność (a Cassia i jej znajomi mają jej sporo)?

I podczepię do tego tematu jeszcze jedno pytanko, czy stracę coś jeżeli przystąpie do straży i dopiero wtedy pójdę do obozowiska magów wody? (u onara już byłem, a już najwyższy czas, żeby zmienić tą skórzaną zbroję )

RPG
V-tec jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-06, 00:35   #2
Kojot
Chrząszcz

Domyślnie

To jest zrzadzenie losu z tym trafieniem krytycznym... Zalezy to tylko od twoich procentow a moze ty tego trafienia tak niezauwazasz bo wkoncu zwierzeta maja mniej zycia niz Cassia i tam jest lepiej ten krytyk zauwazany Co do obozowiska magów wody ja grajac rok temu pamietam ze z laresem poszedlem do magów w 3 rozdziale jako paladyn (lares tłukł tych poszukiwaczy jak opętany ) wiec nic niestracisz
RPG
Kojot jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-06, 20:40   #3
Rokkefeller

Domyślnie

Apropo tego doczepionego pytanka. Pytasz się co stracisz gdy przystąpisz do straży, a potem pójdziesz do Magów wody (to pewnie pytanie o NK, a ja na Nk się nie znam), ale wiem jedno co stracisz. Nie będziesz mógłby być Najemnikiem
RPG

Nieprzeczytane 22-04-06, 03:58   #4
V-tec
Czarny Goblin

Domyślnie

Wiem, a co gorsza magiem ognia... aaarghhh chyba zacznę od nowa :P

RPG
V-tec jest offline  
Nieprzeczytane 23-04-06, 03:48   #5
planetnik
Czarny Goblin

Domyślnie

co do tych trafień krytycznych, to wygląda to tak ,że jak masz 34% wychodzą Ci rzadko a jak 66 to prawie zawsze bardziej się liczy kategoria,(zielony,wojownik,mistrz)
RPG
planetnik jest offline  
Nieprzeczytane 23-04-06, 03:57   #6
V-tec
Czarny Goblin

Domyślnie

Hmm z tego co mnie w szkole uczyli wynikało by, że jak mam 34% to powinienem mniej więcej raz na 3 trafienia mieć krytyka
W sumie to chyba kojot miał rację, krytyki były niezuważalne, bo i tak malutko jej zabierałem :P
jak dla mnie eot, thx za odpowiedzi

RPG
V-tec jest offline  
Nieprzeczytane 28-04-06, 14:38   #7
madolf
Czarny Goblin

Unhappy

Szczytem chamstwa jest to że smoczą zgubą musiałem zabijać chrząszcza dwoma machnięciami.
Krytyki trafiaja się różnnie, zależnie od sytuacji. Możesz męczyć saię z orkiem dobrym mieczem, a czasem lagą go walniesz 5 razy i trup. Obrażenia zalezoą też od siły/zręczności oraz pancerza. Bo to że Cassia ma strój obywatela to nie oznacza że ma pancerz 10, 10, 0 0!!!
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania