Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Zgoda wytapiaczy rudy

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-12-07, 13:28   #1
diler13
Chrząszcz

diler13 awatar

Domyślnie Zgoda wytapiaczy rudy

No właśnie jak sama nazwa wskazuje jest to zadanie które zleca (chyba Ingvar) mówi że żeby się nauczyć wytapiać broń z czystej rudy musisz zdobyć aprobatę wszystkich kowali których ci poda czyli : Kutha (chyba) Larsona i ... Pedra . Znalazłem dwóch jakby ktoś mi mógł powiedziec gdzie jest Pedro to plis . Ja moge komuś powiedzieć gdzie są tamci dwaj . Jeśli był już taki temat to sry . Proszę tylko o odpowiedź i można zamykać . Z góry dzięki
RPG
diler13 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-07, 13:41   #2
Randal Walles
Cieniostwór

Randal Walles awatar

Domyślnie

Pedro jest obok grobowca Ejnara, jak z Nordmarczykiem (nie pamiętam imienia) idziesz do tego grobowca to przed nim jest ścieżka pod górę, idziesz nią aż dojdziesz do myśliwskiego domku. Tam właśnie jest Pedro. Będziesz musiał mu coś przynieść.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-08, 17:48   #3
hawaj
Chrząszcz

Domyślnie

Gdzie znalazłeś Kutha ?
RPG
hawaj jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-08, 10:46   #4
Wiwex
Chrząszcz

Domyślnie

Jakby kogoś to jeszcze interesowało to on nazywa się Pedar nie Pedro, jest tam gdzie napisał Randal Walles i trzeba mu przynieść 20 skór lodowego wilka i 10 bryłek rudy(on w zamian sprzedaje czystą rudę)
RPG
Wiwex jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-08, 16:23   #5
mr.cent
Krwiopijca

Domyślnie

A nie przypadkiem Karlson (czy jakos tak :P) Sam nie moge go znalesc ;/
Byłem w klanie ognia zajrzałem w kazdy zakamarek i go nie było:/ Zwykle jest tam przy przywodcy (obok jego domu ?) bo tam jest jakas kuznia .
Ale go tam nie ma :/ nie wiecie gdzie on jest . Jak wiecie to pokazcie na mapce
mr.cent jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-08, 16:39   #6
 Webster
Globalny Knur

Webster awatar

Domyślnie

Ten kowal z Klanu Ognia może by nieopodal obozu gdyż ten ziom sobie podróżuje, i czasem może zginać. Radzę więc poszukać nie w obozie, lecz na obrzeżach obozu.
RPG
Webster jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-08, 17:12   #7
JENCOM
Polna Bestia

Domyślnie

A mam pytanko, jak już w temacie czystej rudy jesteśmy. Jak wyrobie miecz z tej czystej rudy i nauczę sie tej umiejętności u Kowala, to ten miecz jakie będzie miał własciwości? Tzn. ile ataku, bo nie wiem czy mi sie opłaca wyrabiać tą umiejętność. Jasy mam jak lodu i wojownika tez niezłego, wiec to dla mnie nie problem.

Ostatnio edytowane przez Kasen : 21-02-08 o 18:47. Powód: Tak.
RPG
JENCOM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-08, 10:38   #8
McSłoniu

Domyślnie

Mi zaginął kowal z klanu Wilka ale Rune-kwatermistrz powiedział że szuka rudy i chciałem iść z ,,Huek'' czy jakoś tak do obozu poszukiwaczy złóż ale byłem na pustyni i nie miałem teleportu do Nordmaru
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-08, 23:41   #9
mr.cent
Krwiopijca

Domyślnie

Ja spotkałem larsona zaraz za mostem , Karlson był w obozowkisku orków (jak sie wychodzi z obozu to czymac sie lewej strony ) , a pedro znalazłem ale nie wiem za bardzo ja to powiedizec
mr.cent jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-08, 18:37   #10
Peter [General Lee]
Polna Bestia

Peter [General Lee] awatar

Domyślnie

Ja już zakończyłem misje z zgodą wytapiaczy rudy . Kowal z Klanu Ognia nie nazywał się Karlson czy Kutha tylko nazywa się Kalan i znajdziecie go nieopodal miejsce gdzie poszliście na łowy z Leif'em. Larsona znalazłem na moscie Klanu Wilka ,a Pedar jest tam gdzie mówił Randal Walles
RPG
Peter [General Lee] jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-09, 12:58   #11
Astrox
Chrząszcz

Astrox awatar

Domyślnie Nadal problem.

Przeczytałem posty, szukałem kowala klanu ognia i wilka w wyznaczonych miejscach, jak i w trochę szerzej zakrojonym terenie wokół wskazanych przez was miejsc. Pomimo to nie mogę odnaleźć 2 wyżej wspomnianych kowali. Co jest o tyle dziwne, że Pedro, czy jak mu tam, no ten co mieszka w chacie, poza obozami, nigdzie sobie nie poszedł, wykonałem dla niego zadanie i otrzymałem poparcie. Teraz pytanie, czy tylko ja tak mam i czy może to być spowodowane tym, że np. mam zbyt niski level postaci, żeby mieć dostęp do tak potężnego oręża jakim niewątpliwie jest broń z czystej magicznej rudy, i dla tego gra blokuje wykonanie questa? Gram na najnowszym comunity patchu a level mam 34,jbc.

Ostatnio edytowane przez Astrox : 12-10-09 o 13:00.
RPG
Astrox jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-09, 14:39   #12
Kyle
Golem

Domyślnie

Kalan powinien byc w dolince z ruda, na zachod od wilkow Leifa. Spotkal tam paru zielonych drsow. :P Nie idzie tam, tylko sie teleportuje, wiec nie ma mozliwosci, aby sie zablokowal. Idz do tej dolinki i zabij orkow. Pospiesz sie, bo szamana to on dlugo nie ustoi. W krzakach po polnocnej stronie wejscia do dolinki masz stalowy mlot Kalana. Nie trzeba mu go oddawac, a za znalezienie nie ma ani punktu expa. Nie sprawdzalem, ale moze on jest potrzebny do kucia broni z rudy?

Larson idzie z Klanu Wilka do odslaniecia rudy. Jest ono na stoku gorskim kawalek na polnocny zachod od grobowca Snorre'a. Idziesz na polnoc droga prowadzaca do grobowca Akashy i za skretem na klan Ognia po prawej w pewnym miejscu jest jakas taka niebieskawa (i u mnie strasznie zle oteksturowana, ale moze na maksymalnych detalach wyglada normalnie) skala. Wejdz po niej i na gorze masz miejsce docelowe Larsona.

W Klanie Wilka zagadaj do Rune'a. To on powie, ze Larson wyruszyl na wyprawe. Raczej to nic nie zmienia w oskryptowaniu, ale nie zawadzi. Do Larsona warto isc zaraz po otrzymaniu zadania ze zgoda wytapiaczy. Dorwie sie go wtedy jeszcze na moscie i nie ma problemu. Dalej jego sciezka sie rozwidla. Moze skrecic na wschod i przez wschodni most isc sobie na polnoc, albo wybrac droge kolo drwali, spalonej chaty...

Ja go spotkalem raz w polowie drogi do wschodniego mostu, a ostatnio zablokowal sie na plocie przy wyjsciu z Klanu Wilka. Pozniej szedl kolo drwali, ale to pewnie zalezy od tego, jaka sciezko wylosowalo mu poczatkowo.

Pedar nigdzie sie nie rusza. Caly czas siedzi na czubku swojej gory. Cos pokreciles z imonami. Ale jak wykonales juz jego qesta, to nie ma problemu.

Zadne zadanie w tej grze nie zalezy od lvlu postaci. Na upartego daloby sie ja ukonczyc na 1lvlu, gdyby nie exp za questy glowne.
RPG
Kyle jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania