Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Dyskusja
Przeładuj stronę Ulubiony Obóz

Zobacz wyniki ankiety: Którą gilidią przechodzicie najczęsciej gre lub która wam się najbardziej podoba??
Stary Obóz 447 38.67%
Nowy Obóz 515 44.55%
Obóz Bractwa 194 16.78%
Głosujących: 1156. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-02-05, 18:27   #25
Elemental
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Elemental
Domyślnie

Ja przeważnie robie to tak:

Szkodnik -----> Najemnik -----> Mag Wody -----> Nekromanta

Lubie też zagrać sobie tak:

Cień -----> Mag Ognia -----> Mag Wody -----> Nekromanta

W sumie to moja ulubiona gildia to nekromanta W G2 nawet kiedyś dzięki kodom chodziłem w zbroi poszukiwacza i biłem z kuli ognia I LOVE BELIAR

[] Zapraszam </span> <span style=\'color:red\'>[]
RPG
Elemental jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-05, 20:52   #26
Draxor
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Draxor
Domyślnie

Zawsze lubiłem postacie łączące w sobie potęgę magii ze sprawnościa we władaniu orężem. W tym przypadku najlepszym wyborem jest Strażnik Świątynny. Ale ja poprowadziłem moją postać troszeczkę inaczej. Wybrałem karierę Cień >> Mag Ognia >> Mag Wody >> Nekromanta. Jako Cień nabrałem takiego doświadczenia w broni jednoręcznej, że niedoszłe ofiary moich zaklęć (które, jakimś cudem, zdążyły dobiec z kilkoma punktami życia) padały po dobrze wymierzonym ciosie. Mieczem Blizny (o ile w międzyczasie nie zdobyłem lepszego) wykończyłem trolla, natomiast magią wszytskie orki przed Świątnią Śniącego. Poza tym, obierając taką ścieżkę stajemy się najdoskonalszym wcieleniem potęg świata śmietelnych, jako słudzy wszytskich trzech bogów. Przecież za każdym razem "uzupełniamy" naszą przynależność, poszerzamy przysięgę. I jeszcze jeden powód: członkostwo w Kręgu Ognia wzmacnia tylko naszą nienawiść do Gomeza i jego bandy po wymordowaniu reszty magów. Więc tym przyjemniej jest go później zgładzić.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-05, 10:14   #27
Masmix
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Masmix
Domyślnie

Mi się najbardziej podobało Strażnikiem świątynnym, ponieważ noszą one świetnie wyglądające zbroje, miecze dwuręczne. Grając jako strążnik świątynny w ciężkiej zbroji i fajnym mieczem dwuręcznym na plecach czułem się jak prawdziwy wojownik.

Bloodfeather:
Horde:

Tauren Shaman level 50 Officer of Quassum PL
RPG
Masmix jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-05, 17:44   #28
Mefisto
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Vorador@28-05-2004, 15:59
Dla mnie najfajniej jest zostać na początku cieniem, następnie przyłączyć się do magów ognia, potem dołączyć się do magów wody, i być magiem dwóch żywiołów jednocześnie, zaś na wielki finał zostać nekromantą.
Głupio jednak, że na początku musimy uczyć się umiejętności bojowych, bo przecież najpierw trzeba zostać cieniem, a dopiero potem można zostać magiem ognia.
56559
Ja też anjbardziej ubie maga ognia , ale umiejętności bojowe też się troche przydają . Wyobraź sobie taką suytuację : jesteś magem ognia zimerza na ciebie grupka Orków zaczynasz ciskać w nie czarami a tu nagle kończy się mana , i co robisz ?? Wyciągasz beznadziejny stary miecz który orkom nic nie robi i polegasz w walce. Dla tego też sądze że to że najpierw trzeba zostać cieniem jest przydatne , po jak się umie obsługiwać miecz , to nawet taki nie najlepszy coś zdziała , a potem to się też przydaje .
RPG
Mefisto jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-03-05, 12:06   #29
Lifu

Lifu awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Lifu Wyślij wiadomość przez Skype™ do Lifu
Domyślnie

Ja lubię układ od magusa ognia do nekromanty (czyli zagłosowałem na maga ognia) Chociaż SO za bardzo nie lubię to magowie mają tam fajny klimacik. Bardziej lubiłem ten sqad ognia niż wody. Saturasa trochę nie lubię (hmm... jak mu kopiec wyssałem chyba też nie mógł sobie powiedzieć że mnie lubi). Corristo wprowadził mnie w pierwsze kręki Rodriguez czy jak mu tam było, sprzedawał przydatne żeczy (trochę jak ten od magów wody, ale chyba trochę lepsze - więcej zwojów przemian itp.). No i oczywiście Milten ! Jeden z najlepszych ziowów pod całą barierą :P . Z magami ognia miałem dużo wspólnego. Najpierw się list dostarczało, często się tam zaglądało. Spoko. Przez magów wody jakoś obojętnie przechodziłem, a na końcu nekromanta. Lubię Xardasa, dzięki niemu ma się 6 krąg, można kupić zawsze kilka "drobiazgów" no i ogólnie ciekawa lokacja + ciuchy nekromanty a później zbroja runiczna i URIZIEL. Zatopiona wieża i końcowy rozkwit fabyły... Co do rodzaju magii To najmniej kożystam chyba z magii wody. Ewentualnie grom. Co do magii ognia to używam dużo. Szczególnie światło bo chodzę sobie często w nocy, no i dobre zaklęcia bitewne - wszystkie qlki, deszczyk ognia mniam Bractwo ma może fajny klimacik, lubię strażników świątynnych, lubię połazić czasem trochę po placu świątynnym albo po bagnach ale nie cierpię tych wrednych guru. Sama idea bractwa też błyskotliwa nie jest... Magowie rulezzz....

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!
RPG
Lifu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-05, 20:38   #30
lks
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do lks
Domyślnie

Najemnik ponieważ jest według mnie postacią silną, mającą władze nad resztą!! Uwielbiam nim grać i nosić zbroje najemnika z przyjemnością patrze na tępione zwierzęta przeze mnie. Najemnik ma coś w sobie czego nie mają inni dlatego jest najlepszy!!!!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-05, 04:05   #31
Dark_Dragon
Chrząszcz

Sam niewiem kim bym najszybciej przeszedł tą gre bo lubie wszystko wykonywać jak najlepiej sie da chociaż to i tak zabawa tylko na 24 godziny Próbowałem wszystkiego poza Magiem Ognia bo ile to razy można przechodzić Gothic'a ale najlepiej chyba gra mi sie Cieniem później Najemnikiem a na koniec Magiem Wody
RPG
Dark_Dragon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-05, 22:28   #32
Wacha
Jaszczur

Domyślnie

Ja stawiam na najemnikow bo do nich najlatwiej sie dostac, a jak gram po raz 10 w Gothica to nie chce mi sie juz pierdzielic z pracochlonnym dostawaniem sie do pozostalych obozow (kiedys to byla frajda...) zreszta najemnik fajnie wyglada, ma wypasiona zbroje i wogle :P
RPG
Wacha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-03-05, 19:37   #33
Maruan
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Maruan
Domyślnie

Ja ogólnie lubie magów.Jednak większą sympatią darze mgów wody.Magowie wody rządzą w NO, a magowie ognia podlegają Gomezowi.Poza tym uwazam, ze magowie wody sa najpotezniejsi (jest jeszcze xardas ale on jest tylko jeden :P )
RPG
Maruan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-05, 21:02   #34
FireDragon
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do FireDragon
Domyślnie

Ja najbardziej lubie Strażnika Świątynnego bo najbardziej lubie obóz na bagnie. Wszyscy tam są tacy wyluzowani i niczym się nie przejmują w przeciwieństwie do nowego obozu lub bardziej starego. Stary obóz mimo swojego klimatu i ładnej budowy jest cały czas znerwicowany. Strażnicy mają też fajne zbroje i są czymś między magiem a wojownikiem. Tacy uniwersalni.
RPG
FireDragon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-04-05, 12:44   #35
DRIVER
Zębacz

DRIVER awatar

Domyślnie

Lubie Najemników ich zycie jest ciekawe pracują se dla magów. Ciekawe Zbroje maja podoba mi się ich ciężka zbroja. Poza tym zawsze lubiałem NO głównie ze względu na Gorna i Lee ale za mozliwość skopania pionków Ryżowego Ksiecia
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-04-05, 13:02   #36
Krzema
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Krzema
Domyślnie

:P Dokładnie to nie wiem ale najbardziej lubie najemnika i maga wody jeśli chodzi o gothica 1. Całą grę przeszedłem będąc we wielu gildiach najpierw byłem cieniem potem strażnikiem następnie najemnikiem , magiem wody, a koniec gry przeszedłem jako nekromanta.
RPG
Krzema jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania