Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę O świcie - GPP4, Mika 123

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-01-18, 21:19   #181
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Brus przejmuje inicjatywę:
- 450 - pokazuje palcem na Falrica - i 300 - kieruje spojrzenie na Kaia - Nic nie widzieliście, żadnych pytań, nic się nie stało. Północnik spadł ze schodów i kilkaset razy skaleczył nożem do masła. Pasuje?
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 21:29   #182
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

- Niech ci będzie, stary pierdzielu. - odrzekam i zabieram kasę. - Ale nie uderzaj już do mnie z takim gównem. Niespecjalnie lubię robić za żywą tarczę. Aha, i zmień w raporcie, że skaleczyłem się nożem do mięsa. Są ostrzejsze, łatwiej przejdzie.
Przeliczam, czy jest równe 450. Na sam koniec zwracam się jeszcze raz do zatwardziałego weterana.
- Ej, Brus, mógłbyś zarzucić swoją kultową kwestią? No wiesz, to, gdy tak obniżasz głos i mówisz: "Jestem...". Wiesz, o co chodzi.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-18, 08:58   #183
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Pasuje - odpowiadam i zabieram złoto. Tak samo jak Falric przeliczam pieniądze, czy wszystko się zgadza. Mnie najpewniej to przeliczanie najpewniej zajmie krócej, bo dostałem mniej, ale rozumiem to, bo w końcu Nordmarczyk grał tu pierwsze skrzypce. No i został ciężko zraniony. Ciekawe czy ktokolwiek uwierzy w ten nóż do masła, hehe...
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-18, 10:49   #184
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- W sumie nie spodziewałem się, że tak tanio się sprzedacie. Cóż, ludzka chciwość nie zna granic. Bywajcie. Znikajcie stąd - Łejn i jego ludzie się zabierają do usuwania zwłok.
Widać młodzika będącego kapitanem okrętu, który wynosi zwłoki przywódcy kultu, jest też oprawca Kaia ze statku. Każdy żwawo wykonuje pracę.
Nikt nic nie mówi, nie wyjaśnia, nie wspomina o co chodzi, bo nikt nie prosił o odpowiedzi. Zaczyna się robić późno.

Koniec wyprawy.

No cóż, ja daję małe wynagrodzenia jedynie wtedy, gdy gracz całkowicie zawali sesję. W związku z tym zarówno Mika, jak i GPP4 zgarniają po 10 KH. W końcu sporo to absorbowało i trochę czasu trwało. Wiedzą czemu skróciłem akcję - jakbym szedł normalną fabułą nad którą sporo się nakombinowałem (podwójna gra z potrójnym blefem) to sesja trwałaby jeszcze z półtora miesiąc :x. Enjoy. Nie napiętnujcie mnie za bardzo, gdy już ustalicie co i jak i wstawicie wspólny post do odpowiedniego tematu .
O konieczności wizyty w ambulatorium swoim workom trenin... graczom przypominać chyba nie muszę?
Zyski i straty:
Falric - [zysk: Sztylet, 25 sztuk złota, moneta z dziurką, królicza łapka, 450 sztuk złota
Straty: 2x pochodnia, ekstrakt leczniczy 1x bełt]
Mika - [Zyski: bełt, 300 sztuk złota
Straty: esencja lecznicza, ekstrakt leczniczy, 3x mięso]

Uzupełniono w kartach - Grzegorz Patryk Pawlak IV

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 18-01-18 o 15:03.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania