Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Dyskusja
Przeładuj stronę Gothic 3 ZB warto?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-12-11, 22:25   #1
PogromcaDl
Chrząszcz

Domyślnie Gothic 3 ZB warto?

Witam wiem że był już taki temat na forum.Lecz odpowiedzi na jego temat nie są dla mnie wyczerpujące.
Więc mam pytanie czym różni się G3 od G3 ZB. Mianowicie chodzi mi o to czy jak zaczynamy grać w G3 ZB to wszystko zaczyna się od nowa tak jak w G2 Nk tylko jest dodatkowa lokalizacja np miasto budowniczych.Wiem że G3 ZB to samodzielny dodatek i nie potrzebuje podstawki do gry. Wiem że G3 ZB to jest kontynuacja G3 .Tylko pozostaje pytanie czy gra zaczyna się od początku tzn. zaczynamy w Ardei a dodatek to tylko dodatkowe zadania do gry.Czy to jest już po wydarzeniach z G3 ile zadań on dodaje około 120 ktoś tak pisał kiedyś.
Czekam na odpowiedźi.A i jeszcze jedno ile jest dostępnych patchy do G3 ZB
RPG
PogromcaDl jest offline  
Nieprzeczytane 23-12-11, 12:02   #2
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

Więc tak: wydarzenia w Zmierzchu Bogów rozgrywają się kilka lat po zakończeniu Adanosa. W ciągu tego czasu ludność Myrtany starała się przywrócić jej dawną świetność po wojnie, a Xardas z Bezimiennym spokojnie siedzieli sobie w Niezbadanych Krainach i wszystko obserwowali. Naszemu bohaterowi nie spodobał się fakt, że doszło do kolejnej ciężkiej wojny, tym razem pomiędzy armiami Gorna i Thorusa. Postanowił wrócić i doprowadzić wszystko do porządku, ale Xardas mu zagradza drogę. Dosżło do pojedynku, który wygrał oczywiście Bezimienny. Niestety, bardzo osłabiony walką, od razu gdy powrócił do Myrtany został obrabowany i stracił przytomność. Budzi się w Silden, i od razu prowadzi rozmowę z Anogiem. No i od tego momentu zaczynamy.

Ale wiesz, jeśli chcesz znać moje zdanie, to odpuść sobie tą grę, bo jest beznadziejna i stracisz przy niej tylko nerwy, tak jak ja kiedyś : )

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

RPG
Dassanar jest offline  
Nieprzeczytane 23-12-11, 14:49   #3
PogromcaDl
Chrząszcz

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź. Każde zdanie się liczy. ile jest patchy do G3 ZB. A w gothica 4 grałeś może? lepszy jest od 3 co o nim sądzisz. Nie chce znowu zakładać nowego tematu w G4 bo i tak mało ludzi odpisuje. Bo wiele ludzi pisze że do już nie gothic. Czekam na kolejne wasze komentarze
RPG
PogromcaDl jest offline  
Nieprzeczytane 23-12-11, 19:57   #4
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

Arcania? Powiem tak: tak samo jak ZB, uważam osobiście tę grę za niekanoniczną kontynuację. Czemu? Między innymi z powodu uproszczeń typowo dla amerykańskich odbiorców, brak nauczycieli (!), czy nieprawdopodobną liniowość. Grałem raz i mi starczy.

A o patchach do ZB nie wiem, bo i tak ważam, że już nic jej nie pomoże.

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

RPG
Dassanar jest offline  
Nieprzeczytane 26-12-11, 12:55   #5
Hold
Krwiopijca

Domyślnie

Nie bede zakladal nowego tematu wiec pisze tutaj
Czy warto kupic ZB za 15 zl? Ostatnio wyszedl jakis nowy patch do tej gry i na pewno duzo daje.
No i chodzi o to, czy razem z patchem jest tak beznadziejny jak i bez patcha.
Jest tam takie cos jak w gothic 3 po patchu, ze przeciwnicy sie blokuja itp?

ps. ktos mi kupil na gwiazdke gothic3, ktorego juz mam, wyjscie jest takie, albo wymienic na ZB albo meczyc o oddanie kasy.
Niech wypowie sie osoba co sadzi o tej grze wraz z wszystkimi patchami

Ostatnio edytowane przez Hold : 26-12-11 o 13:08.
RPG
Hold jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania