Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Upadek JoWood

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 29-04-11, 16:39   #109
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

prawde mowi czlowiek ten

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-11, 16:54   #110
Ridymon Azox
Krwiopijca

Ridymon Azox awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sentenza Zobacz post
G1 to akurat wydali razem z shoe box, hombre.
Mój błąd, ale JoWood pasuje mi bardziej. Poza tym nigdy nie słyszałem o shoe box i hombre.
RPG
Ridymon Azox jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-11, 17:41   #111
Rachet
Krwiopijca

Rachet awatar

Domyślnie

Gdyby nie JoWooD bo byśmy nawet nigdy o gothicu nie słyszeli, a tak to mamy 3 (1, 2 nk) wspaniałe gry i to seqele. I nie wiem w jaki sposób JoWood wg niektórych 'zniszczyło' gothica??????

A ZB i arcania to żaaaaaaaaal, i szok w jednym, ZB to to nie jest gothic to jakaś gra podobna do gothica z tymi samymi postaciami, wg mnie ZB to miał być już koniec sagi, uwieńczenie gry (bezi królem) ale nie, spel... się chce bawić dalej i tu proszę gothic 4 tylko szkoda, że to już nie jest gothic...

Ostatnio edytowane przez Rachet : 29-04-11 o 18:10.
RPG
Rachet jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-11, 20:34   #112
Cysu
Krwiopijca

Domyślnie

JW nie wydawało G1! A co do Twojej teorii, że ZB miało być uwiecznieniem serii to po pierwsze G3 miało być końcem (wg PB ). I czy wg Ciebie SpellBound wbiło do siedziby JW z kałachami krzycząc :" Teraz my robimy Gothica albo kulka w łeb" ? JW ogłosiło coś na styl castingu. SB pokazało tech demo Ravensdale i zostali "przyjęci".
RPG
Cysu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-11, 22:02   #113
Rachet
Krwiopijca

Rachet awatar

Domyślnie

Ale Ty chyba mnie nie zrozumiałeś

Wg mnie firma która tworzyła ZB miała w planach koniec sagi Gothic, wsadzili Beziego na tron, a jakie przygody ma król? Siedzi na tronie? No chyba tyle...
Wywalenie głównego bohatera z "roboty" to to już nie jest saga, czego przykładem jest Arcania: Gothic 4. Rozumiem, że twórcy od tak sobie tej gry nie stworzyli... przecież skończyli by w pudle za PRAWA AUTORSKIE, więc proszę...
Skopcili się z JoWood i proszę Arcania, ale gdzie tu Bezi z jedynki i dwójki, to już nie jest Gothic a nazwa tylko po to aby zachęcić fanów z poprzednich części, JoWood myślał pewnie, że dzięki tej grze zbije fortunę, a potem co Gothic 5???? Ciekawe co tym razem będzie ciągle ten sam Parobek, ciągle będzie ubywać bohaterów z poprzednich części? To już nie będzie gothic, to już nie jest Gothic!!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-11, 02:50   #114
AddoN
Tunak Pierwszy

AddoN awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ridymon Azox Zobacz post
Mój błąd, ale JoWood pasuje mi bardziej. Poza tym nigdy nie słyszałem o shoe box i hombre.
Co nie znaczy, że nie istniały...

Cytat:
Napisał Rachet Zobacz post
Gdyby nie JoWooD bo byśmy nawet nigdy o gothicu nie słyszeli,
A co ma JW do tego? Wydawca jak każdy inny.

Cytat:
a tak to mamy 3 (1, 2 nk) wspaniałe gry i to seqele. I nie wiem w jaki sposób JoWood wg niektórych 'zniszczyło' gothica??????
Żądza szybkiej kasy?

Cytat:
wg mnie ZB to miał być już koniec sagi, uwieńczenie gry (bezi królem) ale nie, spel... się chce bawić dalej i tu proszę gothic 4 tylko szkoda, że to już nie jest gothic...
PB nieraz podkreślało, że są zwolennikami trójczęściowych historii. Taki pierwotnie miał być Gothic. NK to w zasadzie dowód tego niszczącego wpływu JW - coś, co jakby wszystko było między nimi dobrze, pojawiłoby się już w podstawie G2. NK bardziej można nazwać patchem niż dodatkiem.

A G3 było jakie było, bo zapewne cała awantura wisiała w powietrzu jeszcze w czasie tworzenia G2, a potem NK, którego produkcja trwała równolegle do premiery podstawki. Atmosfera bezrobocia raczej nie wpływa budująco na morale zespołu.
RPG
AddoN jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-11, 07:09   #115
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Addon - bo spolki gieldowe sa po to wlasnie zeby zarabiac.

Z g3 wina lezy i tu i tu. nie mozna ukrywac ze pb tez sie porwalo z motyka na slonce, bo oprocz nowego engine'u dolozyli wielki swiat. ktorego nie dali rade zapelnic i ogarnac. oni tez sie ucza na bledach, o czym mowia np. przy risen 2

Rachet - najpierw ogloszono Arcanię, potem ZB. ZB to mial byc pomost G3 - Arcania. Zeby plan JWD sie powiodl. JoWooD przedstawilo zarysy, wymagania etc - nawet tworca fabuly, pisarz musial sie dostosowac. chociaz raczej gornolotny nie byl, bo nawet z gowna mozna cos zrobic

a jowood upada bo sie po prostu przeliczyli. amerykanie gry nie lykneli. zreszta jak niby mieli, skoro tak szumnie zapowiadane konsole zostaly spieprzone. a na ps3 juz kasy zabraklo. na FoS tez. musza byc juz w tragicznym stanie, skoro fora zamykaja i sprzedaja gry te, ktore jeszcze sa dobre za "grosze"

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-11, 10:04   #116
Rachet
Krwiopijca

Rachet awatar

Domyślnie

Racja, ja już zbieram kasę i kupuje tych gier których nie mam w swej kolekcji (a miałem), ale trochę gram.pl chyba na głowę upadło gothic 2 nk za 69zł????????????, szok, to jest cena z dnia premiery jeśli się nie mylę...,
sprawdzałem ceny, na cdprojekt.pl gothic złota edycja 100zł????????, gothic 2 nk 20zł, gothic 20zł, te dwie ceny to już bardziej się zgodzę ale reszta, no więc może ktoś to jeszcze kupi, a w innych krajach, przecierz zadłużenie JoWood to 20mln...

A co z tym tajemniczym sponsorem????????
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-11, 22:46   #117
Quzer
Chrząszcz

Domyślnie

Nie wiem skąd ty te ceny bierzesz. Na gramie są normalne...
RPG
Quzer jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-05-11, 09:36   #118
Rachet
Krwiopijca

Rachet awatar

Domyślnie

Mi chodziło również o cdprojekt, a dokładniej złota edycja, a co do gram.pl to nk kosztuje 20zł, gothic 5zł z groszami, poszukaj dokładnie.

i się powtórzę co z tym tajemniczym sponsorem???

Ostatnio edytowane przez Rachet : 02-05-11 o 19:07.
RPG
Rachet jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-11, 00:31   #119
Rex
Kąsacz

Rex awatar

Domyślnie

Cytat:
tymczasem CDP dało popis czarnego humoru - z okazji upadku JoWood, wszystkie gry tej firmy są tańsze o 75% na gog.com ^^
uppppssss ... chyba musze zajrzec na ta stronke

Cytat:
No cóż taki już ten rynek, żeby ktoś się utrzymał ktoś musi spaść! Wykorzystują każdą okazję aby podłożyć kolosowi nogę i by ten upadł...

A co do JoWood to szkoda, ale seria Gothic nadal jest bardzo popularna i może ktoś znowu przyczyni się do jej dystrybucji. Technologia idzie naprzud a razem z tym nowe gadgety i nowe gry z lepszą jakością grafiki, przecież arcania wyszła na x-boxy. A co do dystrybucji tej gry to mam nadzieję, że JoWood się jeszcze podniesie. 20 mln długów jak dla takiego dystrybutora to nie jest dużo, a jeśli nie da rady to mam nadzieję ze wydawaniem tej gry zajmie się Ubisoft, EA lub coś w tym rodzaju!
No fakt 20mln $ to przeciez drobnr na waciki Czy ty chlopie sie w ogole orientujesz jak takie firmy dzialaja ?? BTW Risen tez wyszedl na x-boxa i zbytnio sie nei odbil bo gracze x-boxow itp nie lubia gier przy ktorych trzeba mysec wiec to nie jest najlepszy argument

Cytat:
G1 to akurat wydali razem z shoe box, hombre.
No tu sie zgodze i Cie popre w calosci Amigo

Cytat:
Gdyby nie JoWooD bo byśmy nawet nigdy o gothicu nie słyszeli, a tak to mamy 3 (1, 2 nk) wspaniałe gry i to seqele. I nie wiem w jaki sposób JoWood wg niektórych 'zniszczyło' gothica??????

A ZB i arcania to żaaaaaaaaal, i szok w jednym, ZB to to nie jest gothic to jakaś gra podobna do gothica z tymi samymi postaciami, wg mnie ZB to miał być już koniec sagi, uwieńczenie gry (bezi królem) ale nie, spel... się chce bawić dalej i tu proszę gothic 4 tylko szkoda, że to już nie jest gothic...
No wlasnie o FG i arcanie chodzi bo to przez JW taka komercyjna chala wyszla

Cytat:
Racja, ja już zbieram kasę i kupuje tych gier których nie mam w swej kolekcji (a miałem), ale trochę gram.pl chyba na głowę upadło gothic 2 nk za 69zł????????????, szok, to jest cena z dnia premiery jeśli się nie mylę...,
sprawdzałem ceny, na cdprojekt.pl gothic złota edycja 100zł????????, gothic 2 nk 20zł, gothic 20zł, te dwie ceny to już bardziej się zgodzę ale reszta, no więc może ktoś to jeszcze kupi, a w innych krajach, przecierz zadłużenie JoWood to 20mln...
Ja G1 kupilem w eXtraklasyce ze 19.90 6 lat temu, G2 na allegro za 30pln (uwazam ze przeplacilem ) NK tez cos kolo 20pln i jedynie G3 kupilem za cene premiery wiec nei wiem czym sie podniecasz tak bardzo ze starocie chodza po tak wysokich cenach ! Wstyd dla polskich wydawcow i tyle ! No chyba ze zle odebralem Twe intncje
RPG
Rex jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-11, 21:10   #120
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

Jestem a raczej byłem fanem wszystkiego co wychodziło spod skrzydeł naszej miłosiernej wytwórni z dalekiej Austrii, ale niestety to co w minionych latach wyczyniali woła o pomstę do Boga jedynego.O ile kiepski a raczej tragiczny dodatek do trójki można było jeszcze puścić płazem, to już nudną i mizerną czwórkę potraktowałem jako jawną zniewagę, która była próbą przypodobania się graczom z WB i U.S.A kosztem starych wyjadaczy.

Ostatnio edytowane przez Skyrim : 08-05-11 o 01:08.
RPG
Skyrim jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania