Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Lee

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-06-17, 11:44   #13
BartekSina
Chrząszcz

Domyślnie

A te artefakty oddaje mu ?czy komu?czy mogę wcześniej go zabić?
RPG
BartekSina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-17, 16:35   #14
jumacz
Jaszczur

Domyślnie

jak już masz 5 artefaktów Adanosa to dostajesz trzy opcje:
- albo złożyć je w ofierze Innosowi w głównej świątyni w Klasztorze Ognia (ale musisz mieć przy sobie berło od Rhobara)
- albo złożyć je Beliarowi w gł. świątyni w Bakareshu (potrzebny będzie kostur od Zubena)
- albo zniszczyć je w Wielkim Piecu w kopalni Klanu Młota w Nordmarze (Xardas ma co tam ci będzie trza)

Innos i Beliar dają w zamian do wyboru bonusy do siły, zdrowia, wiedzy itp. oraz możliwość nauczenia się najpotężniejszych czarów swojej magii. Zniszczenie artefaktów nie daje żadnych bonusów... oprócz możliwości nauczenia się najpotężniejszych czarów magii Adanosa.

I pamiętaj że po wyborze jednego nie będziesz mógł nauczyć się żadnych nowych czarów z magii dwóch pozostałych chociaż nadal będziesz mógł używać tych co już umiesz.
RPG
jumacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-17, 18:30   #15
BartekSina
Chrząszcz

Domyślnie

No cóż to chyba zaniose je do klasztoru skoro ma byc jakis bonus..chyba xardas nie będzie miał nic przeciwko?bo gdzieś tam kiedyś nawinął mi sie filmik że xardasa trzeba zabić jeśli sie wybierze inną drogę
RPG
BartekSina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-17, 08:29   #16
jumacz
Jaszczur

Domyślnie

Cytat:
Napisał BartekSina Zobacz post
chyba xardas nie będzie miał nic przeciwko?
nie będzie chciał z tobą gadać, nic u niego nie kupisz. Ale rozkaz zabicia Xardasa dostajesz tylko od Beliara.
RPG
jumacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-17, 11:03   #17
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Z tego co kojarzę, to on ci nawet coś da. Powie tam, że nie sądził, że wybierzesz Innosa i, że za długo trzymał cię w towarzystwie Paladynów i Magów Ognia, po czym coś ci da. Co prawda nie jestem tego pewien, bo nie przeszedłem jeszcze nigdy G3, ale w machinimie sklejankowej był ten tekst, więc na pewno występował w grze. Tu jakby co jest link: https://www.youtube.com/watch?v=UblyLAD2DJM
Pozdrawiam
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania