Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Nordmar czy Varant

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-04-07, 22:37   #1
lewy11
Chrząszcz

Domyślnie Nordmar czy Varant

Wykonałem i zwiedziłem całą Myrtane i zastanawiam sie gdzie mam iśc najpierw: do Nordmaru czy na pustynie Varant? Może mi ktos doradzic?
RPG
lewy11 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-07, 12:06   #2
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Jesli chcesz miec fajną zbroję i nauczyc sie kowalstwa na mistrza--->ZDECYDOWANIE Nordmar!
Jesli chcesz sie nauczyc walki dwoma mieczami i pradawnej wiedzy--->IDZ do Varantu.
Takie jest moje zdanie.

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-07, 12:28   #3
karool
Chrząszcz

Domyślnie

Jeżeli chcesz przejść grę szybko to idż do Nordmaru.
Jeżeli jesteś słaby i chcesz nazbierać exp polecam Varant.
RPG
karool jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-07, 12:38   #4
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał karool Zobacz post
Jeżeli chcesz przejść grę szybko to idż do Nordmaru.
Cos ci sie pomieszało. Jak szybko to najpierw na pustynie. Zebrac wszystkie artefakty, pozniej zabrac ostatni z nordmaru. Do Xardasa nastepnie . Potem sie teleportnac, zabic przywodcow. Pozniej do pieca i na koniec z Xardasem do portalu.

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-07, 12:49   #5
Lokos
Cieniostwór

Lokos awatar

Domyślnie

Hmm... właściwie trudno wybrać. W Nordmarze jest cholernie ciężko, co krok możesz napotkać jakieś niebezpieczne potwory, chociaż nie powiem, że Varant jest aż tak strasznie łatwy. Zależy teraz w jakim kierunku się rozwijasz. Jeśli walka polecam Nordmar, jeśli magia - Varant.

Poszukiwacz Podziemia
RPG
Lokos jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-07, 12:57   #6
karool
Chrząszcz

Domyślnie Do Maniaks

To zależy głównie od stylu gry. Jeżeli chcesz podążać ścieżką fabularną zaplanowaną przez twurców to radzę wybrać Nordmar aby uniknąć przykrych niespodzianek kiedy wykonujemy quest zanim ktoś nam go zleci i w rozmowie z nim nie mamy odpowiedniej opcji dialogowej. Ja tak miałem .
RPG
karool jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-07, 20:01   #7
Zdzitu
Polna Bestia

Zdzitu awatar

Domyślnie

Ja uważam że gdy juz zrobi sie wszystkie zadania w cape dun, monterze, geldern silden ,trelis ,okarze, nemorze i reddock to najlepiej byłoby udac sie do Nordmaru. Tam mozna nabrac duzo doswiadczenia i zaprawy w boju, bądz mysliwstwie. Potem mozna udac sie do Varantu gdzie bedziemy mogli w spokoju pokonywac zastepy potworów, koczownikow, orkow badz asasynow. Tak przynajmniej zrobilem ja.

RPG
Zdzitu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-07, 22:11   #8
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzitu Zobacz post
Ja uważam że gdy juz zrobi sie wszystkie zadania w cape dun, monterze, geldern silden ,trelis ,okarze, nemorze i reddock to najlepiej byłoby udac sie do Nordmaru. Tam mozna nabrac duzo doswiadczenia i zaprawy w boju, bądz mysliwstwie. Potem mozna udac sie do Varantu gdzie bedziemy mogli w spokoju pokonywac zastepy potworów, koczownikow, orkow badz asasynow. Tak przynajmniej zrobilem ja.
Jak grałem pierwszy raz to zrobiłem podobnie, gdyż byłem w Ardei, Monterze, Okarze, Gothcie, Vengardzie następnie zaś udałem się do Faring i stamtąd do Nordmaru. Było ciężko, ale nie zapomnę mojego pierwszego podejście do G3. Było to podekscytowanie, a zwłaszcza w Nordmarze, gdzie można się zgubic na każdym kroku. W Varancie jest stosunkowo monotonnie. Ale jak wspominali wyżej. Zależy od gustu...

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-07, 22:20   #9
zuben 2599
Krwiopijca

zuben 2599 awatar

Ja tam grałem już ze trzy razy w gothica 3.Według mnie najlepiej po odwiedzeniu Ardei,Reddock,Cape dum,Monter.Goty,Vergrandu i Faring . Najlepiej pujśc do Nordmaru tam można zdobyc moc przodków i znaleźc xardasa .
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-07, 22:41   #10
Xardas_nekromanta666
Krwiopijca

Xardas_nekromanta666 awatar

Domyślnie

Zdecydowanie lepiej jest iść wpierwej do Varantu. Nabić sobie poziomy, nazbierać umiejętności. Ja na 50 pozimomie niechętnie szedłem do Nordmaru. Sroga zima tam i wogule każdy kwiatek zdaje się jakby chciałby ci pięty poobgryzać. Ale za to w Nordmarze można tyle pkt dośw. nabyć że nieporozumienie. Varant - łatwiej
Nordmar - więcej pracy i roboty ale warto. Najpierw idź śladem Wiecznego Wędrowca, potem wkrocz w krainę przodków
pozdrawiam
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-07, 14:48   #11
Randal Walles
Cieniostwór

Randal Walles awatar

Domyślnie

Moim zdaniem lepiej jest iść najpierw do Nordmaru, gdzie na prawdę można nazbierać sporo poziomów. Wchodzę do Nordmaru dopiero po ukończeniu Myrtany będąc na około 50-tym levelu, a wychodzę posiadając powyżej 70-ego. W Varancie jest wtedy o wiele łatwiej i przyjemniej ( mam na myśli piaskowe pełzacze oraz kapłanów nieumarłych, a także samych nieumarłych.
RPG
Randal Walles jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-07, 15:47   #12
maly251
Skazaniec

Domyślnie

hehe moze i to prawda ale jesli masz niski poziom to lepiej do nordmaru nie wystawiac nawet nosa bo zaraz potobie.ja tak zrobilem jak gralem 1 raz i to byl duzy blod. chodzi mi o to ze jak ma sie powiedzmy 20 poziom to jest glupota tam sie pchac:/ jesli oczysci sie cala myrtane to mozna juz isc, ja gralem tak jak jest w przewodniku i to jest zle, poniewaz zamiast zabijac wszystkich pokolei co sie zobaczy to ja uciekalem przednimi:/ bo nie mialem umiejetnosci zeby ich pokonac. ale jesli kto chce dostac sie do xardasa to ma jest jedna droga wystarczy pobiedz do vengardu na zewnatrz bariery i isc bezprzewsy na pulnoc przy skarpie. bedzie troche ogrow i rozpruwaczy, ogrom mozna uciec a rozpruwacze mozna pokonac. dalej bedeie chyba 1 albo 2 grupy gobliow. dalej trzeba isc przy skarpie az dojdziemy na droge zaznaczona na mapie i to juz blisko xardasa, tylko trzeba znalezc sciecka potem golem i jestesmy u xardasa. pootem jak sobie pogadamy to sie teleportujemy i tluczemy reszte mytrany i wracamy zporwotem do nordmaru. mysle ze to dobra rada jesli chcecie isc tak jak jest w przewodniku bo inaczej to bedzie meka nie gra, no chyba ze wezniemy na poziom latwy ale to i tak jest zle. a a tak do varantu na poczatek to chyba zla mysl. nie wiemy poco dlaczego i takie tam. zdecydowanie do nordmaru na poczotk tylko z dobrym poziomem:d to na tyle nafazie<hahaha>
RPG
maly251 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania